Bedava İnternet

Turkcell Bol GB Nedir, Nasıl Kazanılır?

  • 14 Nisan 2021
  • 1.571 kez görüntülendi.
Turkcell Bol GB Nedir, Nasıl Kazanılır?

Turkcell Bol GB Nedir? Yeni hat alımlarında operatörler tarafından verilen hediyelere oldukça aşinasınızdır. Turkcell Bol GB kampanyası Turkcell’den geliyor ama alışılmışın oldukça dışında. Turkcell Bol GB Tanışma Seti Kampanyası ile beraber kullanıcılara SMS, dakika ve tabi ki internet hediyesi verilmekte. Bu hediyelerin nasıl kazanıldığı, kimlerin kazanabileceği, tüm şartlar detayları ile yazımızda.

Turkcell Bol GB Nedir?

Turkcell Bol GB

Öncelikle bu komple paket bir hediyedir. Bedava internet paketinin yanında ek olarak dakika ve SMS de sunulmaktadır. Kampanyanın uzun dönemde de hediye dağıtımı bulunmaktadır. Turkcell Bol GB paketi ile ilk ay için her yöne 750 dakika, 250SMS ve 25GB bedava internet verilmektedir. Kampanya sadece bunun ile sınırlı da değil. Kalan 4 ay boyunca ayda 20 GB bedava internet de bir diğer hediyesi. Toplamda  85 GB bedava internet kullanıcılara sunulmakta. Detaylar…

Turkcell Bol GB Nasıl Yapılır?

Turkcell Bol GB internet paketi kampanyasına katılım için yapmanız gereken tek şey yeni bir ön ödemeli hat sahibi olmak. Hattı almanız ile beraber kampanya kapsamında 25 GB internet, 250 SMS ve 750 dakika sahibi olmaktasınız. Bu hediye için sizden ek olarak bir hizmet satın almanız da beklenmez. Hattınızı aldığınız gibi kampanya kapsamında kazandığınız hediyeleri kullanmaya koyulabilirsiniz.

Turkcell Bol GB 60 GB Bedava İnternet

Evet yanlış duymadınız, tam 60 GB bedava internet bu kampanya ile kazanılabilir. Bunun için yapmanız gereken tek şey hattı satın almanızdan itibaren 4 ay boyunca 34 TL ve üzeri TL yükleme yapmak veya paket yüklemek. Yükleme yaptığınız her ay için o ay kullanılmak üzere 20 GB bedava internet hattınıza tanımlanacaktır. Hediyeniz 30 gün için geçerlidir. Aynı ay içerisinde bir defa daha Turkcell Bol 80 GB paketinden yararlanamazsınız. Bir sonraki kullanım dönemini beklemelisiniz.

80 GB bedava internet sadece yurt içi kullanım için sunulmaktadır. İnternet paketini çevrenizdeki kişilere de aktaramazsınız. Kampanya kapsamında kazandığınız internetleri diğer aylarda da kullanamazsınız. Paket tahsis edildiği dönem içerisinde kullanılabilir durumda olur.

Turkcell Bol GB Kalan İnternet Sorgulama

Turkcell Bol GB

Turkcell operatörü üzerinden kalan bedava internet, dakika ve SMS’leri sorgulamak için üç farklı yöntem bulunmakta.Bunları aşağıda başlık başlık açıkladık

Turkcell Bol GB Kalan İnternet Sorgulama Turkcell İşlem Merkezi

İlk yöntemimiz bilgisayar veya tarayıcı erişimi olan bir cihaz üzerinden yapılabilir. Turkcell İşlem Merkezi web sayfasına giderek Telefon Numarası ve şifreniz ile siteye giriş yapabilirsiniz. Site içerisinde hattınıza ait kullanım detayları gösterilir. Siteden internet sorgulama dışında paket yükleme, tarife değişikliği gibi işlemler de yapabilirsiniz.

Turkcell Bol GB Kalan İnternet Sorgulama Dijital Operatör

Android veya iOS bir cihaz kullanıyorsanız bu yöntem size göre. Telefonunuzdaki uygulama marketi üzerinden indirdiğiniz Turkcell Dijital Operatör uygulaması üzerinden bakiye, kalan internet, dakika, SMS görebilirsiniz. Bunun dışında tıpkı web sitesinde olduğu gibi paket yükleme, bakiye yükleme ve tarife değişikliği gibi işlemler de yapılabilmekte.

Turkcell Bol GB Kalan İnternet Sorgulama SMS

Kalan internet sorgulama yöntemi olarak en klasik yöntem SMS’tir. İki farklı tipte SMS ile paket hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Yapmanız gereken ilk şey telefonunuzun mesaj uygulamasına girmek. Ardından yeni mesaj oluştur kısmına gidir 2200 numarasına KALAN şeklinde SMS gönderin. SMS karşılığında kullanım bilgilerinize dair ayrıntılı bir metin, mesaj olarak tarafınıza iletilecektir. Eğer tarifenize ait sorgulama yapmak istiyorsanız TARIFE yazıp 2222 numarasına SMS göndermeniz yeterli olacaktır.

 

Turkcell Bol GB Hilesi Nasıl Yapılır?

Önemli sorulardan biri de “Turkcell Bol GB hilesi nasıl yapılır?” şeklinde. Bunun en kesin cevabı ne yazık ki olumsuz. Kullanım hakkınızın bitmesi durumunda aynı kampanyadan yararlanamazsınız. Yapmanız gereken tek şey yeni bir internet kampanyasına abone olmak olmalıdır. Yeni Turkcell bedava internet kampanyaları hakkındaki şu yazımızda ilgili kampanyaları bulabilirsiniz. Bunun dışında yapacağınız internet kullanımlar 100 KB için 4 kuruş şeklinde ücretlendirmeye tabi tutulacaktır.

Turkcell Bol GB Kimler Yararlanabilir?

Turkcell Bol GB

Kampanyadan sadece yeni bir hat sahibi olup Hazır Kart bünyesine katılan müşteriler yararlanabilmekte. Bu müşterilerin de bireysel müşteri sınıfında olması gerekmektedir. Detaylı bilgi için Turkcell müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz. Kampanya detayları ile ilgili her şeyi oradan öğrenebilirsiniz. Kampanya şartlarını karşılmanız halinde ek olarak başvuru SMS’i atmanıza gerek kalmaz.

Turkcell Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ