Bedava İnternet

Turkcell Çocuk Tarifeleri | Güvenli İnternet

  • 05 Ekim 2021
  • 879 kez görüntülendi.
Turkcell Çocuk Tarifeleri | Güvenli İnternet

Turkcell Çocuk Tarifeleri | Güvenli İnternet Çocuklarımız bizim her şeyimiz ve sürekli güvende olmalarını isteriz. Bu endişeye yönelik geliştirilen Turkcell Çocuk Tarifeleri de çocuklarımıza en uygun kampanyaları sunuyor. Çocuklara özel tarifeler ile beraber ebeveynler rahat bir nefes alırken, çocuk güvenliği adına birçok hizmet de bu tarife ile sağlanıyor.

Turkcell Çocuk Nedir?

Turkcell Çocuk Tarifeleri | Güvenli İnternet

Turkcell tarafından yaşları 7 ile 15 arası olan çocuklara özgü geliştirilmiş tarifelerin bulunduğu programdır. Program içerisinde çocuklara yönelik içerikler, güvenli kullanım olanakları ve ebeveynlere özgü takip sistemi bulunmaktadır. Turkcell çocuk tarifeleri ile beraber çocuklarınıza güvenli internet ve telefon kullanım imkanı sağlanır. Turkcell Çocuk tarifeleri nelerdir, fiyatları nelerdir gibi soruların tümünün cevabına içeriğimizin devamında ulaşabilirsiniz.

Turkcell Çocuk Tarifeleri Nasıl Alınır?

Turkcell Çocuk tarifeleri için ya numara taşıma ya da yeni Turkcell hat satın alımı yapmanız gerekmektedir. Yazımızın ilerleyen kısımlarında değineceğimiz şartlara uyan tüm Turkcell müşterileri Turkcell Çocuk Tarifelerinden yararlanabilir. Kampanya kapsamında aktif olarak iki farklı tarife bulunmak ile beraber, ileri süreçlerde kampanya ile beraber tarife sasyısı da artacaktır.

Turkcell Çocuk Paketi Avantajları Nelerdir?

Bu bölümde sırası ile Turkcell Çocuk paketine yönelik sunulmuş avantajlardan bahsedeceğiz. Paket dahilinde sunulacak tüm özellikleri bu kısımdan öğrenebilirsiniz.

Dolu Dolu Paketler

Turkcell Çocuk Tarifeleri | Güvenli İnternet

Çocuklara özel hat kampanyalarında çok nadir karşılaşılan içerik zenginliği, Turkcell tarifelerinde mevcut. Turkcell Çocuklara özel tarifelerde Youtube Kids, Twitter, Instagram ve Facebook özelinde birçok içerik bulunur. Platformlara özel internet paketlerinin yanı sıra, Turkcell Dergilik bedava internet paketi de verilir. Paketlerin her birinde 5 GB’a kadar Dergilik Turkcell bedava internet bulunmaktadır.

İhtiyaca Göre Paket

Turkcell Çocuk Tarifeleri | Güvenli İnternet

Bildiğiniz gibi tarifelerin genelinde aylık olarak belirli bir tarife ve sonrasında gahiş fiyatlar ile ek paketler sunulur. Çocuk paketlerinde ise durum tam tersi. Belirli paket içeriklerine ek olarak çocuğunuzun kullanım alışkanlıklarına göre dilediğiniz gibi ek paket alabilirsiniz. Fiyatlar standart ek paket fiyatlarının oldukça aşağısındadır.

Duran Tarife

Turkcell Çocuk Tarifeleri | Güvenli İnternet

Çocukların telefon ile ilgilenmesinde oluşan büyük risklerden biri de inanılmaz miktarlarda gelen faturalar oluyor. Gerek mobil ödeme, gerek ise internet paketinin aşılması sebebi ile mevcut fatura ücretinin katlarını ödemek zorunda kalınabiliyor. Turkcell Çocuk Paketleri ise buna yönelik tasarlanmıştır. Kampanya kapsamındaki tüm paketlerde Duran Tarife özelliği bulunur. Pakette bulunan kullanım hakları bittiğinde kullanım durdurulur ve faturada asla fazladan ücret görmezsiniz.

Zaman Yönetim Özelliği

Turkcell Çocuk Tarifeleri | Güvenli İnternet

Her ne kadar önüne geçmek isterseniz isteyin, çocuklarımız saatleri ve hatta günleri telefon başında internette geçirebiliyor. Çocuk tarifelerinde bulunan Zaman Yönetim özelliği sayesinde bunun önüne geçmek mümkün.Özellik sayesinde, çocuğunuza özel olarak kullanımları kısıtlayabiliyorsunuz. Zaman Yönetim ile beraber hafta içi ve hafta sonu, belirlediğiniz gün ve zaman aralıklarında, kullanımları 4’er saat şeklinde kısıtlama özelliği sunulmaktadır.

Güvenli İnternet Kullanımı

Turkcell Çocuk Tarifeleri | Güvenli İnternet

Bildiğimiz gibi İnternet müthiş bir zenginlik barındırdığı gibi tehlikeleri de içinde barındırıyor. Çocuklarımızın karşılaşmaması gereken milyonlarca içerik varken buna bir önelem almak gerekiyor. Turkcell Çocuk Güvenli İnternet sayesinde daha korumalı bir internet kullanımı vaat edilmektedir. Profil değiştirilebilir olmak ile beraber, istediğiniz zaman profilden çıkabilir, giriş yapabilir veya tamamen iptal edebilirsiniz.

Çocuğum Güvende Arama Düzenleme

Turkcell Çocuk Tarifeleri | Güvenli İnternet

Çocuğun elinde bulunan bir telefonun, yabancı kişiler tarafından aranmasını istemezsiniz. Bu durumu göz önüne alan Turkcell, Çocuğum Güvende özelliği ile numara ve arama kısıtlaması getirebileceğiniz bir arayüz sunmaktadır. Özellik sayesinde istediğiniz numaraları programa ekleyerek, mevcut hattın arama profilini ayarlayabiliyorsunuz. Belirlediğiniz numaraların dışında kimse mevcut hat ile iletişime geçemiyor.

Turkcell Çocuk Takibi

Turkcell Çocuk Tarifeleri | Güvenli İnternet

Çocuğunuzun nerede olduğuna dair kuşkularınızı yok edecek bir özellik ile karşınızdayız. BİP tarafından sağlanan Turkcell Çocuk Takibi uygulaması ile beraber, Turkcell Çocuk Paketlerine sahip hatların nerede olduklarını an be an görebilirsiniz. İnternet paketi üzerinden kullanılan paket için sınırsız internet hakkı verilir. Yani BİP Konum Takip için harcanacak internet asla internet kotasından yemez.

Reklam Engelleme

Turkcell Çocuk Tarifeleri | Güvenli İnternet

Çocuklarımızın harcama yapması ve yanlış sitelere gitmesini sağlayan etkenlerin başında sitelerde çıkan reklamlar bulunur Bu reklamlar ile beraber fazladan internet harcaması yapılmasının yanı sıra zararlı sitelere giriş imkanı da bulunur. Çopcuk tarifeleri bünyesindeki Reklam Engelleme Servisi sayesinde bu tip reklamlardan kurtularak, daha güvenli bir internet profili oluşturulabilmektedir.

Turkcell Çocuk Tarifeleri

Şu an için iki farklı Çocuk Paketi bulunmaktadır. Yeni çıkan kampanyanın ileri süreçte daha da çeşitli paketler sunacağı tahmin edilmektedir.

Turkcell Çocuk Midi Paketi

Turkcell Çocuk Tarifeleri | Güvenli İnternet

Yukarıda saymış olduğumuz tüm özellikleri içinde barındıran paket ayrı olarak 5 GB internet, 1000 SMS ve 500 dakika her yöne konuşma da sunmaktadır. Bunlara ek olarak Twitter, Instagram, Youtube Kids’de geçerli 2GB internet, Dergilik uygulamasında geçerli 5 GB internet ve tüm BIP uygulamaları için sınırsız internet verilir.

Turkcell Çocuk Maksi Paketi

Turkcell Çocuk Tarifeleri | Güvenli İnternet

Yukarıda saymış olduğumuz tüm özellikler Turkcell Çocuk Maksi paketinde de yer almaktadır. Bu özelliklerin dışında 10 GB internet, 1000 SMS ve 500 dakika her yöne konuşma da sunmaktadır. Bunlara ek olarak Twitter, Instagram, Youtube Kids’de geçerli 2GB internet, Dergilik uygulamasında geçerli 5 GB internet ve tüm BIP uygulamaları için sınırsız internet verilir.

Turkcell Çocuk Paket Fiyatları

Turkcell çocuk paketleri hakkında merak edilen konulardan biri de mevcut paketlerin fiyatlarıdır. İki paket de piyasadaki paketlerden oldukça ucuz fiyatlara sahiptir. Fiyatlar şöyledir:

  • Turkcell Çocuk Midi Tarifesi 12 ay boyunca 36,90 TL fiyatı ile yaralanılabilir durumdadır.
  • Turkcell Çocuk Maksi Tarifesi 12 ay boyunca 46,90 TL fiyatı ile yaralanılabilir durumdadır.

Turkcell Çocuk Tarifeleri Nasıl Yapılır?

Bildiğiniz gibi bu sitede yayınladığımız paketlerin nerede ise hepsinde belirli bir SMS yöntemi bulunuyor. Bahsini ettiğimiz Çocuk paketlerinde ise böyle bir özellik bulunmuyor. Çocuk tarifeleri yapmak için:

  • Dijital Operatör uygulaması üzerinden satın alım yapabilir,
  • Müşteri hizmetlerinden başvuru yapabilir,
  • Turkcell mağazalarından başvurabilir,
  • Anlaşmalı Zincir mağazalar üzerinden satın alabilirsiniz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ