Bedava İnternet

Turkcell Dergilik 1GB Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell Dergilik 1GB Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell Dergilik 1GB Bedava İnternet Kampanyası. Turkcell birçok hizmeti ile beraber müşterilerine farklı içerikler sunmayı hedeflemekte. Bunlardan biri de Turkcell Dergilik. Türkiye ve dünya genelinde çok satan dergileri bulabileceğiniz bu platformda bedava internet de kazanabilirsiniz. Bu yazımızda Turkcell Dergilik 1GB Bedava İnternet Kampanyasından nasıl faydalanacağınızı anlatacağız. Yazı içerisinde Turkcell Dergilik indirme, kampanyadan yararlan ve Dergilik içeriği hakkında detayları bulabilirsiniz.

Turkcell  dergilik uygulaması hem içeriği hem de bedava internet kazanma imkanı ile oldukça bilinen bir uygulamadır. Televizyonlarda uygulamaya yönelik reklamları görebilirsiniz. Bunun şüphesiz olarak en büyük sebebi oldukça avantajlı bir hizmet olması.

Turkcell Ücretsiz İnternet Paketleri

Turkcell Dergilik Nedir? Nasıl Kullanılır?

Turkcell Dergilik 1GB Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell Dergilik 1GB Bedava İnternet Kampanyası

Gazete ve dergi takip eden, gündemi yazılı basından takip eden biri iseniz Turkcell Dergilik ismini duymuşsunuzdur. App Store ve Google Play üzerinden sunulan uygulama sayesinde yüzlerce içeriğe ulaşabiliyorsunuz. Uygulama, uzun yıllardır piyasada bulunmasına karşı sürekli olarak kendini yenileyen bir yapıya sahip. Bunun ile beraber dergileri sadece günlük değil geçmişteki sayıları ile de takip etme imkanı sunmakta.

Uygulamayı kullanmak için ilk olarak akıllı cihazınıza Turkcell Dergilik uygulamasını indirmelisiniz. İndirmek için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz:

Turkcell Dergilik Android indirmek için tıkla!

Turkcell Dergilik iOS indirmek için tıkla!

Uygulama üzerinde dergileri takip edebilir, cihazınıza daha sonra okumak için indirebillirsiniz. Gazete olarak içerisinde; Sabah, Daily Sabah, Hürriyet, Takvim, Fotomaç ve Yeni Asır gibi gazetelere erişebilirsiniz. Bunun yanı sıra teknolojiden modaya, iş dünyasından ekonomiye, oyundan çocuğa kadar birçok kategoride dergiye de erişim imkanı bulunmakta. Sürekli güncellenen bu içerikleri sadece uygulama içerisine girip üzerlerine tıklayarak görüntüleyebilirsiniz.

Turkcell Dergilik Bedava İnternet Nasıl Kazanılır?

Şimdi gel gelelim yazımızın asıl konusu olan hediye internet nasıl kazanılır sorusunun cevabına. Turkcell Dergilik 1GB Bedava İnternet Kampanyası. Kampanyadan yararlanmak oldukça basit. Yukarıdaki linklerden cihazınıza uygulamayı indirdikten sonra kullanıcı girişinizi yapın. Kullanıcı girişi için telefon numarası ve 4 haneli bir şifre istenilecektir.

Giriş yapmanın ardından ek olarak herhangi bir işlem yapmanıza gerek kalmaz. SMS veya başvuru gereksinimi olmadan direkt olarak internet hediyesini kazanırsınız.Bunun yanı sıra uygulama içerisinde geçerli olacak 5 GB bedava internet kazanma imkanınız da bulunmakta.

Turkcell Dergilik kullanımı için herhangi bir ücret ödemek durumunda kalmazsınız. Tamamen ücretsizdir.

Turkcell Dergilik Abonelik İptali

Servis üzerinden kazandığınız hakların iptali mümkündür. Turkcell hattınız üzerine maddi olarak herhangi bir yük olmasa da Dergilik aboneliği iptali yapabilirsiniz. Dergilik abonelik iptali için IPTAL DERGI yazarak 2200 numarasına SMS göndermeniz yeterli olacaktır. Bunun yanı sıra Turkcell Dijital Operatör üzerinden de aboneliğinizi sonlandırabilirsiniz.

Turkcell Dergilik Ücreti

Turkcell Dergilik 1GB Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell Dergilik 1GB kampanyasından yararlanmak için abonelik gerekse de abonelik için bir ücret ödemezsiniz. Hediye internet paketini almanızın ardından otomatik olarak bir abonelik tanımlansa da herhangi bir ücret talep edilmemektedir. 1 GB hediye internet paketinizi gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Dergilik uygulamasını indirmek ve kullanmak için internet paketi dışında herhangi bir harcama bulunmaz.

Uygulama içerisinde ücretli paketler de bulunmaktadır. Bunlar Dergilik Standart Paketi ve Dergilik Premium Paketi olmak üzere iki çeşittir. Bu paketler ile ücretsiz üyeliğin içerikleri birbirinden farklıdır. Paketlerden yararlanarak daha fazla içeriğe de ulaşabilirsiniz. Paketleri satın alan kişilere de bedava internet verilmektedir.

Soru: Turkcell Dergilik İndirmek Ücretli Mi?

Cevap: Hayır, sadece iki farklı ücretli paket bulunmakta, satın almak size bırakılmaktadır.

 

Turkcell Dergilik Salla Kazan Kampanyası

Turkcell Dergilik indiren herkes mevcut hafta içinde iki defa Turkcell Salla Kazan hakkı kazanır. Haftada 1 defa kazanabileceğiniz ödüllerin sayısını 1 defaya mahsus olmak üzere 2 defaya çıkarabilirsiniz. Bu durumda Dergilik sayesinde fazladan Turkcell bedava internet de kazanırsınız. Kampanyanın Turkcell Dergilik 1GB ile sınırlı kalmadığı da söylenebilir.

Turkcell Dergilik Hediye Vermiyor Hatası

Eğere siz de Turkcell Dergilik hediye vermiyor hatası ile karşılaşıyorsanız burada cevabınızı bulabilirsiniz. Şunu belirtmek gerek ki uygulama seneden seneye yenilenmekte ve yılda sadece 1 defa 1GB bedava internet vermektedir. Eğer uygulamaya daha önce giriş yaptıysanız bedava internet kazanamazsınız. Sadece ilk sefer için bedava internet verilmektedir. Fakat uygulamayı 1 seneyi aşkı süredir kullanmıyorsanız bedava internet hakkınız bulunmaktadır. Uygulamaya tekrar giriş yaparak alabilirsiniz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ