Bedava İnternet

Turkcell Fatura Borç Taksitlendirme Nasıl Yapılır?

  • 22 Şubat 2022
  • 1.701 kez görüntülendi.
Turkcell Fatura Borç Taksitlendirme Nasıl Yapılır?

Turkcell fatura borç taksitlendirme işlemi, Turkcell hat sahibi olup borcunu ödemekte güçlük çeken kişilerin araştırdığı bir konudur. Fatura Borç Taksitlendirme Nasıl Yapılır? sorusunu sizler için cevaplayacağız. Son dönemlerde artan zamlarla birlikte faturalı/faturasız tarifelere de birtakım zamlar uygulandı. Uygulanan zamlar sonrasında operatör müşterileri aylık faturalarını ödemekte zorluk çekmeye başladı. Turkcell ise fatura borcunu ödeyemeyen müşterilerine Turkcell Fatura Borç Taksitlendirme imkanı sunuyor.

Turkcell Fatura Borç Taksitlendirme İşlemi Nasıl Yapılır?

Turkcell fatura borç taksitlendirme işlemi oldukça kolay bir şekilde yapılabilmektedir. Yapmanız gereken ilk işlem Turkcell tahsilat birimi olan numarayı arayarak başvuruda bulunmaktır. Müşteri temsilcileri Turkcell fatura borç taksitlendirme işlemi için kriterlerinizi inceleyip uygun gördüğü takdirde faturanızı taksitlendirecektir.

Turkcell Faturamı Nasıl Taksitlendirebilirim

Turkcell faturanızı ödemekte zorluk çekiyorsanız ilgili birimlere ulaşarak Turkcell fatura borç taksitlendirme işleminiz için başvuruda bulunabilirsiniz. Bu işlemi hattınız kapanmadan yaparsanız hat açma ücretinden kurtulmuş olursunuz. Ödeme günü geçip hattı kapanan müşteriler hattını açtırmak için ayrıca 38,58 TL olan hat açma ücretini ödemek zorundadır. Bu nedenle fatura borcunuzu ödeyecek durumunuz yoksa taksitlendirme işlemini kısa zamanda yapmanız sizin için yararlı olacaktır. Turkcell Faturalı Ek İnternet Paketleri yazımız ilginizi çekebilir.

 

Turkcell Borç Taksitlendirme Telefon Numarası

Turkcell Borç Taksitlendirme telefon numarası ” 0532 757 55 55’dir”. Bu numarayı arayarak müşteri temsilcisi servisi ile görüşebilir, gerekli kaydı ve başvuruyu yaptıktan sonra başvurunuz onaylandığı takdirde faturanızı taksitli bir şekilde fatura açma ücreti vermeden her ay ödeyebilirsiniz.

 

Turkcell Fatura Taksitlendirme Kredi Kartı

Turkcell fatura taksitlendirme işlemi sonrasında kredi kartı ile ödeme yapmak mümkündür. Taksitlendirdiğiniz faturanızı bakiyesi olan kredi kartınızla aylık ödeme günlerinde rahatlıkla ödeyebilirsiniz. Ayrıca kredi kartınıza ödeme talimatı verebilirsiniz ve bu sayede borcunuzun taksitini kaçırmadan ödemiş olursunuz.

 

Turkcell İcra Borcu Sorgulama Nasıl Yapılır?

Fatura borcunuzu zamanında ödemeyen ve taksitlendirme işlemini yapmayan müşteriler, hatları kapandıktan yaklaşık 30 gün sonra Turkcell tarafından icraya verilirler. Turkcell icra borcu sorgulamanızı ise;   https://www.turkcell.com.tr/yardim/yardim-araclari/fatura-borc-sorgulama-ve-odeme linkinde yer alan Turkcell fatura ve borç sorgulama adresine giriş yaparak TC kimlik numaranızı ve GSM numaranızı yazıp, güvenlik kodunu girerek öğrenebilirsiniz. TC kimlik numarası girilmeden sorgulama işlemi yapılmamaktadır.

Turkcell İcra Borcu Taksitlendirme

Turkcell İcra Borcu Taksitlendirme işlemi, Turkcell fatura borcu taksitlendirme gibi mümkündür. Yukarıda bahsettiğimiz gibi 0532 757 55 55 ‘i arayarak icra borcu taksitlendirme işlemi için başvuruda bulunabilirsiniz. Kriterler değerlendirildiği takdirde başvuru sonucunuz olumlu ise taksitlendirme işleminiz onaylanacaktır.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ