Bedava İnternet

Turkcell Faturasız 3lü Paketler

  • 11 Haziran 2021
  • 1.885 kez görüntülendi.
Turkcell Faturasız 3lü Paketler

Turkcell Faturasız 3lü Paketler. Bu yazımızda Turkcell faturasız 3lü paketler hakkında bilgi vereceğiz. Turkcell faturasız hat kullanıcılarına özel olan bu kampanya ile beraber uygun fiyatlara bol bol gb kullanabilirsiniz. Kampanyada 12 GB internet bulunana paketler de mevcut.

Turkcell Faturasız 3lü Paketler uygun fiyatlarlar ile dikkat çekmekte. Turkcell Faturasız 3lü Paketler ucuz, çünkü faturasız tarifelerinde internet paketlerini alışılagelmişin dışında sunuyor. Daha fazla detayı yazının devamında vereceğiz.

Turkcell Faturasız 3lü Paketler 2022

Turkcell faturasız üçlü paketler 2022 yılında 6 tane farklı kampanyadan oluşuyor. Bu kampanyaların 3’ü tüm faturasız müşterilerinin kullanımına açık olup diğer üçü genç kategorisinde yer alan müşterilere yöneliktir. Kampanyaların içeriklerini nasıl yapılacaklarını aşağıda detaylıca açıkladık.

Turkcell Faturasız 3lü Paketler 30 tl

Turkcell Faturasız 3lü Paketler

Eski bir kampanya olup yerini Turkcell faturasız üçlü 12 GB paketi ile değiştirmiştir. Paket içeriğinde bulunan 12 GB internet 6 GB + 6 GB şeklinde bulunmaktadır. İlk 6 gb internet paketi ile dilediğiniz gibi internette gezinebilirsiniz. Diğer 6 gb paketi ise sadece Facebook ve Twitter’da geçerli. Bunun yanı sıra her yöne 1000 dakika ve 1000 SMS de paket içeriğinde bulunur. Bu pakete aylık 55 TL ücret ile sahip olabilirsiniz.

Turkcell Faturasız 3lü Paketler 45 tl

Turkcell Faturasız 3lü Paketler

Yukarıdaki gibi bu da eski bir kampanya olup yerini Turkcell faturasız üçlü 16 GB paketine bırakmıştır. Pakette bulunan 16 GB internet 10 GB + 6 GB şeklinde bulunmaktadır. Yine diğer paketteki mantık gibi 10 gb internet paketi ile dilediğiniz gibi internette gezinebilir, diğer 6 gb paketi ise sadece Facebook ve Twitter’da kullanabilirsiniz. Bu pakette de her yöne 1000 dakika ve 1000 SMS bulunur. Bu pakete aylık 65 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz.

Turkcell Faturasız 3lü Paketler 50 tl

Turkcell Faturasız 3lü Paketler

Yukarıdakiler gibi bu da eski bir kampanyadır. Yerini Turkcell faturasız üçlü 20 GB paketine bırakmıştır. Pakette bulunan 20 GB internet 14 GB + 6 GB şeklinde bulunmaktadır. Yine diğer paketlerdeki mantık gibi 14 gb internet paketi ile dilediğiniz gibi internette gezinebilir, diğer 6 gb paketi ise sadece Facebook ve Twitter’da kullanabilirsiniz. Bu pakette de her yöne 1000 dakika ve 1000 SMS bulunur. Bu pakete aylık 75 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz.

Turkcell Faturasız 3lü Paketler Genç

Turkcell GNÇ üyelerine özel olan bu kampanyadan sadece 26 yaş altı faturasız müşteriler yararlanabilir. Paketler 30 Aralık 2022 tarihine kadar devam etmekte olup 4 hafta süre ile kullanılabilmektedirler. GNÇ Üçlü paketler için en büyük avantaj ise hem GNÇ Çatlat Kazan hem de Salla Kazan üzerinden bedava internet veriyor olmasıdır. İşte Paketler ve içerikleri…

Turkcell Faturasız 3lü Paketler Genç 15 GB

Turkcell Faturasız 3lü Paketler

Turkcell faturasız 3lü paketler arasında en ucuz paket konumundadır. Paket içeriğinde 9 GB internet + 6 GB Facebook ve Twitter’da geçerli internet olmak üzere toplamda 15 GB internet bulunmaktadır. Her yöne 1000 DK konuşma ve 1000 SMS de paket içeriğinde bulunur. Pakete aylık 50 TL ücret ile sahip olabilirsiniz.

Turkcell Faturasız 3lü Paketler Genç 20 GB

Turkcell Faturasız 3lü Paketler

Turkcell faturasız 3lü paketler kampanyasının en yüksek paketi ile denk olsa da GNÇ üyelerine özel 10 TL daha ucuz şekilde sunulmaktadır. Paket içeriğinde  tıpkı diğer paket gibi 14 GB internet + 6 GB Facebook ve Twitter’da geçerli internet olmak üzere toplamda 20 GB internet bulunmaktadır. Her yöne 1000 DK konuşma ve 1000 SMS de paket içeriğinde bulunur. Pakete aylık 60 TL ücret ile sahip olabilirsiniz.

Turkcell Faturasız 3lü Paketler Genç 25 GB

Turkcell Faturasız 3lü Paketler

Turkcell faturasız 3lü paketler arasında en fazla internet içeren paket konumundadır ama fiyatı diğer en pahalı üçlü paketten daha ucuzdur. Paket içeriğinde 19 GB internet + 6 GB Facebook ve Twitter’da geçerli internet olmak üzere toplamda 25 GB internet bulunmaktadır. Her yöne 1000 DK konuşma ve 1000 SMS de paket içeriğinde bulunur. Pakete aylık 70 TL ücret ile sahip olabilirsiniz.

Turkcell Faturasız 3 lü Paketler Nasıl Yapılır?

Turkcell Üçlü paketler nasıl yapılır konusuna gelelim. Kampanya kapsamındaki paketleri üç farklı şekilde yapabilirsiniz. İlk yöntem Turkcell Müşteri Hizmetleri üzerindendir. Klasik olarak müşteri temsilcisine istediğiniz paketi söyleyin ve bakiyenizden veya kredi kartınız üzerinden ödeme yaparak satın alın. Diğer yöntem ise Turkcell Dijital Operatör üzerinden satın almak. Uygulama üzerinden faturasız paketleri kredi kartınız ile satın alabilirsiniz. Son yöntem ise SMS ile üçlü paket yapmak. Aşağıda detaylı şekilde bulabilirsiniz.

Turkcell Faturasız 3lü Paketler SMS ile Yapmak

Aşağıda detaylı şekilde hangi numaraya nasıl bir SMS atmanız gerektiğini yazdık. Yazıda geçen tüm paketleri aşağıdaki SMS’ler ile alabilirsiniz.

  •  Turkcell üçlü paket 12 GB yapmak için Uclu 12 GB yaz 2200 numarasına kısa mesaj gönderin.
  •  Turkcell üçlü paket 16 GB yapmak için Uclu 16 GB yaz 2200 numarasına kısa mesaj gönderin.
  •  Turkcell üçlü paket 20 GB yapmak için Uclu 20 GB yaz 2200 numarasına kısa mesaj gönderin.
  • Turkcell GNC üçlü paket 15 GB yapmak için GNCUCLU15 yaz 2200 numarasına kısa mesaj gönderin.
  •  Turkcell GNC üçlü paket 20 GB yapmak için GNCUCLU20 yaz 2200 numarasına kısa mesaj gönderin.
  •  Turkcell GNC üçlü paket 25 GB yapmak için GNCUCLU25 yaz 2200 numarasına kısa mesaj gönderin.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ