Bedava İnternet

Turkcell Faturasız GNC Paketleri ve Tarifeleri 2022

  • 04 Mart 2022
  • 1.653 kez görüntülendi.
Turkcell Faturasız GNC Paketleri ve Tarifeleri 2022

Turkcell Faturasız GNC Paketleri ve Tarifeleri 2022 nelerdir ve bu tarifelerden nasıl yararlanılır? Bu yazımızda Turkcell faturasız GNC paketleri ve tarifeleriyle ilgili her detayı sizlerle paylaşacağız.

Turkcell Türkiye ortalamasına göre en fazla kullanıcıya sahip başarılı bir iletişim operatör şirketidir. Faturalı  ve faturasız tüm abonelerine birçok kampanya ve tarife sunan Turkcell geniş bir kullanıcı kitlesine ulaşmıştır. Bu yazımızda sizlere Turkcell faturalı ve faturasız GNÇ paketlerinden söz edeceğiz.

 

Turkcell GNÇ Nedir ve Kimler Yararlanabilir?

Turkcell GNÇ belirli yaş altındaki Turkcell abonelerinin yararlandığı birçok kampanya ve tarifeler ile gençleri mutlu etmektedir. GNÇ ayrıcalıklarından yararlanmak için AppStore veya PlayStore mağazalarından GNÇ uygulamasını telefonunuza indirmelisiniz. 26 yaş ve altı tüm kullanıcılar GNÇ paketleri ve tarifelerinden yararlanabilir.

Turkcell Faturasız GNC Paketleri Hoş Geldin 5 GB Paketi

Turkcell Faturasız GNC Paketleri hoş geldin 5 GB paketi ile 26 yaş altında ki her GNC’li 2 GB internet 500 dakika ve sosyal medyada geçerli 5 GB internet paketinden yararlanacaktır.

Turkcell Faturasız GNC Paketleri Avantaj 6 GB Paketi

Turkcell Faturasız GNC Paketleri avantaj 6 GB paketi ile 26 yaş altında ki her GNC’li 6 GB internet+ 750 dakika ve sosyal medyada geçerli olan 3 GB internet hakkına sahip olacaktır.

Turkcell GNC Paketleri 2022

Turkcell GNC paketleri 2022 yılında da düşük fatura ile fazla internet + dakika +  SMS hakkı tanımaya devam etmektedir. Sizlerde 26 yaşın altındaysanız Turkcell’in resmi sitesine göz atmayı unutmayınız. Turkcell faturasız GNC paketlerinden yararlanabileceğiniz gibi Turkcell faturalı GNÇ paketlerinden de yararlanabilirsiniz. Aşağıda yer alan paketler 26 yaş altı olan tüm kullanıcıların yararlanabileceği faturalı paketlerdir.

Turkcell Faturalı GNÇ Paketleri

Turkcell faturalı GNÇ paketleri 26 yaş ve altında olan tüm kullanıcıların yararlanabileceği paketlerdir. Bu paketlere abone olarak bol bol sürpriz hediye internet, dakika veya SMS kazanabilirsiniz.

turkcell faturasız gnc paketleri

 

Faturalı GNC Fırsat Süper Paketi / GNÇ Fırsat

Faturalı GNC fırsat süper paketi / GNÇ fırsat faturalı hatlar için tasarlanan bir pakettir. 26 yaş ve altı olan kullanıcılar bu paketten yararlanabilir. Faturalı GNC fırsat süper paketi ile; 10 GB internet , ekstra 3 GB sosyal medya, 1000 DK konuşma ve  1000 SMS satın alabilirsiniz. Üstelik bu paket yalnızca 66 TL.

Sizde bu paketten yararlanmak istiyorsanız https://www.turkcell.com.tr/paket-ve-tarifeler/yeni-musteri-paketleri/gnc-firsat-13 adresini ziyaret edebilirsiniz.

Faturalı GNC Fırsat Midi Paketi

Faturalı GNC fırsat midi paketi 26 yaş altı olan kullanıcılara özel bir pakettir. Paket her yöne 750 dakika + her yöne 250 SMS+ 6 GB internet + 3 GB sosyal medya ( youtube, ınstagram, facebook, twitter’da geçerlidir.) içerir. Bu paket ilk ay 10 GB internet hediyesi sunmaktadır.

  • Faturalı GNC Fırsat Midi Paketi özellikler:
  1. GNÇ Fırsat Midi Kampanyası ile paketinizdeki interneti ikiye katlayabilirsiniz.  12 fatura dönemi boyunca aylık; 3 GB sosyal medya ( youtube, ınstagram, facebook, twitter’da geçerlidir.) , 6 GB her yöne geçerli internet, , her yöne 750 dk. ,  her yöne 250 SMS hakkından yararlanabilirsiniz. Ayrıca paketiniz: lifebox’a bağlanmak için geçerli 5 GB ve lifebox’ta 10 GB saklama alanı 5 GB BiP’te geçerli internet, , TV+ da geçerli 5 GB internet, 1 GB Dergilikte kullanılabilecek internet. Fizy’de geçerli 5 GB internet içermektedir.
  2. Kampanya kapsamındaki paket ücreti 12 fatura dönemi boyunca sabit kalacaktır ve tüm vergiler dahil 39 TL olan ücreti hiçbir şekilde değişmeyecektir. Kampanya süresinin sona ermesinden sonraki dönemde müşteriler kayıtlı oldukları paketten, güncel paket koşulları ve ücretiyle yararlandırılacak ve müşterilere kampanya kapsamında sunulan “interneti ikiye katlama” kampanyası sona erecektir.
  3. Kampanyaya katılan kullanıcıların kampanya süresi boyunca, kampanya kapsamında kayıtlı oldukları paketlerindeki mobil internetleri ikiye katlanacak ve ayrıca  kampanya süreleri boyunca kampanya kapsamında herhangi bir ücret değişikliği yansıtılmayacaktır.

turkcell faturasız GNC paketleri

 

Faturalı GNC Fırsat Pro Paketi

Faturalı GNC fırsat pro paketi de diğer paketler gibi 26 yaş altı kullanıcıların yararlanabileceği bir pakettir. Bu paket ile; 14 Gb internet+ 750 dk+ 5 GB sosyal medya ( youtube, ınstagram, facebook, twitter’da geçerlidir.) + her yöne 250 SMS içermektedir.

Fatulalı GNC Fırsat Pro Paketi Özellikleri:

  • GNÇ Fırsat Pro Kampanyası ile paketinizdeki interneti ikiye katlayarak 12 fatura dönemi boyunca aylık toplamda 14 GB internet, 5 GB sosyal medya ( youtube, ınstagram, facebook, twitter’da geçerlidir.) , her yöne 1000 dakika, her yöne 250 SMS kullanma hakkına sahip olursunuz. Ayrıca 5 GB BiP’te geçerli internet, Dergilik’te geçerli 1 GB internet, Fizy’de geçerli 5 GB internet, lifebox’a bağlanmak için geçerli 5 GB ve lifebox’ta 10 GB saklama alanı, TV+ da geçerli 5 GB internet içermektedir.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ