Bedava İnternet

Turkcell Faturasız Ücretsiz İnternet 2022

 • 22 Mart 2022
 • 930 kez görüntülendi.
Turkcell Faturasız Ücretsiz İnternet 2022

Turkcell Faturasız Ücretsiz İnternet, Turkcell Faturasız Bedava İnternet kazanmak istiyorsanız yazımızı detaylı bir şekilde okuyunuz.

Turkcell Faturasız abonelerine özel ücretsiz internet fırsatlar ve kampanyalar sunmaktadır. Turkcell Faturasız Ücretsiz İnternet kazanma şansı 2022 yılında da gerçekleşebilmektedir. Turkcell Faturasız Ücretsiz İnternet paketleri nelerdir ve bu paketlere nasıl sahip olabiliriz? Hepsini sizler için derledik.

Turkcell Faturasız Ücretsiz İnternet Paketleri

Birbirinden farklı Turkcell Faturasız Ücretsiz İnternet paketlerine sahip olmak için yapmanız gerekenler;

 • Upcall, Lifebox veya Dergilik aboneliklerinden daha önce yararlanmadıysanız App Store ya da Play Store mağazalarından bu uygulamaları indirip giriş yaparak haftalık 1 GB Faturasız Ücretsiz İnternet kazanabilirsiniz.
 • Bip Kazan Kazan yarışmasına katılarak her ay 1 GB ile 5 GB arasında internet kazanma şansını yakalayabilirsiniz.
 • GNC uygulamasını telefonunuza indirerek her hafta 2 defa yumurta çatlatarak günlük veya saatlik olarak 1 GB ücretsiz internet kazanabilirsiniz.
 • BİP uygulamasını indirerek keşfet bölümüne girip Sen Yap Diye kampanyasına katılarak 1 GB ücretsiz internet kazanabilirsiniz.
 • Goller Cepte uygulamasını indirerek her hafta tuttuğunuz takımlardan birini destekleyip internet kazanma fırsatını yakalayabilirsiniz.
 • BİP uygulaması her zaman kazandıran bir uygulamadır. BİP’i indirip bolca arama yaparak, mesajlaşarak ve uygulama içerisinde bulunan yarışmalara katılarak Faturasız Ücretsiz İnternet hakkından yararlanabilirsiniz.

Turkcell Faturasız Ücretsiz İnternet Kazanma Yolları 2022

Turkcell Faturasız Ücretsiz İnternet kazanma yolları , güncel Turkcell paketleri ve kampanyaları;

 • Turkcell Salla Kazan Bedava İnternet

Turkcell Salla Kazan Bedava İnternet kazanmanız için oldukça önemli bir uygulamadır. Bu uygulamayı indirerek birbirinden güzel hediyeler kazanabilirsiniz. BİP uygulaması üzerinde yer alan sendeyapdiye kanalını takip ederek birden fazla internet hakkı kazanma şansını yakalayabilirsiniz.

 • Turkcell Bedava 2 GB İnternet Kampanyası Kazanma

Turkcell Bedava 2 GB İnternet Kampanyasından faydalanmak için öncelikle Turkcell Dijital Operatör uygulamasını telefonunuza indiriniz. Dijital Operatör uygulaması üzerinden hattınıza 30 TL ve üzeri TL yüklemesi yaptığınız takdirde haftalık 2 GB internet hattınıza tanımlanacaktır.  Bu kampanyaya yalnızca ayda 1 defa katılım sağlayabilirsiniz.

 • Turkcell Hediye Havuzu Ücretsiz İnternet

Turkcell Hediye Havuzu, Turkcell abonelerine birçok hediye sunmaktadır. Sizde Turkcel Hediye Havuzu kampanyalarından yararlanmak istiyorsanız; Dijital Operatör uygulamasını telefonunuza indiriniz. Hediye havuzunda yer alan kampanyalara ve yarışmalara katıldığınız takdirde Turkcell Faturasız Ücretsiz İnternet hattınıza tanımlanacaktır.

 • Turkcell Biz Ekip Kur Bedava İnternet Kazan Kampanyası

Turkcell Faturasız Ücretsiz İnternet kazanmak istiyorsanız arkadaşlarınızla aranızda ekip kurmalısınız. Uygulama üzerinden grup kurduğunuz zaman hem siz hem de arkadaşlarınız her ay 1 GB internet kazanmanın yanında birçok pakette indirim ve bedava dakika kazanma şansını yakalayacaksınız.

 • Turkcell Faturasız Ücretsiz 10 GB İnternet Kampanyası

Sim kartınızda yer alan şifreyle 10 GB kazanmanız mümkün. Yalnızca Turkcell Faturasız hat sahipleri bu kampanyadan yararlanabilmektedir. Sim kartınız 4.5G ile uyumlu ise kartınızda bulunan şifreyi ENHIZLI yazıp boşluk bırakarak Promosyon Şifresini yazıp 2222’ye kısa mesaj atınız.

Bu mesajdan sonra 6 ay boyunca geçerli olup kullanabileceğiniz 10 GB İnternetiniz hattınıza tanımlanacaktır.

 • Turkcell Faturasız Ücretsiz İnternet Dergilik

Dergilik uygulamasını daha önce kullanmamış Turkcell Faturasız hat kullanan aboneler Dergilik uygulamasına giriş yaparak 1 GB internet kazanabilirler.

Faturasız Ücretsiz İnternet

 • Bu kampanyadan aboneler yalnızca 1 defa yararlanabilirler.
 • Bu kampanyadan yalnızca son 1 yıl içerisinde abonelikten yararlanmamış faturasız hat sahipleri yararlanabilir.
 • Kampanya yalnızca yurt içinde geçerlidir.
 • Dergilik için abone olma ücreti bulunmamaktadır.
 • GS Destek 1 GB Ücretsiz İnternet Kampanyası

Faturasız Ücretsiz İnternet

GS destek vererek 1 GB ücretsiz internet kazanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken;

 1. Şampiyon Paketleri
 2. Sarı Paket
 3. Kırmızı Paket

Bu üç paketten herhangi birine geçiş yapmanız. Yukarıda yazan paketlere geçiş yaptınız takdirde Galatasaray’ın maçı olup kazandıkça sizde hediye internetin sahibi olursunuz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ