Bedava İnternet

Turkcell GNC Bedava İnternet 2022

Turkcell GNC Bedava İnternet 2022

Turkcell GNC Bedava İnternet ile bedava internet kazanmak isteyen genç aboneler Turkcell GNC Bedava İnternet 2022 kazanmaktadır. Türkiye’de mobil hat kullanım oranı en fazla 18-24 yaş aralığında görülmektedir. Bunun bilincinde olan telekomünikasyon firmaları da gençlere özel tarifeler sunmakta. Vodafone Freezone ve Türk Telekom Selfy’nin yanı sıra Turkcell GNC de bu amaçla hizmet veren ürün gruplarına sahiptir.

Hatta şu rahatlıkla söylenebilir ki; GNC bu kategorinin en eski hizmetidir. 10 seneyi aşkın süredir devam eden GNC bedava internet, SMS ve dakika dağıtımında oldukça bonkördü. Bu yazımızda da Turkcell GNC bedava internet kampanyaları hakkında bilgi vereceğiz. Kampanyaların nasıl yapılacağı, yapılması için şartlar gibi birçok detaya yazıdan ulaşabilirsiniz.

Turkcell GNC Bedava İnternet 2022 Kampanyaları

Turkcell GNC Bedava İnternet

GNC ÇATLAT Kampanyası

Turkcell GNC Çatlat bedava internet kampanyaları arasında en ön plana çıkan kampanya hiç şüphesiz olarak GNC çatlat kampanyasıdır. Kampanyadan yararlanmak için tek ihtiyacınız GNC uygulaması. Uygulama içerisinde bulunan yumurta çatlatma animasyonu ile bedava internet kazanabiliyorsunuz. GNC Çatlat kampanyası turkcell bedava internet kazanmak için şu adımları izleyin:

  • GNC uygulamasına giriş yapın.
  • Uygulama ekranın bulunan ÇATLAT butonu ile ilgili ekrana gidin.
  • Yumurta olan ekranda sizden istenen tarih seçimlerini yapın. Bu tarihlerde GNC Çatlat hediye internet kazanabilirsiniz.
  • Belirlemenin ardından seçtiğiniz günlerde aynı ekrana giderek ekrandaki yumurtayı çatlatın.

Bu işlemleri yapmanız ile beraber yumurta içerisinden bedava internet çıkacaktır. Seçtiğiniz 2 gün dışında bu işlemi yapamazsınız.

İşlemlerin hepsini yapmadan önce konum ve GPS ayarlarınızın açık olması gerekmekte. Bölgenize özel olan kampanyalardan yararlanma için Turkcell tarafından konumunuz da istenir. Örnek olarak çevrenizde Turkcell ile anlaşmalı bir firma var ise yumurta içerisinden ilgili firmada kullanabileceğiniz bir hediye kuponu da çıkabilmekte. Bu sebeple konum servislerine izin verdiğinizden emin olmalısınız.

Turkcell 10GB Bedava İnternet Kampanyası

GNC Turkcell Bedava İnternet Şartları

Turkcell GNC Bedava İnternet

Turkcell GNC bedava internet kampanyanlarından yararlanmak için aranan ilk şart 26 yaşından küçük olmanız. Kampanya sadece bu yaş grubuna yönelik olduğu için hat kullanıcısının bu sınırlar içerisinde yer alması gerekmekte. Diğer operatörler de GNC uygulmasını kullanabilse de hediye internet kampanyaları sadece Turkcell müşterilerine özeldir.

GNC şartlarına uymanız halinde ilk üyeliğiniz ile beraber kullanabileceğiniz tamı tamına 8 GB Turkcell bedava internet hattınıza yüklenir. 4 ay süresi ile hizmet veren kampanyada ayda 2 GB bedava internet sunulmaktadır. Kampanyadan 1 ayda 8 GB şeklinde değil 4 ay boyunca her ay 2 GB şeklinde yararlanabilirsiniz. İlk kayıtınızdan itibaren internet paketi hattınıza otomatik olarak yüklenir.

 

Turkcell GNÇ Bedava İnternet 1 GB Hediye İnternet

Sunulan basit paketlerden biri de GNC 1 GB hediye internet paketi. Faturasız GNC üyelerine özel olarak sunulan bu kampanya ile her ay 1 GB bedava internet kazanılmakta. Yapmanız gereken tek şey hattınıza aylık en az 30 TL ve üzeri bakiye yüklemeniz. Bunun dışında herhangi bir işleme gerek duyulmamakta. Kampanyaya ek olarak bedava sosyal medya paketleri ve Fizy paketi de tanımlanmaktadır. Detaylı bilgiyi GNC uygulaması içerisinden alabilirsiniz.

Turkcell GS Destek Paketi 1GB İnternet Hediye Kampanyası

Turkcell GNC Çatlat Bedava İnternet ve Hediyeler

GNC Çatlat kampanyası ile verilen hediyelere bu kısımda yer vereceğiz. İnternet paketi olarak GNC 1 GB hediye internet, GNC 2 GB hediye internet, GNC 3 GB hediye internet, GNC 4 GB hediye internet ve GNC 10 GB hediye internet paketi verilmektedir. Kazanılan bir diğer hediye çeşidi ise ucuz fiyatlı paketler üzerine. Örneğin günlük olarak kullanabileceğiniz 500 MB internet sadece 2 TL ücret ile tarafınıza verilebilir. Bunun yanı sıra anlaşmalı firmalardan yapacağınız alışveriler ile Turkcell GNC Bedava internet kazanmak da mümkün.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ