Bedava İnternet

Turkcell GNÇ Çatlat Kazan Bedava İnternet Kampanyası

 • 16 Nisan 2021
 • 1.493 kez görüntülendi.
Turkcell GNÇ Çatlat Kazan Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell GNÇ Çatlat Kazan Bedava İnternet Kampanyası. Türkiye’nin en önde gelen operatörlerinden Turkcell yine bir bedava internet kampanyası ile karşımızda. GNÇ Çatlat Kazan ismi verilen bu kampanya ile gençlere sürekli olarak bedava internet dağıtılmakta. Turkcell GNÇ Çatlat Kazan Bedava İnternet Kampanyası ile ilgili tüm detaylar yazımızda.

Günümüzde internet oldukça önemli bir ihtiyaç. Bunun farkında olan Turkcell firması da GNÇ Çatlat Kazan ile gençlerin kalbini hedefliyor. Firmanın sunmuş olduğu bu kampanya ile beraber haftada 2 kez bedava internet kazanmak mümkün. Akıllı telefonu olan her genç Turkcell müşterisi bu kampanyadan yararlanabilmekte.

GNÇ Nedir?

26 yaş altı Turkcell müşterileri için bir topluluk uygulamasıdır. 2000’li yılların başından beri gelen gncturkcell hizmetinin devamı niteliğindedir. Daha önceleri sadece Turkcell’li gençlere yönelik olan platform şekil değiştirerek tüm gençlerin kullanabileceği bir hale evrildi. Uygulama marketlerinde sunulan uygulamadan hem Turkcell abonesi hem de diğer hat sahipleri yararlanabilmekte. Uygulama içerisindeki eğitim içerikleri ile beraber eğitim hayatlarına destek bulabilmekteler.

GNÇ Giriş Yap

İlk olarak yapmanı gereken şey GNÇ uygulamasına giriş yapmak. AppStore ve Google Play üzerinde indirmeye sunulan uygulamayı edinerek ilk aşamayı gerçekleştirebilirsiniz. Uygulama içerisinde bedava internet kazanma dışında ücretsiz para gönderimi, sertifikalı eğitimler gibi birçok avantaja da sahip olmak mümkün. GNÇ Giriş yap için tek yapmanız gereken Turkcell kimliğiniz ile uygulamaya giriş yapmak. Uygulama üzerinde ek olarak GNÇ kaydı yapmamak için BURADAN giriş yaparak gerekli ayarları yapabilirsiniz. Ek olarak GNÇ giriş yap adımlarını takip etmenize gerek olmaz.

 

Turkcell Bol GB Nedir, Nasıl Kazanılır?

Turkcell GNÇ Çatlat Kazan Nedir, Gnç Çatlat kazan nasıl yapılır?

Turkcell GNÇ Çatlat Kazan

Uygulama marketlerinde bulunan GNÇ uygulaması üzerinden kullanılabilir. Turkcell GNÇ Çatlak Kazan kampanyası ile beraber 26 yaş altı Turkcell’lilere bedava internet paketleri dahi birçok hediye sunulmakta. Gnç yumurta çatlatma ile beraber ucuz fiyatlarda büyük internet paketi hakkı da kazanabilirsiniz. GNÇ giriş yap ekranından sonra direkt olarak yumurta çatlatma ekranı ile karşılaşırsınız. Bu eylemi yapmanın ardından çeşitli hediyelerden birini kazanırsınız ve bu hediye anında hattınıza tanımlanır. GNÇ çatlat kazan nasıl yapılır sorusunun devamını da aşağıdan öğrenebilirsiniz.

 

Gnc Yumurta Nasıl Çatlatılır?

Turkcell GNÇ Çatlat Kazan kampanyasından yararlanmak için Gnc yumurta nasıl çatlatılır sorusunun cevabını bulmalısınız. Yapmanız gereken uygulamaya girmek, ilgili bölüme gitmek. Turkcell GNÇ Çatlat Kazan ekranında ÇATLAT kısımına giderek karşınıza gelen 2 adet yumurtanın üzerine tıklarsınız. Yumurtaların çatlaması ile hediye kazanılacak 2 gün belirlenir. Bugünlerde tekrar uygulamaya gidip yumurtayı çatlatarak hediyeyi alabilirsiniz. GNÇ mesaj numarası

Turkcell Gnç Çatlat Kazan Gün Değiştirme Nasıl Yapılır?

Turkcell GNÇ Çatlat Kazan

Turkcell GNC Çatlat Kazan gün değiştirme nasıl yapılır sorusunun net bir cevabı yok. İstem dışı gün değişmesinin haricinde belirlediğiniz günün bir değişme ihtimali yok. Aksi durumda ise yapmanız gereken Turkcell müşteri hizmetlerine bağlanıp sorununuzu anlatmak. Gnç gün değiştirme için bunun dışında bir ayar veya yöntem bulunmamakta.

Turkcell Tribün Cepte Bedava İnternet Kazanma

Gnç Çatlat Kazan Hediyeleri Nelerdir?

Kampanyadan bahsettik, peki hediyeleri neler? Her kampanyada olduğu gibi Turkcell GNÇ Çatlat Kazan kampanyasından farklı farklı hediyeler kazanabilirsiniz. Gnç Çatlat Kazan Hediyeleri şu şekildedir:

 • 1 Saat için 1 GB internet
 • 3 Saat için 1 GB internet
 • Haftalık 1 GB internet
 • Haftalık 2 GB internet
 • Aylık 1 GB internet
 • Aylık 5 GB internet
 • 1 TL’ye 1 gün boyunca 1 GB internet
 • 5 TL’ye 2 gün boyunca 2 GB internet
 • 2TL’ye 1 gün boyunca 2 GB internet

 

Turkcell GNÇ Çatlat Kazan Hilesi

Bedava internet hilesi oldukça talep edilmektedir. Bu bakımdan Turkcell GNÇ Çatlat Kazan hilesi de merak edilecektir. Ne yazık ki uygulamanın dışında herhangi bir yöntem bulunmuyor. Hafta 2 defa hediye almanın dışında herhangi bir avantaj bulunmamakta. 2 defadan fazla yapmak mümkün değil.

GNÇ Çatlat Kazan Kampanyası Nasıl İptal Edilir?

Telefonunuzdan göndereceğiniz bir SMS ile GNÇ Çatlat Kazan Kampanyası Nasıl İptal Edilir sorusunu kolayca cevaplayabilirsiniz. Kampanya tamamen iptal edilemez. Sadece internet paketlerini iptal edebilirsiniz. İptal için gereken adımlar şudur:

 • 1 Saat İnternet iptali için IPTAL GNC1SAAT yazıp 2200’a göndermelisiniz.
 • 3 Saat İnternet iptali için IPTAL GNC3SAAT yazıp 2200’a göndermelisiniz.
 • Haftalık 1 GB İnternet iptali için IPTAL GNCHFT1GB yazıp 2200’a göndermelisiniz.
 • Haftalık 2 GB İnternet iptali için IPTAL GNCHFT2GB yazıp 2200’a göndermelisiniz.
 • Aylık 1 GB İnternet iptali için IPTAL GNCAY1GB yazıp 2200’a göndermelisiniz.
 • Aylık 5 GB İnternet iptali için IPTAL GNCAY5GB yazıp 2200’a göndermelisiniz.
 • 1 TL’ye 1 GB İnternet iptali için IPTAL GNC1TL yazıp 2200’a göndermelisiniz.
 • 5 TL’ye 2 GB İnternet iptali için IPTAL GNC5TL yazıp 2200’a göndermelisiniz.
 • 2 TL’ye 2 GB İnternet iptali için IPTAL GNC2TL yazıp 2200’a göndermelisiniz.

 

GNÇ Çatlat Kazan Konumunuz Tespit Edilemedi Hatası

GNÇ uygulaması içerisinde yaşanabileceklerden biri de GNÇ Çatlat Kazan Konumunuz Tespit Edilemedi Hatası. Hatanın çözülebilmesi için ilk olarak konum özelliğinin aktif olup olmadığını kontrol etmelisiniz. Bunun için ilk olarak telefonunuzda Uygulama izinleri kısmına girmelisiniz. Girdiğiniz kısımda GNÇ uygulamasını bulup konuma izin vermelisiniz. Bu yol da işe yaramaz ise GNÇ Çatlat Kazan Konumunuz Tespit Edilemedi Hatası için uygulamayı silip tekrar yükleyin. Bunlar da olmaz ise aşağıdaki videoya göz atın:

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ