Bedava İnternet

Turkcell Goller Cepte Hediye İnternet Kampanyası

Turkcell Goller Cepte Hediye İnternet Kampanyası

Turkcell Goller Cepte Hediye İnternet Kampanyası Ülkemizde taraftarlara yönelik birçok kampanya bulunmakta. Turkcell Goller Cepte Hediye İnternet Özellikle 4 büyük takım çevresinde bu kampanyalar dolanıyor. Bu konuda yıllardan beri hizmet sunan firmalardan biri ise Turkcell. Turkcell Goller Cepte uygulaması ile 10 seneyi aşkın süredir hizmet vermekte. Geçmişte SMS kazanabilinen uygulama ile bugün internet kazanmak mümkün.

Android ve iOS platformları üzerinde indirime sunulan uygulama geçmişte SMS hizmeti olarak verilmekte idi. Telefonlara özel bildirim sesi ile gol haberi gelirken, takımınızın attığı goller sizin kazanmanıza sebep olmaktaydı. Bugün sunulan uygulama da aynı mantık üzerine kurulu. Uygulamayı ilk indirdiğinizde ise tam 500 MB bedava internet verilmekte. Turkcell Goller Cepte hediye internet kampanyası ile ilgili daha fazla detayı yazımızda bulabilirsiniz.

Paycell Kart Nedir? Paycell Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell Goller Cepte Kampanyası Nedir?

Turkcell Goller Cepte Hediye İnternet Kampanyası

Kampanyaya yukarıda kabaca değindik. İşin detayına girdiğimizde ise karşımıza 4 farklı mobil uygulama çıkıyor. Bunlar:

  • GollerCepte 1903,
  • GollerCepte 1905,
  • GollerCepte 1907
  • GollerCepte 1967

Tüm bu uygulamalara telefonunuzun uygulama marketindne ulaşabilirsiniz.

Uygulamayı ilk indirmeniz özel 24 saat süre ile 500 MB turkcell hediye internet verilmekte. Bu interneti kazanabilmek için ise uygulama içerisinde ayarlama yapmank gerekiyor. Ayarlama için ihtiyacınız olan ise telefonunuzun numarasını girmek daha sonra gelen şifre ile numaranızı doğrulamak.

Bunun ardından hattınıza bedava internet tanımlanacaktır. Tanımlanan paket tek seferlik bir paket olduğu gibi bitmesi halinde yenilenmez. Mevcut tarifeniz üzerinden kullanım yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra uygulama üzerinden çevrenizdekileri davet ederek de Goller cepte hediye internet kazanabilirsiniz. Sizin davetiniz ile gelip doğrulama yapan her kişi için ek olara günlük 500 MB internet kazanırsınız.

Turkcell Goller Cepte Bedava İnternet Kazanma Nasıl Yapılır?

Turkcell Goller Cepte Hediye İnternet Kampanyası

Peki İnternet kazanma nasıl yapılır. Bunun için sizden pek bir şey beklenmiyor. Size kazandıracak olan seçtiğiniz maç. Her gol için 100 MB bedava internet kazanılmakta. Haftada sadece 1 kere yapılabilen bu seçim ile beraber maçların skoruna göre internet kazanırsınız. Örneğin zor olsa da seçtiğiniz bir maçta 5-5 gibi sıra dışı bir skor çıktı. Bu tam olarak 1 GB bedava internet olarak size döner. Bir nevi tahmin ile internet kazanma da diyebiliriz.

Turkcell Goller Cepte Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Peki Turkcell Goller cepte hakkı artırılabilir mi? Bunun cevabı kesinlikle evet. İki farklı yöntem bulunuyor. İlk yöntem ücretsiz olan haber oku hak kazan yöntemi. Uygulama içerisinden 50 haber okumanız durumunda ek olarak 1 kez daha maç seçimi yapabilirsiniz. Diğer yöntem ile 3 TL karşılığında hak satın alabilirsiniz. Bu satın almayı uygulama üzerinden yapabilirsiniz.

Turkcell Goller Cepte Kullanımı

Goller Cepte uygulama olarak ücretsiz olsa da servis olarak ücretlidir. Sadece uygulamayı indirerek her hafta maç seçimi ile hediye internet kazanamazsınız. Bunun için ücretli aboneliğinizi aktive etmeniz gerekir. Her gole 100 MB internet kazanmak için servis dahilinde ilk hak ücretsizdir, bu özelliğin de içerisinde bulunduğu servis ise ücretlidir.

Turkcell Goller Cepte uygulamasını indirerek maç skoru ile internet kazanma dışında haber okuyabilir, maçların skorunu takip edebilir, detaylı istatistikleri edinebilirsiniz.

Turkcell Goller Cepte İptal

Turkcell Goller Cepte Hediye İnternet Kampanyası

Goller cepte hediye internet kazanımına artık ihtiyaç duymaz iseniz iptal ile üyeliğinizi sonlandırabilirsiniz. Goller Cepte üyeliği sms veya fatura üzerinden alındı ise paketlere özel olarak SMS göndermelisiniz. Paketler için iptal adımları ise şu şekildedir:

  • Goller Cepte Avrupa Paketi iptali için IPTAL AVRUPA GOL yazıp 2200 numarasına SMS gönderin.
  • Goller Cepte Standart Paket iptali için IPTAL GOL yazıp 2200 numarasına SMS gönderin.
  • Goller Cepte Süper Paket iptali için IPTAL GC SUPER yazıp 2200 numarasına SMS gönderin.
  • Goller Cepte İddaa Paketi iptali için IPTAL IDDAA yazıp 2200 numarasına SMS gönderin.

Bunların dışında mevcut uygulama marketi üzerinden üyelik yaptıysanız Google Play Store veya App Store’u ziyaret etmelisiniz. Uygulamanın sayfasından gerekli ayarlamaları yapabilirsiniz.

Turkcell Goller Cepte Ücretli Mi

Turkcell Goller Cepte servisi ücretli, goller cepte hizmeti ücretlidir. Haftalık olarak yapacağınız seçimler için ücret alınmaz. Bunun dışındaki uygulama içi satın alımlar bulunabilmektedir.

Turkcell Goller Cepte Hile Yapmak

Goller cepte için bulunan hilelerin çoğu şu an kullanılamaz durumdadır. Uygulama içerisinde size sunulan yöntemlerin dışında hak kazanamazsınız. Bunun yanı sıra UCRETSIZ yazıp 4545 numarasına göndererek de 3 hak elde edebilirsiniz. Bu hizmeti daha sonra için iptal etmelisiniz. Aksi takdirde sürekli olarak yenilenen bir hizmete devam edersiniz.

Turkcell Goller Cepte 3 Hak ve 8 Hak Hilesi Nasıl Yapılır?

Son güncellemeler ile Goller Cepte 8 Hak Hilesi ve Goller Cepte 3 Hak Hilesi kullanılamaz hale gelmiştir. Yöntemlerin denenmesi halinde hesabınızın engellenebileceği uyarısı da Turkcell tarafından yapılmıştır. Bunun yerine uygulamayı evdeki diğer Turkcell hat sahiplerine de indirerek cihaz başı 500 MB hediye internet kazanabilirsiniz. Şu an için farklı bir hile yöntemi ya da kampanya bulunmamaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ