Bedava İnternet

Turkcell GS Destek Paketi 1GB İnternet Hediye Kampanyası

Turkcell GS Destek Paketi 1GB İnternet Hediye Kampanyası

Turkcell GS Destek Paketi 1GB İnternet Hediye Kampanyası. Ülkemizde futbol, en fazla izleyiciye sahip spor branşı konumunda. 4 büyük olarak adlandırılan Galatasaray, Fenerbahçe, Beşiktaş ve Trabzonspor da en fazla taraftara sahip olan kulüpler olarak arkasında önemli bir kitle barındırmakta. Bunun bilincinde olan telekomünikasyon firmaları ise bu profillere yönelik kampanyaları ile daha fazla kitleye erişmeye çalışıyor. Bunlardan biri de Turkcell. Turkcell GS Destek Paketi ile beraber Galatasaray taraftarı Turkcell abonelerine internet konusunda avantajlı hizmetler sunmakta. GS destek paketi ile beraber hem siz hem de Galatasaray kazanmakta.

Gs Destek paketi kampanyasından yararlanmak için tek yapmanız gereken 5 TL ücret ile internet paketi kazanmak. Bu paraya bedava internet paketi kazanmak gibi bir şey. Sarı Kırmızı Destek tariflerinden birinde yer alarak 1 GB hediye internet kampanyasından yararlanabilirsiniz. Tarife üyeleri Galatasaray tarafından alınacak her galibiyet için 1 GB bedava internet kazanabilmekte. İnternet, ek olarak bir SMS atmanıza gerek kalmadan direkt olarak hattınıza tanımlanır.

Turkcell GS Destek Paketi 1 GB Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Turkcell GS Destek Paketi 1GB İnternet Hediye Kampanyası

GS destek paketinden faturalı ve faturası müşteriler yararlanabilmekte. Tek şart Sarı Paket, Kırmızı Paket ve Şampiyon paketlerinden birine abone olmaları. Bu paketlerden birine geçiş yaparak veya hattınızı direkt olarak bu paketler üzerine almanız halinde Turkcell GS destek paketi 1 GB paketinden yararlanabilirsiniz. GS destek paketine abone olmak için yapmanız gereken GS5 yazıp 2200 numarasına kısa mesaj göndermek. İşleminizin onaylandığına dair bildirim geldikten sonra paket hattınıza tanımlanacaktır. 1 GB hediye internet veren tarifeye abone olmak için ise SARI PAKET yazıp 2222 numarasına SMS göndermeniz yeterlidir.

GS Destek Paketleri

Turkcell GS Destek Paketi 1GB İnternet Hediye Kampanyası

Turkcell tarafından tam olarak 3 farklı Gs destek paketi sunulmakta. Paketler ise Sarı Paket, Kırmızı Paket ve Şampiyon paket. Paketlere katılım için yapmanız gerekenler şu şekilde

Turkcell tarafından şu an içi GS Destek paketleri şu an için 3 tanedir bunlar ise;

  • GS Destek paketi Sarı Paket katılımı için aylık 5 tl katılım ücreti karşılığında GS5 yazıp 2222 numarasına kısa mesaj göndermeniz yeterli.
  • GS Destek paketi Kırmızı Paket katılımı için aylık 7 tl katılım ücreti karşılığında GS7 yazıp 2222 numarasına kısa mesaj göndermeniz yeterli,
  • GS Destek paketi Şampiyon Paket katılımı için aylık 9tl katılım ücreti karşılığında GS9 yazıp 2222 numarasına kısa mesaj göndermeniz yeterli

Tüm bu paketler tarifenize ek olarak satın alınmakta. Tarifenizdeki internet paketinize ek olarak alacağınız bu paketler ile beraber 1 GB bedava internet kazanma şansını da yakalarsınız.

Turkcell Galatasaray Destek Paketi 1 GB Ücretsiz İnternet

Yukarıda gördüğünüz üzere 3 farklı paket bulunmaktadır. Paket içeriklerinden size uyanı seçerek bedava internet paketi kazanabilirsiniz. Paketler için ücretler değişmektedir. Sarı paket 5 TL karşılığında, Kırmızı paket 7 TL karşılığında ve Şampiyon paket 9 TL karşılığında edinilmekte. Yukarıdaki yöntemleri izleyerek bu paketlere abone olur, Turkcell GS Destek Paketi 1GB İnternet Hediye kazanırsınız. Paketlerdeki internete ek Süper Lig sonuçlarına bağlı olarak da internet kazanırsınız. Bunu yanı sıra Kombine, forma gibi ödüller de kampanya kapsamında dağıtılmaktadır.

Turkcell GS Destek Paketi Nasıl İptal Edilir

Turkcell GS Destek Paketi 1GB İnternet Hediye kampanyasından çıkmak isterseniz kısa mesaj yöntemi ile yapabilirsiniz. Her paket için ayrı ayrı SMS atmalısınız. SMS dışında kalan yöntem ise müşteri hizmetleri. Turkcell müşteri hizmetleri direk bağlanma ile bağlanarak sorununuzu hızlıca çözebilirsiniz. SMS ile iptal için izlemeniz gereken yöntemler şu şekilde:

  • Sarı Paket iptali için IPTAL GS5 yazıp 2200 numarasına SMS göndermelisiniz.
  • Kırmızı Paket iptali için IPTAL GS7 yazıp 2200 numarasına SMS göndermelisiniz.
  • Şampiyon Paket iptali için IPTAL GS9 yazıp 2200 numarasına SMS göndermelisiniz.

Paketler sürekli olarak yenilenen paketlerdir. Bu sebepten dolayı iptal etmek için SMS atmalısınız. Aksi takdirde bir sonraki yenileme tarihinden paket ücreti tekrar tahsil edilecektir.

Turkcell Yaani Bedava İnternet Kampanyası

Galatasaray Destek Paketine Katılım Şartları

  • Kampanyaya katılım için Galatasaray taraftar paketlerinden birine sahip olmanı gerekir.
  • Bunun yanı sıra kazandığınız internet paketi bulunduğunuz dönem için geçerlidir. Bir sonraki aya devir olmaz. 1
  • gb hediye internet 1 gün içinde hattınıza yüklenecek olup paketin 4/5’i bittikten sonra Sms ile bilgilendirme yapılacaktır.
  • İptal etmediğiniz sürece her ay paket yenilenmeye devam eder.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ