Bedava İnternet

Turkcell Hediye Havuzu Nedir? Bedava İnternet 2022

Turkcell Hediye Havuzu Nedir? Bedava İnternet 2022

Turkcell hediye havuzu nedir  ve nasıl yapılır? Turkcell Hediye Havuzu fırsatı ile SMS, konuşma ve bedava internet fırsatlarını yakalayabilirsiniz.

Turkcell hesabım uygulamasını kullanmanız için AppStore/PlayStore üzerinden Dijital Operatör uygulamasını indirip, hesabınızla giriş yapmanız gerekmektedir. Giriş yaptığınız takdirde hesabınıza tanımlanan XGB kazandığınız internet paketlerini rahatlıkla görebilirsiniz. Peki Turkcell hediye havuzu nedir?

Turkcell Hediye Havuzu Nedir?

turkcell hediye havuzu

Turkcell hediye havuzu; operatör şirketlerinin en büyükleri arasında yer alan Turkcell’in abonelerine sunduğu;

 • SMS
 • Dakika
 • Bedava internet

Kazanma fırsatı sağlayan dijital operatör uygulamasıdır. İnternet üzerinden Turkcell bedava internet yazıp aratmak yerine Turkcell dijital Operatör uygulamasını indirerek bedava internet fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

Turkcell Hediye Havuzu Nasıl Yapılır?

Turkcell Hediye Havuzuna giriş yapıp bedava internet kazanmak oldukça kolaydır. Bunun için ilk yapmanız gerekenleri yukarıda belirtmiştik. Peki Turkcell hediye havuzu nasıl yapılır;

 1. Öncelikle kendinize ait olacak Turkcell hat alın. (Faturalı veya faturasız olmanız hediye havuzundan yararlanmanız için önemli bir kriter değildir.)
 2. Android ya da İOS hangi işletim sisteminiz yüklüyse : AppStore/ PlayStore mağazalarından Dijital Operatör uygulamasını indirin.
 3. Uygulama indirildikten sonra telefon bilginiz ve şifrenizle giriş yapın. ( Şifrenizi bilmiyorsanız Şifre yazarak 2200’a kısa mesaj gönderip öğrenebilirsiniz.)
 4. Doğru girilen bilgiler ardından uygulamaya giriş sağlamış bulunacaksınız ve karşınıza Turkcell Hediye Havuzu çıkacak. Hediye havuzu linkine tıklayarak faydalanabileceğiniz çekiliş, kampanya gibi fırsatları görebilirsiniz. Ayrıca Turkcell hediye havuzunda yer alan yarışmalara katılabilirsiniz.

Turkcell 2022 Hediye Havuzu kampanya detaylarına BURADAN ulaşabilirsiniz.

Turkcell Hediye Havuzu Kampanyası

Turkcell hediye havuzu kampanyasını ilk defa kullanacak olan abonelerine 1 GB hoş geldin hediye vermektedir. Ayrıca son 10 yıldır Turkcell abonesi olan müşterilerine Turkcell tarafından;

 • 3 adet haftalık 5 GB sosyal medya paketi
 • 3 adet 1 aylık 1000 SMS paketi
 • 3 adet 1 aylık 500 dakika paketi
 • 3 adet 1 haftalık 2 GB paketi verilmektedir.

Aboneler 10 yıldan daha az zamandır Turkcell operatörü kullanıyorsa, faturalıya geçiş yaptıysa (ödeme değişikliği yaparak) ya da abone Turkcell’e yeni tesis  ile gelmişse aşağıda yer alan hediyelerden herhangi birini seçip kullanabilir.

 • 3 adet Haftalık 2 GB sosyal medya paketi
 • 3 adet 30 günlük 500 SMS paketi
 • 3 adet 30 günlük 200 dakika paketi
 • 3 adet Haftalık 1 GB paketi

Sosyal medya paketleri; Twitter, Facebook, Instagram ve Youtube’da geçerli olacaktır.

Turkcell Hediye Havuzu ile Dakika Kazanmak

Turkcell hediye İnternet havuzu ile dakika kazanmak, internet kazanmak gibi mümkündür. Turkcell Hediye Havuzu ile dakika kazanmak istiyorsanız; hediye havuzuna giriş yaparak, size uygun olan yarışmalara katılın ve size verilen görevleri tamamlayın. Bunları yaptığınız takdirde dakika kazanma fırsatını yakalamış olacaksınız.

Turkcell Hediye Havuzu Ücretli Mi?

Turkcell hediye havuzu Dijital Operatörüm uygulaması  içerisinde yer almaktadır. Kesinlikle ücretli bir uygulama veya program değildir. Aynı zamanda dijital Operatörüm uygulaması da ücretli bir uygulama değildir, gönül rahatlığı ile telefonuna indirip kullanabilirsiniz.

Turkcell Hediye Havuzu Tanışma Hediye

Turkcell 2022 hediye havuzu tanışma hediye olarak kullanıcılarına bir defa olmak kaydıyla, ücretsiz 1 GB internet vermektedir. Uygulamaya ilk defa giriş yapmış ya da yeni hat almış her kullanıcı 1 GB bedava internet fırsatından yararlanabilir.

Turkcell Hediye Havuzuna Katılım Şartları Nelerdir?

Turkcell hediye havuzuna katılım şartı olarak yalnızca Turkcell abonesi olmanız yeterlidir ve tabii ki kampanyadan faydalanmak için yukarıda saydığımız uygulamayı indirip giriş yapmanız gerekmektedir.

 • Turkcell hediye internet kampanya özellikleri;
 • Tüm Turkcell aboneleri (faturalı/faturasız) bu kampanyadan yalnızca bir defa yararlanabilir.
 • Paket bitim aşımı olmamaktadır.
 • Kampanyadan yararlanabilmeniz için dijital operatör uygulamasının güncel olması gerekmektedir.
 • Hediye İnternet havuzuna ilk girişte verilen 1 GB internet yalnızca 24 saat geçerlidir.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ