Bedava İnternet

Turkcell Hediye Havuzu Nedir? 5 GB İnternet Hediye

Turkcell Hediye Havuzu Nedir? 5 GB İnternet Hediye

Turkcell Hediye Havuzu Nedir? 5 GB İnternet Hediye. Hediye internet, dakika ve SMS kazanabileceğiniz bir kampanya ile karşınızdayız. Turkcell Hediye Havuzu kampanyası sayesinde hem bedava internet kazanabilir hem de sevdikleriniz ile bedava konuşabilirsiniz. Kampanya bünyesinde 1 GB ve 5 GB hediye internet dağıtılmakta. İhtiyacınız olan tek şey ise Turkcell Dijital Operatör Uygulaması. Turkcell Hediye Havuzu Nedir? 5 GB İnternet Hediye Nasıl Alınır? Turkcell Hediye Havuzu hilesi gibi birçok sorunun cevabını bu yazıda bulabilirsiniz.

Turkcell hediye havuzu 2022 kampanyaları ve ücretsiz hediyeleriniz kazanmak oldukça basit. İşte hediye havuzu bedava internet, dakika ve sms kazanma yolları.

Turkcell Dergilik 1GB Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell Hediye Havuzu Nedir?

Turkcell Hediye Havuzu Nedir? 5 GB İnternet Hediye

Turkcell Hediye Havuzu Nedir? 5 GB İnternet Hediye Öncelikle bu kampanyayı anlatmadan önce Turkcell Dijital Operatör uygulamasından bahsetmeliyiz. Turkcell aboneleri için özel geliştirilen bu uygulama ile beraber kampanya takibi, tarife takibi, kullanım görüntüleme, yeni paket almak gibi birçok işlemi yapabilirsiniz.

Bunların yanı sıra Turkcell Hediye havuzu gibi kampanyaları da yine aynı uygulamada bulabiliyorsunuz. Uygulama içerisinde aktif edilen kampanya ile beraber hediye konuşma, SMS ve internet kazanabilirsiniz. Turkcell Hediye Havuzu kampanyasından 5 GB bedava internet kazanmanın yolu Dijital Operatör içerisinden geçiyor der isek yanlış olmaz.

Bu bağlamda Turkcell hediye havuzu nedir sorunuza detaylı şekilde yanıt vermiş olduk. Şimdi gelin hediye havuzu internet kampanyalarına yakından bir göz atalım

Android Turkcell Dijital Operatör uygulaması indir için tıklayın!

iOS Turkcell Dijital Operatör uygulaması indir için tıklayın!

Turkcell Hediye Havuzu Hediye Alma

Turkcell Hediye Havuzu Nedir? 5 GB İnternet Hediye Peki kampanyadan yararlanmak için neler yapmalısınız? İlk olarak yukarıdaki linklerden Turkcell Dijital Operatör uygulamasını cihazınıza indirmelisiniz. İndirdiğiniz uygulama üzerinden Hediye Havuzu kısmına gidin. Hediye havuzu kısmına giriş yapmanın ardında karşınıza bir yönerge çıkacaktır. Bu yönerge üzerinde hangi hediyeleri alabileceğinizi, hangi tarihlerde alabileceğinizi görürsünüz. Bunun yanı sıra ileri dönemde yayınlanacak olan kampanyaların listesini de görebilirsiniz. 1 GB ve 5 GB hediye internet hakkını yine bu sayfadan alırsınız.

Turkcell Hediye Havuzu Hediye İnternet ve Konuşma

Turkcell Hediye Havuzu Nedir? 5 GB İnternet Hediye

Kampanyalar ile detaylı olarak şu şekildedir:

  • Hediye Havuzu Haftalık 5 GB Sosyal Medya Kampanyası: Hediye havuzu haftalık 5 gb kampanyası ile beraber Instagram, Youtube, Facebook ve Twitter üzerinde kullanabileceğiniz 5 GB bedava internet hakkı hattınıza tanımlanır.
  • Hediye Havuzu Günlük 1 GB Kampanyası: Hediye havuzunda listelenen kampanya ile 1 GB bedava internet kazanabilirsiniz. BİP kanalları üzerinden #senyapdiye kanalını takip edip fizy uygulaması üzerinde 25 şarkı dinlemenin ardından hediye otomatik olarak hattınıza yüklenecektir.
  • Hediye Havuzu Haftalık 5 GB Kampanyası: Faturalı hat sahiplerine olan bu hediye havuzu kampanyası, otomatik ödeme talimatı verecek kişilere özeldir. Siz de otomatik ödeme talimatı vererk Turkcell 5 GB bedava internet kazanabilirsiniz.
  • Hediye Havuzu Aylık 1 GB Kampanyası: Kampanyadan yararlanmak için yapmanız gereken şey Fizy premium hizmetini almanız. Bu hizmetten yararlandığınız her ay için otomatik olarak Turkcell 1 GB hediye internet hattınıza yüklenir.
  • Hediye Havuzu Sürpriz Nokta Kampanyası: Turkcell İletişim Merkezleri içerisinde bulunan sürpriz noktaya giderek bedava internet, konuşma ve SMS kazanabilirsiniz.
  • Hediye Havuzu Joker Hediye Hakkı: Hediye havuzuna giren, Joker hakkı bulunan kişiler hediye internet kazanıyor. Joker hakkı tarife değişikliği yapmanız halinde verilen bir haktır.
  • Hediye Havuzu Haftalık Sürpriz: Turkcell Salla Kazan birçok kişi tarafından kullanılan bir hediye tipi. Uygulama üzerindne ulaşabileceğiniz platformdan çeşitli hediye ve kampanya hakkı kazanırsınız.
  • Hediye Havuzu Doğum Günü Kampanyası: Doğum günlerinde operatörünüz tarafından kutlama mesajı illa ki almışsınızdır. Bunun yanı sıra Turkcell bedava internet hediyesi de alabilirsiniz. Hediye havuzu içerisinden hediyenizi alabilirsiniz.

Turkcell Ücretsiz İnternet Paketleri

Turkcell Hediye Havuzu Paralı mı

Turkcell Hediye Havuzu Nedir? 5 GB İnternet Hediye

Yanlış oluşan algılardan biri de Hediye havuzu ücretine yönelik. Bu sebeple Turkcell hediye havuzu paralı mı şeklinde de sorular sorulmakta. Şunu belirtmek gerek ki Turkcell tarafından sunulan bu uygulama tamamen ücretsizdir. Dijital operatörü indiren ve Turkcell müşterisi olan herkes yararlanabilir. Kampanyalar içerisinde de herhangi bir ücret talep edilmez.

Hediye Havuzu İnternet Hediye Etmek

Hediye havuzunda verilen 1 GB hediye interneti tanıdıklarınıza gönderebilirsiniz. Dijital Operatör üzerinden yapacağınız ilk giriş için 1 GB bedava internet verilmektedir ve Turkcell  abonesi sevdiklerinize bu hediye interneti devredebilirsiniz.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ