Bedava İnternet

Turkcell Hediye İnternet 2022 Dev Liste

 • 07 Ekim 2022
 • 136 kez görüntülendi.
Turkcell Hediye İnternet 2022 Dev Liste

Turkcell hediye internet 2022 güncel kampanyalarını sizlere sunuyoruz. Turkcell bedava internet hizmetlerinin merak edildiği kadar, Turkcell hediye internet kampanyaları da Turkcell müşterileri tarafından oldukça fazla merak edilmektedir. Turkcell Müşteri Hizmetleri iletişim ihtiyacınız için sizlere destek olmaya devam ediyor. Bugüne kadar birçok hediye ya da bedava internet kampanyaları yürüttüler. Gelin sizlerle beraber bu yazımızda Turkcell’in hediye internet hizmetlerini inceleyelim.

turkcell hediye internet dev lıste

Genç Galaksi Hediye İnternet Kazandırıyor!

 

Turkcell Genç Galaksi uygulaması ile sizlere kazandığınız yıldızlar ile birçok fırsat sunuyor. Üstelik kampanyadan faydalanabilmeniz için faturalı olmanız şartı da aranmıyor. GNÇ uygulamasını indirerek, Genç Galaksi hediye internet kampanyasına katılmanız için yeterli. Uygulamaya her gün girdiğiniz taktirde minimum 1 yıldız kazanıyorsunuz. Biriken yıldızlarla Genç Galaksi hediye internet kazandırıyor!

 

Turkcell hediye internet seçenekleriniz de uygulamada mevcut. Seçenekleriniz ve istenen yıldız tutarları ise şu şekilde:

 

 • GNÇ Youtube Haftalık 1 GB: 17 yıldız
 • GNÇ Instagram Haftalık 1 GB: 17 yıldız
 • GNÇ Günlük 1 GB: 10 yıldız

 

Bu kampanya sayesinde ücretsiz kazanmış olduğunuz yıldızlarla Turkcell bedava internet hediye almış olacaksınız. Kampanyanın geçerlilik süresini merak edenler için 31 Aralık 2022 olduğunu da belirtmek isteriz. Genç Galaksi sizlere internet dışında ayrıcalıklar da sunmaktadır.

 

 

Çevreci Fatura 5 GB Kampanyası

 

Çevreci Fatura 5 GB Kampanyası sayesinde hem çevreciler hem de doğa kazanıyor. Sizler de Turkcell abonesi iseniz ve faturalı bir hatta sahipseniz bu kampanyayı kaçırmayın. Turkcell hediye internet avantajınızı ayaklarınıza kadar getiriyor. Kampanyaya katılım şartları ise oldukça makul. Yapmanız gereken tek şey, fatura talebinizi e-fatura veya SMS fatura olarak değiştirmek. Fatura talebinizi değiştirip Turkcell 5 GB hediye internet sahibi olmak istiyorsanız, yapmanız gerekenler:

 • E-Fatura için E-Posta adresinizi yazarak 2200’a göndermeniz yeterlidir.
 • SMS Fatura için “SMS FATURA” yazarak 2200’a göndermeniz yeterli olacaktır.

Yukarıda belirtilen adımları tamamladığınız takdirde sizler de Turkcell bedava internet sahibi olabilirsiniz. 5 GB’lık internetiniz sizlere SMS ile bildirilecektir.

 

Faturasız’dan Rahat’a Geç Hediye Kampanyası

Faturasız’dan Rahat’a Geç Hediye Kampanyası sayesinde sizler de rahat bir internet keyfi yaşamak istemez misiniz? Turkcell hediye internet kampanyaları listesine bir tanesini daha eklemiş. Eğer sizler de faturasız hat sahibi iseniz Rahat paketlerine geçiş yaptığınız takdirde Turkcell bedava internet tanımlıyor. Üstelik 3 ay boyunca Turkcell hediye internet paketinize ek olarak tanımlanıyor. Bu haktan faydalanabilmek için geçmeniz gereken tarifeler ve hediyeler ise şu şekilde:

 

 • Rahat Efsane Mega 3 GB – 6 GB – 9 GB: 3 ay boyunca 1 GB
 • Rahat Efsane Mega 16 GB – 21 GB – 26 GB: 3 ay boyunca 2 GB

 

İptal etmediğiniz sürece 3 ay boyunca hediye internetten faydalanabilirsiniz. Kampanyaya katılımda bir sınırlandırma da bulunmamaktadır.

 

Bizce ile Kupon Biriktir Kampanyası

Bizce ile Kupon Biriktir Kampanyası kapsamında Turkcell aboneleri daha da mutlu. 31 Aralık 2022’ye kadar Turkcell Bizce uygulaması indirip her gün kupon toplayanlar avantajlı. Sizler de her gün uygulamaya girip video izledikten sonra kuponunuzu alın. Turkcell hediye internet arayanlar için bu uygulama fırsat olarak görünüyor. Uygulama ile her gün 1 kupon kazanabilirsiniz. Biriktirdiğiniz kuponlar ile aşağıdaki Turkcell bedava internet paketlerini alabilirsiniz:

 

 • 6 saatlik 1 GB: 7 Kupon
 • 12 saatlik 1 GB: 15 Kupon
 • Günlük 1 GB: 30 Kupon
 • Günlük 2 GB: 45 Kupon
 • Haftalık 1 GB: 60 Kupon

Kampanya kapsamında belirtilen hediye internet paketlerinin faydalanabilme miktarı toplamda 825.000’dir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ