Bedava İnternet

Turkcell İnternet Kazanma Yolları Güncel 2022

Turkcell İnternet Kazanma Yolları Güncel 2022

Turkcell İnternet Kazanma Yolları Güncel 2022 Bu yazımızda Turkcell bedava internet kampanyalarını bol bol göreceksiniz. İçerikte ana odak Turkcell internet kazanma yolları güncel olanlar olacaktır. Yazı içerisinde Salla Kazan da dahil olmak üzere bip ve birçok Turkcell hediye internet kazanma yöntemini bulabilirsiniz.

Turkcell çekim gücü ve internet hızı konusunda ülkemizdeki en önemli operatör diyebiliriz. 4.5G bağlantının hayatımıza girmesi ile beraber Turkcell hediye internet dağıtarak bu bağlantı kalitesi ile müşterilerini buluşturmayı amaçlıyor. Yazımızdaki tüm yöntemleri bu amaç ile ortaya çıkarılmıştır.

Günümüzde internet kullanımının artması, cepten interneti bir ihtiyaç haline getirmiştir. Eğer normal paketinizde bulunan internet bitti ise ek internet paketi almak durumunda kalabilirsiniz. Satın alma olayından sıyrılmak için önünüzde seçenekler mevcut. Eğer ek internet paketi almadan Turkcell bedava internet kazanma yöntemlerinden faydalanmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Geli bu kampanyalara yakından bakalım.

Turkcell İnternet Kazanma Yolları 2022

Bu başlık altında birbirinden çeşitli kampanyaları bulabilirsiniz. Turkcell hediye internet kazanma için gerekli işlemler, her kampanyanı altında detaylıca yazmaktadır. Açıklamaları okuyarak siz de kolayca bedava internet paketi yapabilirsiniz.

Aşağıdaki kampanyalar birçok Turkcell müşterisini kapsamaktadır. Gnçtrkcll özelinde de Turkcell faturalı hat sahipleri özelinde de kampanyalar bulunmaktadır.

Turkcell 10 GB Hediye İnternet Kazanma

Turkcell İnternet Kazanma Yolları Güncel

Turkcell Superonline müşterilerine özel bu kampanya ile 10 GB bedava internet kazanabilirsiniz. Paket içerisinde verilecek olan 10 GB Hotspot olarak kullanılacak şekilde tahsis edilir. Kampanya ile beraber sevdiklerinizi Turkcell’e gelmeye davet ederek 10 GB internet kazanabilirsiniz. Kampanyadan yararlanmak için Turkcell’e geçen kişilerin CEPTEMODEM10 ŞİFRE yazıp 2200 numarasına SMS göndermesi gerekir.

 

Turkcell Salla Kazan Bip Bedava İnternet Kazanma

Turkcell İnternet Kazanma Yolları Güncel

Turkcell’de internet kazanma yönünde en fazla faydalanabileceğiniz iki kanal salla kazan ve bip. Bu kampanya ile beraber Salla Kazan ikinci ekran kısmından Bip Yükle adımını yapanlara özel bedava internet verilmekte. Kampanyadan yararlanmak için Bip yükle adımından sonra Bip giriş ekranından BİP Salla Kazan kanalı içerisinden bedava internet paketinizi alabilirsiniz. Kampanya içerisinde 1 GB ile 5 GB bedava internet kazanabilirsiniz.

Turkcell 4.5G Hediye İnternet Kazanma

Turkcell İnternet Kazanma Yolları Güncel

4.5G kullanıcılarına özel kampanya ile beraber tamı tamına Turkcell 3 GB bedava internet kazanacaksınız. Paket kapsamında verilen internet 2 hafta süre ile kullanılabilir. Kampanyadan yararlanmak için Dijital Operatör uygulaması içerisinde yer alan Hediye Havuzu bölümüne gitmelisiniz. Kampanyadan yararlanmak için 4.5G hat sahibi olmanız ve telefonunuzun 4.5 G özelliği aktif etmeniz gerekir. Paketten yararlanmak için 4.5G HEDIYE yaz 2200 numarasına SMS göndermeniz gerekir.

GNÇ Çatlat Turkcell Hediye İnternet

Turkcell İnternet Kazanma Yolları Güncel

Yeni Gnçtrkcll uygulaması ile beraber siz de bedava internet paketlerinden yararlanabilirsiniz. GNÇ Çatlat bedava internet kampanyası ile beraber haftada iki defa yumurta çatlatabilir, anında hediyeler kazanabilirsiniz.

Kampanyadan 26 yaş ve altı GNC koşullarını karşılayan kişiler yararlanabilmekte. Uygulamayı BURADAN indirdikten sonra Çatlat Kazan ekranından hediye internet paketi kazanabilirsiniz. Kampanya kapsamında verilen Turkcell hediye internet paketleri:

 • 1 Saatlik 1 GB
 • 6 Saatlik 1 GB
 • 12 Saatlik 1 GB
 • 12 Saatlik 1 GB Youtube
 • 3 Saatlik 1 GB
 • 6 Saatlik 1 GB
 • 12 Saatlik 1 GB
 • 12 Saatlik 1 GB Youtube
 • Günlük 1 GB Youtube
 • Günlük 1 GB Instagram
 • Günlük 1 GB
 • Günlük 2 GB
 • Haftalık 1 GB
 • Haftalık 2 GB
 • Haftalık 3 GB
 • Haftalık 5 GB
 • Haftalık 1 GB Youtube
 • Haftalık 1 GB Instagram
 • Haftalık 3 GB PUBG
 • Haftalık 5 GB PUBG & Youtube
 • Aylık 1 GB
 • Aylık 5 GB
 • 3 TL’ye Günlük 1 GB
 • 5 TL’ye Günlük 1 GB
 • 9 TL’ye 2 Günlük 2 GB
 • 4 TL’ye Günlük 2 GB
 • 5 TL’ye 2 Günlük 1 GB
 • 12 TL’ye 3 Günlük 3 GB

İnternet Kazanma Turkcell Bastı Kaptı

Turkcell İnternet Kazanma Yolları Güncel

Bir başka GNC Turkcell hediye internet kampanyası ile karşınızdayız. Her pazartesi günü GNC uygulaması içerisindeki Bastı Kaptı kısmından bedava internet kazanabilirsiniz. Kampanya kapsamından günün sürpriz saatlerinde etkinlik başlamakta ve katılanlara bedava internet paketi verilmektedir. Yapmanız gereken tek şey GNC uygulamasını indirdikten sonra pazartesi günleri Bastı Kaptı bölümüne girmek.

Turkcell Deneme Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell 4.5G hızını denemek için sunulan bu kampanya ile beraber ücret ödemeden 4.5G Turkcell interneti deneyimleyebilirsiniz. Veri indirme için sunulan en yüksek hız 600 Mbps iken bu hız; bölgeye, cihaza, bağlanılan sunucuya göre de farklılık göstermektedir. Kampanyaya katılabilmek için 4.5 G aboneliği ve 4.5 G uyumlu cihazınızın olması gerekir.

Turkcell Otomatik Ödeme 5 GB Hediye İnternet

Turkcell İnternet Kazanma Yolları Güncel

Turkcell Bireysel müşterileri faturaları için otomatik ödeme talimatı vererek bedava internet paketi kazanabiliyor. Kampanya kapsamında otomatik ödeme talimatı verenlere özel günlük 5 GB hediye ineternet verilmektedir. Hediyeyi, Dijital Operatör uygulaması içerisinde yer alan Turkcell Hediye Havuzu bölümünden alabilirsiniz. Kampanyadan her müşteri en fazla bir defa yararlanabilir. Kampanyadan Superbox müşterileri yararlanamaz.

Turkcell Dergilik Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell İnternet Kazanma Yolları Güncel

Daha önceki yazılarımızda da bol bol Turkcell Dergilik Hediye internet kampanyalarına yer verdik. Turkcell’in oldukça önemsediği Dergilik uygulamasının kullanımının artması için yeni bir kampanya daha mevcut. Yeni Turkcell Dergilik bedava internet kampanyası ile beraber Dijital Operatör uygulamasında bulunan Salla Kazan bölümünden kazanılan hediye, aynı gün içinde Dergilik uygulamasına girerek dergi indirenler için ikiye katlanacaktır. Bu işlemi yapanlar ana hediyeye ek olarak farklı bir sürpriz hediye kazanabilirler. Kampanyadan ayda yalnızca 1 defa yararlanılabilir.

Bip Yıldızları Bedava İnternet Paketi

Turkcell İnternet Kazanma Yolları Güncel

İnternet kazanma için öne çıkan kampanyalardan biri de Bip Yıldızları kampanyasıdır. Kampanya kapsamında BİP kullanan herkes her hafta bedava interent kazanabiliyor. Bedava internet paketi yapmanız için tek yapmanız gereken şey Bip üzerinden mesajlaşmak.

Bip Uygulaması üzerinde belirtilen özel mesajlaşma hedeflerine ulaşmanız halinde Günlük 1 GB bedava internet kazanabilirsiniz. Bunun için ilk olarak Bip giriş ekranından sonra Bip Yıldızları kanalına gitmek. Kanal içerisinde yer alan Hediyemi Al butonuna tıklayarak Günlük 1 GB bedava internet paketi kazanabilirsiniz.

Turkcell Gollercepte 100 MB Hediye İnternet Kazanma

Turkcell İnternet Kazanma Yolları Güncel

Atılacak her gol başına 100 MB internet kazanmak ister misiniz? Cevap evet ise doğru adrestesiniz. Turkcell Her Gol 100 MB kampanyası ile beraber seçeceğiniz maç içerisinde atılan gol sayısı kadar 100 MB internet kazanabilirsiniz. Yapmanız gerekenler:

 • BURADAN veya uygulama marketinden Gollercepte uygulamasını indirmek,
 • Uygulama içerisinden ilgili kampanyaya katılmak,
 • Her hafta için gol olacak bir maçı seçmek.

Kampanya sonucunda seçtiğiniz maçta gol olmasa bile en az 100 MB haftalık internet alırsınız. Bir maçtan alabileceğiniz maksimum internet ise 1 GB’dır. Kampanyaya katılım ücretlidir. Katılmanız halinde 3 TL ücret alınır. Kampanyaya katılmak ve Turkcell bedava internet kazanma için yapmanız gereken GOL yazıp 2200 numarasına SMS göndermektir.

Kampanya kapsamında kalan haklarınızı KALAN yazıp 2220 numarasına SMS göndererek öğrenebilirsiniz.

Bu yazımızda Turkcell hediye internet kazanma nasıl olur, hangi kampanyalardan kimler yararlanabilir detaylıca işledik. Yeni Turkcell bedava internet kampanyaları için sitemizi takip etmeyi unutmayın. Buna ek olarak Turkcell Salla Kazan Bedava internet paketleri hakkındaki yazımıza da göz gezdirebilirsiniz.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ