Bedava İnternet

Turkcell Kim 20GB İster Bedava İnternet

Turkcell Kim 20GB İster Bedava İnternet

Turkcell Kim 20GB İster Bedava İnternet Kampanyası  Turkcell aboneleri için Turkcell Kim 20GB İster Bedava İnternet dağıtmaya devam ediyor. Son dönemde çıkan Kim 20 GB İster kampanyası ile beraber tüm kullanıcılarına yüksek seviyede GB kazanmayı vaat etmekte. Bu yazımızda Turkcell Kim 20 GB İster kampanyası nedir, soruları ve cevapları nelerdir, hilesin var mıdır, nasıl yapılır gibi soruların tümüne yanıt vereceğiz.

Turkcell Kim 20GB İster Bedava İnternet

Turkcell Kim 20GB İster Bedava İnternet Kampanyası

Kim 20 GB İster kampanyası BİP içerisinde bulunan bir kampanyadır. İçerisinde 5 aşama bulunan ve her aşamada 1 adet soru sorulmaktadır. Ödüllü bir yarışma olduğunu da söyleyebiliriz. Soruları doğru cevaplamanız halinde hediye internet kazanırsınız. Android BİP üzerinden sunulan kampanyaya Keşfet bölümünden ulaşabilirsiniz. Kanal olarak gözükecek Kim 20 GB İster kısmına tıklayarak soruları görebilir kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Turkcell Kim 20Gb İster bedava internet kampanyası süresince her bir aşamada tarafınıza 20 saniye süre verilmektedir. Günlük olarak yapılan yarışmada ödül kazanmanız soruların tümüne cevap vermeniz halinde gerçekleşir. 20 Saniye süresince cevap vermemeniz vey yanlış cevap vermeniz durumunda ödül kazanamazsınız. Ödül kazanana kadar her gün bir defa kampanyayı deneyebilirsiniz. Fakat kampanyadan sadece 1 kez ödül kazanırsınız. Kampanya süresince her hafta Pazartesi günü ile yeni ödüller için oyuna girebilirsiniz.

Soruyu yanlış yanıtlamanız halinde bir sonraki yarışmaya aynı gün içinde de girebilirsiniz ama belirli bir ücret ödemeniz gerekir. Bunun için HEMEN yazmalısınız. Bu işlem ile beraber hattınızdan bakiye çekilecektir. Onayladıktan sonra ise internet ödülü tanımlanacak ve tekrardan yarışmadan faydalanabileceksiniz. Faturalı hatların ücretleri ay sonuna yansırken faturasız hatlarda aynı anda bakiyeden düşme olacaktır.

Turkcell GNC Bedava İnternet

Turkcell Kim 20GB İster Kampanya Detayları

Turkcell Kim 20GB İster Bedava İnternet

Kampanyadan ücretsiz olarak sadece haftada bir kere yararlanabilirsiniz. Daha sonraki her bir oyunda giriş ücreti 5 TL olacaktır. Yarışmaya 5 TL vererek en baştan başlayabileceğiniz gibi sadece son soruyu 10 TL karşılığında yanıtlayarak büyük ödülü tek soruda kazanabilirsiniz. 3. soruya ulaşılan her yarışmada kullanıcılara Karar Anı sayfası gelecektir. Bu kısımda 3 farklı seçenek sunulur. Devam Et, Pes Et ve Son Soruya Atla. Devam Et kısmına tıklayan kullanıcılar 4. sorudan yarışmaya devam eder. Eğer Pes Et seçildi ise kullanıcı 1 GB internet ödülü ile yarışmadan ayrılır. Son Soruya Atla seçeneği seçilir ise 6 TL karşılığında direkt olarak son soru gösterilir.

Turkcell Kim İster 20GB kampanyasında ilk 20 içerisine giren tüm kullanıcılara tamı tamına 20GB internet verilmekte. BİP kanalı içerisinde gösterilen listede ilk 20 arasında değil de sonraki 100 kişi arasında yer alıyorsanız 10GB hediye internet kazabilirsiniz. Kampanyadan sorulara doğru cevap vermek kadar hızlı olmak da önemlidir. Puan tablosu buna göre belirlenmektedir.

Kim 20GB İster Soruları Nelerdir?

Cevaplayacağınız tüm Kim 20GB İster soruları aşağı yukarı aynı kategoriye ait olacaktır. Geniş bir soru havuzu bulunduğu için direkt olarak herhangi bir soru işaret etmek mümkün değil. Sorular birbirine benzer olsa da 100 binden fazladır. SOru zorluğuğu da aşama aşama değiştiği için 5 aşama için de “şu soru çıkar” tarzında bir yaklaşımda bulunulamaz.

Turkcell 10GB Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell Kim 20GB İster Cevapları Nelerdir?

Tıpkı yukarıda bahsettiğimiz gibi Turkcell Kim 20GB İster cevapları da bir havuz içerisinde yer almakta ve tahmin edilmesi olukça güçtür. Herhangi bir ek yazılım ile soruların cevabını direkt olarak alamazsınız. Cevaplar için bir kaynak olmasa da bir yöntem bulunmaktadır. Bu yöntemi hile başlığında bulabilirsiniz.

Turkcell Kim 20GB İster Bedava İnternet Hilesi

Kampanyalarımızın birçoğu için herhangi bir hile bulunmamaktadır. Fakat Kim 20GB ister kampanyası için durum farklı. Yazılımda bulunan bir açık sayesinde 3.parti bir uygulama kullanmadan hile yapmak şu an için mümkündür. Süre Durdurma hilesi olarak geçen bu yöntem ile soruları görüp, durdurup, internetten yanıt bulabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken soru esnasında uygulamayı, Ayarlar -> Uygulamar listesi içerisinde bulup Durdurmaya Zorla seçeneğine tıklamalısınız. Bundan sonra gördüğünüz sorunun internetten cevabını alıp tekrar uygulamaya girerek yanıtlayabilirsiniz. Tüm sorular için aynı adım sadece ŞİMDİLİK uygulanabilmekte. Yazılım açığına fark eden Turkcell bedava internet hilesinin önüne geçmek için güncelleme yapabilmektedir. Bu sebep ile Turkcell hediye internet hilesi konusunda %100 bir garanti söz konusu değildir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ