Bedava İnternet

Turkcell Otomatik Ödeme Talimatı İle 2GB Hediye İnternet

Turkcell Otomatik Ödeme Talimatı İle 2GB Hediye İnternet

Turkcell Otomatik Ödeme Talimatı İle 2GB Hediye İnternet Ödeme talimati vererek internet kazanmak birçok operatörde mevcut. Bunlardan biri de Turkcell. Abonelerinin faturalarını kartları ile otomatik ödemeye alması karşılığından bedava internet vermekte.Turkcell Otomatik ödeme talimatı ile beraber bedava internet kazanmak istiyorsanız bu yazıda tüm detayları bulabilirsiniz.

Ülkemizde bulunana operatörlerin nerede ise hepsi faturalı hat sahiplerine özel kampanya düzenlemekte. Bu kampanyalardan bazıları Turkcell otomatik ödeme talimatı 2 GB hediye internet kampanyası gibi internet vermekte. İnternet kullanımınız fazla ise bu kampanya ile beraber dilediğiniz kadar internet kullanabilirsiniz. Tarifenize ek 2 GB bedava internet kazanabilirsiniz.

Turkcell Otomatik Ödeme Talimatı 2 GB Hediye İnternet Almak

Turkcell Otomatik Ödeme Talimatı İle 2GB Hediye İnternet

Turkcell faturalı hat sahiplerine özel bu kampanya ile beraber ekstra bir başvuru yapmadan bedava internet kazanırsınız. Kampanyaya katılım için sms göndermez, bir bağlantıya gitmez veya bir anket doldurmak zorunda kalmazsınız. Tek yapmanız gereken müşteri hizmetleri veya birazdan anlatacağımız internet şubesi üzerinden talimat vermek. Turkcell otomatik ödeme talimatı vermek için bayileri veya banka uygulamanızı da kullanabilirsiniz.

Talimat için internet üzerinden talimat verme adımları şu şekildedir:
  • Turkcell Hesabım mobil uygulamasına veya turkcell.com.tr sitesine gidin.
  • Hesabınıza ait telefon numarası ve kullanıcı şifresini girerek ara yüze ulaşın.
  • Her iki ekranda da bulunan Hesabım kısmına gidin.
  • İlgili bölümde bulunan Faturalarım kısmına gidin.
  • Bu ekran Otomatik Ödeme Talimatı sayfasını göreceksiniz. Bu kısımda kart bilgileriniz girmeli ve talimatı oluşturmalısınız. Bilgileri doğru girdiğinizden emin olun.

Tüm bu işlemleri tamamlamanın ardından Turkcell 2 GB hediye internet hattınıza tanımlanacaktır. Bunun yanı sıra bu talimatı anlaşmalı bankalara ait kartlar ile verebilirsiniz. Bu bankalar Akbank, Garanti Bankası,​ ING BANK​, ​HSBC Bank, Şekerbank, VakıfBank, YapıKredi, Finansbank, ​Citibank.

Paycell Kart Nedir? Paycell Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell Otomatik Ödeme Talimatı Nasıl Yapılır

Turkcell Otomatik Ödeme Talimatı İle 2GB Hediye İnternet

Ödeme talimatı verme yöntemlerinden birkaçına yukarıda değindik. Başka bir yöntem de yine Turkcell uygulaması olan Dijital Operatör uygulaması. Uygulama üzerinden Hesabım, faturalarım, ödeme talimatı ekranlarını sırası ile takip ederek bilgi giriş ekranına gidersiniz. Bu kısımdan yukarıda da belirttiğimiz bankalara ait kartınızı girerek ödeme talimatı verebilirsiniz.

Bir diğer yöntem ise klasik şekilde müşteri temsilcisi üzerinden Turkcell Otomatik ödeme talimatı vermek. İki farklı şekilde konu ile alakalı müşteri temsilcisine bağlanabilirsiniz. İlk yöntemde Turkcell müşteri hizmetlerine direk bağlanma için 5 tuşlamalısınız. Direkt olarak temsilci ile konuşursunuz. Kartlarınız ile talimat vermek istiyorsanız OTO yazıp 2222 numarasına kısa mesaj gönderebilirsiniz. Müşteri temsilcileri mesajın ulaşmasından sonra direkt olarak sizin ile iletişime geçecektir.

Turkcell Bil Kazan Nedir? Bil Kazan Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Turkcell Otomatik Ödeme Talimatı Bedava İnternet Kampanyaları

Bazı dönemlerde kampanya üzerinden kazanabilen internet miktarı değişebilmekte. Turkcell özelinde kampanyanın 1 GB, 2 GB ve 5 GB gibi farklı boyutlarda hediye verdiği de görülmekte. Bunun ile alakalı en net bilgiyi turkcell.com.tr veya müşteri hizmetleri üzerinden öğrenebilirsiniz.

Otomatik Ödeme Talimatı Nasıl İptal Edilir

Kampanyadan yararlanmak istemeyen kişilerin merak edeceği konu Otomatik Ödeme Talimatı Nasıl İptal Edilir olacaktır. Öncelikle şunu belirtmek gerek ki kampanyadan çıkmak veya kalmak size 2 GB internet dışında farklı bir envantere itmeyecektir. Bu sebeple iptal etmek mantıksız olacaktır. Fakat illa ki iptal edecekseniz gitmeniz gereken adres Turkcell Mağazası veya müşteri hizmetleri. SMS ile kampanya iptali yapılmamakta.

Turkcell Otomatik Ödeme Talimatı Kampanyasından Kimler Faydalanabilir?

Kampanyada sadece Turkcell faturalı hat sahipleri yararlanabilir. Fatura sahiplerinin daha önceden bu kampanyaya katılmamış olması gerekir. Kampanya için aylık kota 150 bin kişidir. Bu sayını üzerine çıkıldığında 2 GB hediye internet konusunda Turkcell cephesinde değişikliğe gidilebilir.

Turkcell Otomatik Ödeme Talimatı İnternet Gelmedi

Yukarıdaki adımları eksiksiz olarak yaptınız ve internet paketiniz size ulaşmadı mı? Ne yazık ki aylık sınırın dışında kalmış olabilirsiniz. Bunun yanı sıra daha önceden kampanyadan yararlandıysanız bir daha yararlanamazsınız. Konu hakkında daha detaylı bilgiyi yine Turkcell mağazaları veya müşteri hizmetleri üzerinden alabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ