Bedava İnternet

Turkcell Pasaj Nedir? Nasıl Kullanılır?

  • 09 Ocak 2021
  • 1.718 kez görüntülendi.
Turkcell Pasaj Nedir? Nasıl Kullanılır?

Turkcell Pasaj Nedir, Nasıl Kullanılır sorusu son günlerde sık sık sorulmaya başladı. Türkiye’nin en büyük operatör firmalarının arasın da yer alan Turkcell yaptığı yatırımlar ile e-ticaret sektörüne girdi. Bu hizmeti verdiği Turkcell Pasaj uygulamasının da tanıtımını yapmakta. Hal böyle olunca Turkcell aboneleri turkcell pasaj nedir” yada “turkcell pasaj nasıl kullanılır“gibi araştırmalar yaparak bilgi almaya çalışmaktadırlar.

Turkcell pasaj ile elektronik ürünlerden tutun , sağlık, aksesuar , oyun başta olmak üzere bir çok kategoride ürün satmakla beraber şimdiden tercih konusun da ön plana çıkmaya başladığını söyleyebiliriz. Yaptığımız araştırma neticesin de ilerleyen günler de satıcıların da başvurarak ürün satabileceği bir özellik ekleneceğini söyleyebilir. Böylelikle e-ticaret konusunda yeni bir soluk getireceğini diyebiliriz. Turkcell Pasaj Nedir sorusunun cevabını yazımız da vermeye çalışacağız.

Turkcell Pasaj Nedir? Nasıl Kullanılır?

 

Yaptığı yatırım ile büyük bir e-ticaret platformu kuran Turkcell yine kendi garantisi ile sunduğu ürünler sayesinde oldukça etkileşim almıştır. Ürün yelpazesini oldukça geniş tutan Turkcell Pasaj Kişisel bakım ürünlerinden tutun oyun, bilgisayar, telefon, aksesuar başta olmak üzere yüzlerce ürün ağı ile hizmet vermektedir. Hizmet, alışveriş sonrası hızlı ödeme veya aynı gün teslim seçenekleri ile de fark yaratmaktadır.

Turkcell Pasaj
  • Turkcell pasaj alışveriş adresini ziyaret ederek alışverişe başlayabilirsiniz.
  • Satılan tüm ürünler Turkcell güvencesi ile satılmaktadır.
  • Turkcell kendi bünyesi dışında bünyesin de bulunan satıcıların ürünlerinde de alabilmektedirler.
  • Turkcell pasaj ile hızlı teslim sayesin de aynı gün ürün teslimi yapılabilmektedir.

Turkcell gsm firması ilk aşamada e-ticaret sitesi ile faaliyete başlamış olsa da yakın zaman da Turkcell Pasaj Mobil uygulaması da geliştirilerek kullanıcıların hizmeti açılacaktır.

Turkcell Pasaj Ne İşe Yarar?

Turkcell Pasaj Nedir? Nasıl Kullanılır?

Dünya üzerinde yaşanan covid-19 virüsü sebebi ile diğer dünya ülkelerin de olduğu gibi ülkemizde de uygulanan belirli kısıtlamalar sebebi ile alışveriş işlemlerinin ağırlıklı olarak online olarak yapılması bir çok firmanın yaptığı gelişmeler ile ön plana çıkmakta , bu durum göz önünde bulunduran Turkcell abonelerinin kolay, hızlı ve güvenilir bir şekilde alışveriş yapmalarını sağlamak için Turkcell Pasaj projesini faaliyete koymuştur.

Turkcell Pasaj e-ticaret uygulaması içerisinde binlerce ürün bulunmakta ve sitesi içerisin de oldukça kaliteli ürünlerin yanı sıra oldukça güvenilir tedarikçileri bulunmakta olup, sistem alt yapı sayesinde de müşterilerine özel kişisel teklifler oluşturabilmektedir.

Turkcell firmasının faaliyete başlattığı bu projenin en büyük avantajlarından birisi hatta diğer platformlardan farklı olarak sunduğu hizmet ve farklılık ise Turkcell Pasaj uygulaması üzerinden alacağınız ürünleri Türkiye genelinde faaliyet gösteren yaklaşık 1350 Turkcell mağazasından teslim alabileceksiniz.

Yani Turkcell Pasaj uygulaması ile yapacağınız alışverişinizi hızlı yada aynı günde güvenli şeklinde teslim alabilme şansınız olabilmektedir. Ayrıca Turkcell pasaj uygulamasından turkcell abonesi olsun olmasın tüm müşteriler yararlanabilmektedir.

Turkcell Pasaj Nasıl Kullanılır?

Turkcell pasaj uygulamasını hangi operatör kullanıcısı olursanız olun kullanabilmektesiniz. Tek yapmanız gereken Turkcell pasaj uygulamasına giriş yaparak dilediğiniz gibi alışveriş yapıp sepetinize eklemek olacaktır. Turkcell pasajın kişiye özel tekliflerinin sadece mobil uygulama da yer aldığını belirmek isteriz.

Turkcell Pasaj Nedir? Nasıl Kullanılır?” başlıklı yazımız ile ilgili düşüncelerinizi bizimle paylaşın…

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ