Bedava İnternet

Turkcell Salla Kazan Bip Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell Salla Kazan Bip Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell Salla Kazan Bip Bedava İnternet Kampanyası. Turkcell kampanyalar ile bedava internet dağıtmaya devam ediyor. Bugünki yazımızda geçtiğimiz sene Mayıs’ından beri devam etmekte olan güncel bir kampanyadan bahsedeceğiz. Turkcell Salla Kazan Bip Bedava İnternet Kampanyası ile beraber Bip üzerinden bedava internet kazanabilirsiniz. Peki Salla Kazan Bip bedava internet nasıl yapılır, kimler katılabilir, şartlar nedir, hangi hediyeler verilmekte? Bunlar gibi birçok sorunun cevabını yazımızda bulabilirsiniz.

Turkcell Salla Kazan Bip Bedava İnternet Kampanyası

Kampanya normal Turkcell Salla kazan kampanyasına ek olan bir kampanyadır. Bip uygulamasını telefonuna indiren ve Bip Salla Kazan kanalına abone olan müşterilere ayda 1 kez bedava salla kazan hakkı verir. Kampanya kapsamında saatlik, günlük ve haftalık bedava internet paketleri kazanabilirsiniz. Turkcell Salla Kazan Bip Bedava İnternet Kampanyası kapsamında yapmanız gereken her şeyi aşağıda detaylıca anlattık.

Turkcell Salla Kazan Bip Bedava İnternet Kampanyası Nasıl Yapılır?

Turkcell Salla Kazan Bip Bedava İnternet Kampanyası

Kampanyadan yararlanmak için yapmanız gereken ilk şey telefonunuza Bip uygulamasını indirmek. Turkcell Bip uygulaması Android ve iOS marketlerde bulunmaktadır. İndirmek için aşağıdaki linkleri de kullanabilirsiniz:

Turkcell Bip Android Uygulaması indir için tıkla!

Turkcell Bip iOS Uygulaması indir için tıkla!

Bip uygulamasını telefonunuza indirdikten sonra Bip kanalları kısmına gitmelisiniz. Bu sayfada Turkcell bedava internet kampanyaları, özel teklifler, eğitim videoları gibi birçok içerik bulunmakta. Fakat kampanyadan yararlanmak için ihtiyacımız olan bir tek kanal var: Bip Salla Kazan Kanalı. Bu kanalı takip eden tüm kullanıcılar Turkcell Salla Kazan Bip Bedava İnternet Kampanyasından yararlanabilmektedir.

Yukarıda bahsettiğimiz yöntemler için ilk adım Salla Kazan kullanıyor olmak. Turkcell Dijital Operatör üzerinden kullanıma sunulan uygulama ile hem hat işlemlerinizi yapabilir hem de güncel Turkcell kampanyalarını görüntüleyebilirsiniz. Uygulama içerisinde bulunan salla kazan ile beraber hediye internet, hediye kuponu, bedava premium üyelikler gibi birbirinden farklı hediyeleri de kazanabilirsiniz.

Yeni Turkcell hat sahipleri kampanyadan yararlanmak için önlerindeki Cuma günlerini beklemelidir. Bu tarihtan önce Bip Salla Kazan kampanyası aktif olmaz. Bunun ile beraber belirlenen abonelere özel hediye seçim özelliği de olacaktır. Bu hediyeler Dijital Operatör üzerinde seçiliğ, Bip Salla Kazan kanlı üzerinde aktif hale gelecektir.

Turkcell Salla Kazan Bip Bedava İnternet Kampanyası Kimler Yapabilir?

Turkcell Salla Kazan Bip Bedava İnternet Kampanyası tüm Turkcell müşterilerinin faydalanabileceği bir kampanyadır. Fakat yeni Turkcell’e gelenler yukarıdaki gibi belli bir süre bekleyerek kampanyadan yararlanabilirler. Bunun dışında tüm Turkcell faturalı ve Hazır kart sahipleri kampanyadan yararlanabilir. Ek sallama hakkı her ay dağıtılsa da bazı durumlarda sınırlı sayıda müşteriye tanımlanmaktadır. Bu sebeple Bip uygulamasını sık sık kullanmanızı öneririz. Böylece bedava internet kazanma ihtimaliniz artar.

Turkcell Salla Kazan Bip Bedava İnternet Kampanyası Ne Zaman Biter?

Kampanya 13 Mayıs 2020 tarihinde başlamıştır. Kampanyanın bitiş tarihi 31 Aralık 2020 günüdür. Bu süreye kadar her ay en az 1 kere Turkcell bedava internet hakkı kazanırsınız. Kampanyayı yenilemek için her ay farklı şeyler yapmanıza gerek yoktur. Fazladan Turkcell salla kazan hakkı almak için Bip Salla Kazan kanalını ziyaret etmeniz yeterli.

Turkcell Salla Kazan Bip Bedava İnternet Kampanyası İnternet Paketleri

Kampanya kapsamında 4 farklı hediye bulunmaktadır. Bu 4 hediye de bedava internet paketidir. Bu kampanyaların yanı sıra Turkcell anlaşmaları kapsamında sunulan ürün ve hizmetlerden de yararlanılabilir. Bu hizmetler kimi zaman dijital hediye kartları kimi zaman da hediye çeki gibi nesneler olabilmekte. Onun dışında kalan bedava internet paketlerini aşağıdan görüntüleyebilirsiniz:

  • Haftalık 5 GB Bedava İnternet
  • Haftalık 1 GB Bedava İnternet
  • Günlük 1 GB Bedava İnternet
  • 12 Saatlik 1 GB Bedava İnternet

Turkcell Salla Kazan Bip Bedava İnternet Sorgulama

Salla Kazan Bip Bedava İnternet Kampanyası ile kazanacağınız bedava internet hakkını iki farklı kanaldan sorgulayabilirsiniz. İlk yöntem klasik olan SMS yöntemi iken diğer yöntemimiz Turkcell Dijital Operatör üzerinden kalan kullanım haklarınızı görüntülemedir. Uygulama üzerinden paketinizin hem kotasını hem de kalan süresini kontrol edebilirsiniz.

Kampanyadan kazanacağınız hediyenin başlangıç tarihi size ulaşan Turkcell SMS’i ile başlamaktadır. Hediyelerden kazanılan internet paketleri standart internet paketlerinden önceliklidir. Bu sebeple kendi internet paketiniziden önce bedava internet paketi kullanılmaya başlar. Kampanya iptal edilmedikçe her ay otomatik olarak yenilenir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ