Bedava İnternet

Turkcell Salla Kazan Hilesi 2022

Turkcell Salla Kazan Hilesi 2022

Turkcell Salla Kazan Hilesi 2022 Turkcell tarafından en çok bedava internet paylaşımı yapılan uygulama Salla Kazan’dır. Fazla internet dağıtılsa da Turkcell Salla Kazan hilesi kullanıcılar tarafından aranır. Bunun temel sebebi ise artan internet ihtiyaçlarıdır. 10 GB internet yeterli gibi gözükse de kullanıcıların ihtiyaçlarına göre kimi zaman yetersiz olabilmektedir. Bu yazımızda bu noktaya dikkat çekerek Salla kazan hilesi nasıl yapılır, Salla kazan kaç gb internet alınır gibi sorulara detaylı yanıtlar vereceğiz.

Türk Telekom için Sil Süpür, Vodafone için Vodafone Yanımda ne ise Turkcell için de Salla Kazan aynı noktayı doldurur. Tüm uygulamalar arasında en fazla internet paketi veren ise hiç şüphesiz Salla Kazan’dır. Turkcell bireysel müşterileri için sunulan hizmetten haftalık veya aylık 10 GB internet kazanılabilmektedir.

Peki fazladan internet kazanma için ne yapmamız gerek, Turkcell Salla Kazan hilesi için yapılması gerekenler neler? Tüm bu soruların cevabı yazımızda.

Turkcell Salla Kazan Hilesi 2022

Turkcell Salla Kazan Hilesi

Tüm Turkcell müşterilerine özel olarak sunulan Turkcell Salla Kazan uygulaması her hafta ödüller dağıtmakta. Kimi zaman dağıtılan ödüllür istendiği gibi olmuyor. Misal olarak internet çıkmasını bekler iken dakika veya SMS paketi ile karşı karşıya kalındığı birçok senaryo bulunuyor. Bu gibi bir durumda da akla ilk gelen Salla Kazan hilesi yaparak bir internet kazanmak. Hile olmadan tekrar salla kazan üzerinden işlem yapmanız pek mümkün değil. Yazımızın ilerleyen bölümlerinde Turkcell Salla Kazan hilesi 2022 güncel yolları paylaşacağız. Yazdıklarımızı dikkatli okuyup, adımları harfi harfine yaparsanız siz de bedava internet hilesi yapabilirsiniz.

Salla Kazan Hilesi Nasıl Yapılır?

Turkcell Salla Kazan Hilesi

Sıra sıra birçok hileden bahsedeceğiz. Yazımızın bu bölümünde alt başlıklar şeklinde şu ana kadar keşfedilmiş güncell salla kazan hilesi bulunmaktadır. Bölümlerde yazacak direktiflere dikkat ederek siz de bedava internet, dakika ve SMS kazanabilirsiniz.

Dijital Operatör Salla Kazan Hilesi

Bildiğiniz gibi Salla Kazan başlı başına bir uygulama değildir. Turkcell Dijital Operatör uygulaması içerisinde yer alan bir bölümdür ve bu bölümden kullanıcılara hediye internet, SMS, dakika, hediye çeki, indirim kodu gibi fırsatlar sunulmaktadır. Dolayısı ile Dijital Operatör Salla Kazan hilesi yapılabilecek ilk adrestir.

Dijital Operatör Salla Kazan için şu adımları takip ediniz:

 • Turkcell Bip Uygulamasını indirin.
 • Bip Uygulamasını açtıktan sonra kanallar kısmına gidin.
 • Arama yerinde #senyapdiye kanalını aratın.
 • Kanal önünüze geldikten sonra takip edin.
 • Açınlan yeni sekmede yer alan Salla Kazan GB Şansı tuşuna basın.

Bu adımları yapmanızın ardındna ayda 1 kere faydalanabileceğiniz Salla Kazan Hilesi yapmış olursunuz. Bu hile sadece bedava internet hakkı kazanmanıza yardımcı olmaktadır.

Salla Kazan Sınırsız Sallama Hilesi

Önceden şunu söyleyelim; Salla Kazan Sınırsız Sallama Hilesi bölümümüzde herhangi bir yöntem veya adres sizlere sunmayacağız. Bunun temel sebebi ise bu başlık altından çıkan Sınırsız Sallama hilelerinin hepsinin tükenmiş olması. Geçmişte birçok Sınırsız Salla kazan yöntemi bulunurken salla kazan hilesi hergün yapılabilmekteydi. Nihayetinde bir yazılım olan Salla Kazan, çeşitli iyileştirmeler ile bunun önüne geçti. Şu an güncel olarak sınırsız sala kazan hilesi bulunmamaktadır.

Paycell Salla Kazan Hilesi

Turkcell’in mobil ödeme yöntemi olan Paycell ile de hile yapılabilmektedir. Uygulamanın kendi içerisinde özel bir Salla Kazan sistemi bulunuyor. Bu sistem sayesinde birçok hediye kazanabiliyorsunuz.

Paycell Salla Kazan Hilesi ile kazanılabilecek hediyeler şunlardır:

 • Hediye Para,
 • Hediye İnternet Paketi,
 • Paycell Puan

Bu hediyeleri kazanabilmek için yapmanız gereken ise her perşembe Paycell uygulamasına giriş yaparak Salla Topla yapmak. Sistem Perşembe günü aktif olurken bir sonraki hafta Çarşamba gününe kadar kullanılabilirdir. Her Perşembe yenilenen sistemde 1 kez Salla Topla yapılabilmektedir.

Salla Kazan Dakika Hilesi

Turkcell tarafından en fazla istenen bedava internet hakkı ise bir sonraki de dakikadır. Hediye internet kazanbilmeniz için çeşitli yollar aramanız gerekebilir. Bu bölümde daha önceden aktif Salla Kazan dakika hilesi yöntemleri bulunsa da güncel bedava dakika hilesi bulunmamaktadır. Bunun yerine sizelere Salla kazan yaparak kazanabileceğiniz dakika paketlerini göstermek isteriz:

 • Salla Kazan Günlük Her Yöne 100 bedava dakika
 • Salla Kazan Günlük Her Yöne 60 bedava dakika
 • Salla Kazan Haftalık Her Yöne 100 bedava dakika
 • Salla Kazan Haftalık Her Yöne 500 bedava dakika
 • Salla Kazan Haftalık Her Yöne 1.000 bedava dakika
 • Salla Kazan Haftalık Her Yöne 10.000 bedava dakika
 • Salla Kazan Haftalık Hat içi 1.000 bedava dakika
 • Salla Kazan Hafta Sonu Her Yöne 1.000 bedava dakika
 • Salla Kazan Aylık Her yöne 250 bedava dakika
 • Salla Kazan Aylık Her yöne 1.000 bedava dakika
 • Salla Kazan Aylık Hat içi 10.000 bedava dakika

Salla Kazan İnternet Hilesi

Turkcell Salla Kazan Hilesi

Turkcell Salla Kazan Hilesi ile dakika, SMS veya hediye kodu yerine sadece internet kazanmak ister misiniz? Cevap evet ise doğru bölümdesiniz. Turkcell tarafından sağlanan bir kampanya ile beraber sadece internet kazanabiliyorsunuz. Kampanya içerisinde SMS veya dakika seçme gibi opsiyonlar da bulunuyor. Asıl amaç katılımcının hediyesini kendini seçmesi.

4.5G Salla kazan kampanyası olarak geçen kampanya ile beraber her hafta bedava hediye hakkınızı seçebiliyorsunuz. 4.5G hat sahibi kişilerin hepsi bu kampanyadan faydalanabilir.

Turkcell Salla Kazan İnternet Kazanma Saatleri

Turkcell Salla Kazan Hilesi

Turkcell salla kazan hediye saatleri en çok merak edilen konulardandır. Bu sayede birçok kişi ek bir uygulama ya da işleme gerek kalmadan direkt olarak Turkcell bedava internet paketi kazanabiliyor. Salla kazan gb saatleri genel olarak en sakin olan saatlerdir. Uygulama içerisinden hediye internet kazanma için trafiğin sakin olduğu saatleri seçmelisiniz. Bu saatler ise sabahın erken saatleri ile gece geç saatlerdir. Genel olarak saat 00:00 ile 06:00 arası Turkcell salla kazan internet kazanma saatleri diyebiliriz.

Salla Kazan Hile Yapma

Yazımızın sonuna gelirken genel olarak salla kazan hile yapma konusunda birkaç anekdot paylaşmamız gerek. Bildiğiniz gibi bedava internet hilesi yapmak genel olarak risklidir. Bunun temel sebebi ise yakalanması durumunda bazı yaptırımlar ile karşı karşıya kalmanızdır. Bu sebeple size önerimiz bu yazının dışında kalan, üçüncü parti uygulamaların da işleme dahil olduğu hiçbir salla kazan hilesi yöntemine başvurmamanız. Aksi takdirde süreçten hem güvenlik hem de hukuksal olarak zarar görebilirsiniz.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ