Bedava İnternet

Turkcell Salla Kazan 2022 Nedir? Nasıl Yapılır?

Turkcell Salla Kazan 2022 Nedir? Nasıl Yapılır?

Turkcell Salla Kazan Nedir? Özellikle genç turkcell abonelerinin ilgi duyduğu ve merak edilen Turkcell Salla Kazan Nedir? Salla Kazan Nasıl Yapılır? soruları hakkında sizlere bu yazımızda bilgi vereceğiz. Öncelikle Turkcell, Türkiye’de akla gelen ilk operatörler arasında yer almaktadır. Sunduğu kampanyalar ve fırsatlar ile geniş ve kaliteli müşteri kitlesine ulaşmıştır. Bu kampanyalardan bir tanesi de ‘’Salla Kazan’’ kampanyasıdır. Peki Turkcell salla kazan nedir ve nasıl yapılır?

Salla kazan; Turkcell müşterisi olan herkesin her hafta çarşamba günü yararlandığı ‘’İnternet, Turkcell TV, Turkcell Dergilik, SMS’’ gibi uygulamaları ücretsiz kazanma fırsatıdır. Salla Kazan ile telefonunuzu salladıktan sonra size iki hediye sunulur. İstediğiniz hediyeyi seçip, aktivasyon mesajı geldikten sonra hediyenizi dilediğinizce kullanabilirsiniz.

Sizde Turkcell müşterisi iseniz aşağıdaki adımları uygulayarak Turkcell salla kazan kampanyasından yararlanabilirsiniz. Turkcell Salla Kazan Bip Bedava İnternet  için diğer yazımızı okuyabilirsiniz.

Turkcell Salla Kazan Nasıl Yapılır 2022

Turkcell Salla Kazan 2022  kampanyası ile her hafta müşterilerini oldukça memnun etmektedir. Salla kazan kampanyasına dahil olmak istiyorsanız öncelikle faturalı/faturasız Turkcell hattına sahip olmanız gerekir. Turkcell hattına sahipseniz aşağıdaki adımları uygulayarak kolaylıkla sallayıp kazanabilirsiniz.

 1. Telefonunuzda yer alan AppStore/PlayStore üzerinden ‘’ Turkcell Dijital Operatör’’ uygulamasını indirin. (Bu uygulama tamamen ücretsiz bir uygulamalıdır.)
 2. İndirdiğiniz uygulama açıldıktan sonra karşınızda Telefon Numaranız ve Şifreniz ile giriş yapabileceğiniz ekran açılacaktır. Bu ekrandan şifrenizi biliyorsanız rahatlıkla giriş yapabilirsiniz. Şifrenizi bilmiyorsanız 2200’a SIFRE yazıp şifrenizi kolaylıkla alabilirsiniz.
 3. Telefon numaranız ve şifrenizle Turkcell Dijital Operatör uygulamasına giriş yaptıktan sonra Salla Kazan yazan alana tıklayarak telefonunuzu salladığınız takdirde, Salla Kazan’ın sunduğu fırsatlardan yararlanacaksınız. Salla Kazan’dan kazandığınız fırsatlar size gelen onay mesajından sonra aktifleşecektir. Bu SMS’i almadan lütfen işlem yapmayınız.

Ayrıca her müşteriye doğum günlerine özel ek Salla Kazan fırsatı sunulur. Bu özel gününüzde telefonunuzu iki kere sallamayı unutmayın.

 • Telefonunuzda hareket algılama özelliği bulunmuyorsa ekranda yer alan butona tıklayarak Salla Kazan’ınızı aktifleştirebilirsiniz.

Ayrıca Turkcell Dijital Operatör uygulaması ile;

 • Mobil Fatura Ödeme
 • TL/Paket Yükleme
 • Teknolojik Ürün Alışverişi
 • Paket/Tarife Değiştirme

gibi birçok işlemi aynı ekranda saniyeler içerisinde yapabilirsiniz. ‘’Hediye Havuzu’’ başlığı altında yer alan sekmeden birikmiş hediyelerinizi kontrol edip kullanabilirsiniz.

Turkcell Salla Kazan Neler Kazanılabilir?

Salla kazan ile sadece bedava internet değil birçok hediye fırsatından yararlanabilirsiniz.

Salla Kazan fırsatı ile;

 • Aylık TV+ Paketi
 • Aylık BİP üzerinden her yöne 500 dakika hediyesi
 • Aylık BİP üzerinden her yöne 1.000 dakika hediyesi
 • Haftalık BİP üzerinden her yöne 500 dakika hediyesi
 • Haftalık BİP üzerinden her yöne 1.000 dakika hediyesi
 • Haftalık BİP üzerinden her yöne 2.000 dakika hediyesi
 • Aylık dergilik paketi
 • AppStore’da geçerli TL hediyesi
 • Aylık, haftalık ve günlük internet hediyesi
 • Sosyal Medyada kullanacağınız internet hediyesi

 

gibi kampanyalardan yararlanabilirsiniz.

Turkcell Salla Kazan Hangi Gün Yapılır?

Turkcell salla kazandan her hafta çarşamba günleri yararlanabilirsiniz. Kampanyadan kazanılan fırsatlar bir sonra ki Salı gecesi 22:00 saatine kadar geçerli olacaktır.

Turkcell Salla Kazan Faturalı Hatta Olur mu?

Turkcell salla kazan faturalı veya faturasız her hatta olabilir. Turkcell salla kazandan; kurumsal, bireysel, faturalı ve hazır Kart, aktif, data (Superbox aboneleri hariç)  ve ses aboneleri yararlanabilmektedir.

Turkcell Salla Kazan SMS İle Nasıl Yapılır?

Turkcell salla kazan telefonlarınızda yüklü olan AppStore ve PlayStore  mağazalarından ‘’Dijital Operatör’’ uygulamasını indirerek faydalanabilirsiniz. Maalesef Turkcell salla kazan sms ile yapılamaz.

Salla Kazan İnternet Kazanma Saatleri

Salla Kazan İnternet Kazanma ile internet kazanmanın belirli bir saati yoktur. Fakat kullanıcıların tecrübelerine göre  mesai saatleri dışında yaparsanız salla kazan internet kazanma şansını kazanabilirsiniz.

Turkcell Salla Kazan Başka Numarayla Nasıl Yapılır?

Salla kazan yalnızca Turkcell müşterilerine özeldir. Turkcell salla kazan başka numarayla yapılmamaktadır.  Salla kazandan kazandığınız hediyeleri bir başkasına hediye edebilirsiniz. Bunun için ekranınızda çıkan ‘’X2 Kat Hediye Et’’ butonuna tıklamak yeterli olacaktır.

Turkcell Salla Kazan Ücretli mi?

Turkcell salla kazan ücretsiz bir işlemdir. Salla kazandan kazandığınız işlemleri kullanmak için telefonuna gelen onay mesajını bekleyiniz. Onay mesajı gelmeden hiçbir işlem yapmayınız.

Turkcell Salla Kazan Hilesi 2022

Hemen hemen her kullanıcının en çok merak ettiği konulardan bir tanesi ise salla kazan hilesi ile ilgilidir. Turkcell Salla Kazan Hilesi ile ilgili detaylı yazımızı inceleyebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ