Bedava İnternet

Turkcell Şansa Tıkla Reklamı Kampanyası Linki

Turkcell Şansa Tıkla Reklamı Kampanyası Linki

Turkcell Şansa Tıkla Reklamı Kampanyası Linki Turkcell tarafından yayımlanan kampanylardan biri ile daha karşınızdayız. Son zamanlarda revaçta olan Turkcell Şansa Tıkla reklamı ile beraber binlerce Turkcell müşterisi bedava internet ve daha fazlasını kazanabiliyor. Peki Turkcell Şansa Tıkla reklamı linki nerede, nereden kampanya sayfasına ulaşılır? Bu soruların cevapları ve daha fazlası içeriğimizde.

Gündelik hayatta en fazla ihtiyaç duyduğumuz araçlardan biri hiç şüphesiz cepten internet. Birçok operatörde olduğu gibi Turkcell de müşteri çekmek ve mevcut müşterilerini memnun etmek adına bu doğrultuda kampanya düzenlemekte. Bunlardan birisi de Turkcell Şansa Tıkla.

Şansa Tıkla reklamı, kampanya linki ve daha fazlasını bu içeriğimizde bulabilirsiniz.

Turkcell Şansa Tıkla Nedir?

Turkcell Şansa Tıkla Reklamı Kampanyası Linki

Şansa Tıkla kampanyası geçen sene Mart ayında başlamıştır. Kampanyanın o tarihten bu yana hediye dağıttığı düşünülür. İnternet sayfalarında yer alan reklam alanlarına giderek Şansa Tıkla reklamının üzerine tıklayarak hediye kazanılması sağlanır. Bir nevi Turkcell PR çalışmasıdır. Yeni hat alacaklara ve hali hazırda Turkcell müşterisi olan kişilere bedava internet kazanma fırsatı sunar.

Turkcell Şansa Tıkla Nasıl Yapılır?

Turkcell Şansa Tıkla Reklamı Kampanyası Linki

Kampanyadan yararlanmak için uzun uzadıya yöntemlerden bahsetmeye pek gerek yok. Yukarıda da değindiğimiz gibi kampanya internet sitelerindeki reklamlar üzerinden sağlanıyor. İnternette gezinirken karşınıza çıkan Şansa Tıkla reklamı üzerine tıklamanız ile beraber hediye sayfasına yönlendirilirsiniz. Kişiden kişiye dağıtılan hediye de değişmektedir.

Şu an için bilinen hediyeler şunlardır:

  • 24 Saat geçerli 1 GB Turkcell bedava internet paketi,
  • 24 Saat geçerli 1 GB Twitter ve Instagram bedava internet paketi,
  • 24 Saat geçerli 2 GB Turkcell bedava internet paketi,
  • 1 Hafta geçerli 1 GB Turkcell bedava internet paketi,
  • 1 Hafta geçerli 2 GB Turkcell bedava internet paketi,

Turkcell Şansa Tıkla Linki 2022Güncel

Şu an için Şansa tıkla ekranına ulaşabileceğiniz tek bir link bulunmaktadır. Kampanya sayfasına BURAYA tıklayarak ulaşabilirsiniz. Bunun yanı sıra bazı internet sitelerinden de ulaşım olduğu söylenmektedir. Bu reklamları gördüğünüzde tıklayarak ilgili hediye sayfasına gidebilirsiniz.

Turkcell Şansa Tıkla Hilesi

Turkcell Şansa Tıkla Reklamı Kampanyası Linki

Birçok Turkcell kampanyası için istenen şey birden fazla yapılabilir olmasıdır. Bunun için de Turkcell bedava internet hilesi yöntemleri araştırılır. Bu durum Turkcell Şansa Tıkla hilesi için de geçerli. Ne yazık ki bu alana dair herhangi bir bilgi bulunmuyor. Birden fazla cihazla girilmesi halinde fazladan kampanya görmek ihtimaller arasında görünse de aynı numaraya birden fazla hediye yüklenemiyor.

Kampanya ile ilgili tek kesin bilgi 30 Aralık 2020 tarihinde son bulmuş olmasıdır. Yakın zamanda tekrar güncellenmemesi sebebi ile farklı Turkcell bedava internet kampanyalarına bakmanızı öneririz.

Bu içeriğimizde Turkcell Şansa Tıkla reklamı linki ve kampanya detaylarından bahsettik. Konu hakkında soru, görüş ve önerilerinizi yorumlar kısmından bizler ile paylaşabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Gökhan dedi ki:

    Verimli

BİR YORUM YAZ