Bedava İnternet

Turkcell Sen Yap Diye Kazan Kazandır 2022

  • 08 Mart 2022
  • 1.063 kez görüntülendi.
Turkcell Sen Yap Diye Kazan Kazandır 2022

Turkcell Sen Yap Diye Kazan Kazandır kampanyası ile bedava internet dağıtıyor. Bu kampanyadan yararlanmak istiyorsanız yazımızı detaylıca inceleyiniz.

Turkcell müşteri kitlesi en geniş olan operatörlerinden bir tanesidir. Turkcell Sen Yap Kazan Kazandır kampanyası ise Turkcell’in abonelerine sunduğu 6 haftada 40 GB hediye internet kazandırıyor. Bu kampanya Turkcell aboneleri tarafından yoğun ilgi görmüştür ve sevilmiştir. Sizlerde eğlenerek bedava internet kazanmaya var mısınız?

Turkcell Sen Yap Diye Kazan Kazandır Kampanya Katılım Koşulları

Sen Yap Diye Kazan Kazandır kampanya katılım koşullarını sağladığınız takdirde 6 hafta boyunca kullanabileceğiniz bedava internet hakkını kazanmış olursunuz. 6 hafta boyunca süren, her hafta birbirinden eğlenceli görevler ile internet kazanma şansınızı artıran Turkcell Sen Yap Diye Kazan Kazandır kampanyasına nasıl katılabilirsiniz;

  • PlayStore veya AppStore üzerinden BİP uygulamasını indirin.
  • Şifreniz ve numaranızla BİP’e giriş yapınız.
  • Uygulamada Sen Yap Diye kanalla karşılaşacaksınız. Bu kanalı takip edin. Daha sonra karşınıza belirli bir takım görevler çıkacak. Bu görevleri sırasıyla yapmanız gerekiyor.

Bu kampanyanın sonunda internet kazanmak istiyorsanız hafta hafta verilen görevleri yerine getirmeniz gerekmektedir.

sen yap diye kazan kazandır

 

 

Turkcell Sen Yap Diye Kazan Kazandır 1. Hafta

Turkcell Sen Yap Kazan Kazandır 1. Haftada yapmanız gereken; sevdiklerinizle 25 dakika boyunca BİP üzerinden görüşmek.

Bu 25 dakikalık BİP görüşmesi sonrasında 24 saat geçerli olacak 1 GB hediye internet hakkınız hattınıza tanımlanacaktır.

25 dakikalık konuşma görevini başarı ile tamamladıktan sonra bu kampanyaya arkadaşlarınızı davet etmelisiniz.

Davet edilen kişiler ilk defa BİP uygulamasını kullanıyorsa ve davetinizden sonra görevlerini tamamladıysa, size tekrardan 1 GB bedava internet kazanma hakkı doğuyor.

Turkcell Sen Yap Diye Kazan Kazandır 2. Hafta

Turkcell Sen Yap Diye Kazan Kazandır 2. Haftasında ki görevleriniz; Lifebox uygulamasında bulunan Photopick özelliğini kullanarak, fotoğraflarınızı puanlamak. Bu puanlamadan sonra 24 saat geçerli olacak hediye 1 GB internet hattınıza tanımlanacaktır.

Kazandığınız internet hakkından sonra yapmanız gereken diğer arkadaşlarınızı kampanyaya davet etmek. Davet ettiğiniz kişilerin ilk defa Lifebox özelliğinden yararlanacak olması gerekmektedir. Davet ettiğiniz arkadaşınız görevini tamamladığı takdirde hem arkadaşınız hem de siz 24 saat geçerli olan 1 GB bedava internet kazanacaksınız.

Turkcell Sen Yap Diye Kazan Kazandır 3. Hafta

Turkcell Sen Yap Diye Kazan Kazandır 3. Haftada 1 GB internet kazanmak için yapmanız gerekenler Fizy Uygulaması indirip, bu uygulamadan 25 şarkı dinlemek! Turkcell ile internet kazanmak işte bu kadar basit ve eğlenceli.

Turkcell Sen Yap Diye Kazan Kazandır 4. Hafta

Sen Yap  Kazan Kazandır 4. Hafta için yapmanız gereken; dergilik uygulamasına giriş yaparak 25 dakika boyunca dergi okumanız. Evet yanlış duymadınız Dergilik uygulaması ile 25 dakika dergi okursanız 24 saat geçerli olacak 1 GB hediye internet kazanırsınız. Dergilik uygulaması ile dergi okumak isteyecek bir arkadaşınızı da bu kampanyaya davet ederseniz ve davet edilen arkadaşınız da 25 dakika boyunca dergi okursa ikiniz de 1 GB hediye internet kazanabilirsiniz.

 

sen yap diye kazan kazandır

 

Turkcell Sen Yap Diye Kazan Kazandır 5. Hafta

Turkcell Sen Yap Diye Kazan Kazandır 5. Hafta için yapmanız gereken; TV+ uygulamasını indirerek bu uygulamada 25 dakika boyunca TV izlemek.

25 dakika boyunca TV izleyip 1 GB internet hakkı kazandınız. 2. Kere 1 GB hediye internet kazanmak için artık yapmanız gerekenleri biliyorsunuz! J arkadaşınızı davet ederek TV uygulamasından 25 dakika boyunca TV izlemesini sağlayın ve o da siz de 1 GB internet kazanın.

 

sen yap diye kazan kazandır

 

Turkcell Sen Yap Diye Kazan Kazandır 6. Hafta

Turkcell Sen Yap Bedava İnternet Kazan Kazandır 6. Hafta olan son haftasında yapmanız gereken Paycell kartınızla harcama yapmak. Paycell kartınızla harcama yaptığınız takdirde hattınıza 15 GB bedava internet tanımlanacaktır. Üstelik arkadaşınızı davet ederseniz ikinci bir 15 GB’lık bedava internet kazanacaksınız.

Sen Yap Diye Kazan Kazandır Kampanyasından Kimler Yararlanabilir?

Kampanya tarihleri arasında katılım sağlayan, BİP uygulamasına girip Sen Yap Diye kanalını takip eden, Bireysel ve kurumsal Turkcell abonelerini yararlanabilir.

Turkcell Sen Yap Diye Kazan  ile gördüğünüz gibi her hafta eğlenerek internet kazanabilirsiniz. Altıncı haftanın sonunda 15 GB interneti kazanmak istiyorsanız altıncı haftaya kadar olan tüm görevleri eksiksiz bir şekilde yerine getirmeniz gerekmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ