Bedava İnternet

Turkcell Superbox Go Taşınabilir İnternet Kampanyası

 • 17 Ağustos 2021
 • 2.161 kez görüntülendi.
Turkcell Superbox Go Taşınabilir İnternet Kampanyası

Turkcell Superbox Go Taşınabilir İnternet Kampanyası Her geçen gün internet ihtiyacımız artmaktadır ve Turkcell evde internet buna çözüm olmaktan çıkar. Geldiğimiz noktada ise Turkcell Superbox ile taşınabilir internet ile bu sorunun önüne geçmek mümkün. Bu yazımızda yeni çıkan Turkcell Superbox nedir, Superbox başvuru nasıl yapılır, Superbox fiyatları nelerdir tüm detayları ile bulabilirsiniz.

Yaz tatillerinde internet kullanımınıza devam etmek, telefonunuza bağlı kalmak istemiyorsanız taşınabilir internet kategorisinde ortaya çıkan kampanyalara bakabilirsiniz. Eğer okumadıysanız daha önce Vodafone Redbox hizmetinden bahsetmiştik. Bugün ise taşınabilir internet hizmetinin Turkcell’cesi olan Superbox’a yapından bakacağız. Superbox Turkcell fiyat kültürü bakımından ucuz bir hizmet, başlangıç olarak bunu diyebiliriz.

Turkcell Superbox Nedir?

Turkcell Superbox Go Taşınabilir İnternet Kampanyası

İstediğiniz yerden, istediğiniz zaman, istediğiniz cihaz ve cihazlar ile internete bağlanabildiğinizi düşünün. Bunu sağlayacak şey ise Turkcell Superbox GO.

Turkcell Superbox Go, esas olarak Superbox tarifesi içerisinde olan bir cihazdır. Aynı anda 15 farklı cihaza kadar erişim hizmeti sunan cihaz, şarj edilebilir batarya ile çalışır. Bu sayede nerede olursanız olun prize veya DSL kablosuna ihtiyaç duymadan hızlıca internete erişebilirsiniz. Bir diğer avantajı da normal mobil hatlara göre daha yüksek hızda internet sunmasıdır. Superbox Go cihazı 4.5 G altyapısı ile ağ bağlantısını sağlamaktadır.

 

Superbox Paketleri Nelerdir?

Superbox’tan kısaca bahsettik. Gel gelelim Turkcell Superbox Paketleri hakkında detaylı bildiye. Superbox paketleri Kontratsız ve Kontratlı olmak üzere iki farklı tarife altında listelenir. Kontratlı tarifelerde fiyatlar daha uygundur. Fiyatlar ile ilgili detaylı bilgiyi bir sonraki başlığımızdan alabilirsiniz.

Turkcell Superbox Go Taşınabilir İnternet Kampanyası

Kontratsız Superbox Paketleri:

 • Mobil Wifi Fırsat 100 GB
 • Mobil Wifi Fırsat 200 GB

Kontratlı Superbox Paketleri:

 • 4.5G Mobil Wifi 100 GB
 • 4.5G Mobil Wifi 200 GB

Tüm paketler standart olarak en fazla 375 Mbps indirme hızına ulaşabilir. Belirtilen 100 GB ve 200 GB ibareleri paket kotalarını ifade eder. Paketleri aşım halinde ücretlendirme olmakta. Fiyatlara bir sonraki başlıkta detaylı şekilde yer verdik.

Aldığınız paketlerin hepsi aylıktır. Bir ay boyunca kullanmadığını internet paketi haklarınızı diğer aya devir edemezsiniz. Bu sebeple paketinizin internet kotasını sürekli olarak Turkcell Dijital Operatör uygulaması veya Superbox Müşteri Hizmetleri üzerinden kontrol edin.

Superbox Fiyatları 2022 Güncel

Turkcell Superbox Go Taşınabilir İnternet Kampanyası

Bir önceki başlıkta bahsettiğimiz paketleri şimdi aylık fiyatları bakımından ele alalım.

Kontratsız Superbox Paketleri

Mobil Wifi Fırsat 100 GB paketine ayda 169,90 TL karşılığında sahip olabilirsiniz.

Mobil Wifi Fırsat 200 GB paketine ayda 209,90 TL karşılığında sahip olabilirsiniz.

Paketlerin diğer ücretlendirme detayları şu şekildedir:

 • Kontratsız Superbox taşınabilir internet paketleri iptal etmediğiniz sürece her ay yenilenir.
 • İnternet kotanızı aşmanız halinde her 5 GB kullanım için ek olarak 15,30 TL ücretlendirme yapılır.
 • Aşım tekrarına en fazla 10 kez izin verilir. 11. aşımda internet kullanımı durdurulur.
 • Durdurmanın ardından faturaya ek ücret yansıtılmaz.

Kontratlı Superbox Paketleri

4.5G Mobil Wifi 100 GB paketine ayda 159,90 TL karşılığında sahip olabilirsiniz.

4.5G Mobil Wifi 200 GB paketine ayda 199,90 TL karşılığında sahip olabilirsiniz.

Paketlerin diğer ücretlendirme detayları şu şekildedir:

 • Pakete ek olarak ilk ay için Lifecell EK 30 GB bedava internet tanımlanacaktır.
 • İnternet kotanızı aşmanız halinde her 5 GB kullanım için ek olarak 15,30 TL ücretlendirme yapılır.
 • Aşım tekrarına en fazla 10 kez izin verilir. 11. aşımda internet kullanımı durdurulur.
 • Durdurmanın ardından faturaya ek ücret yansıtılmaz.
 • Eğer taahhüt bitiminden önce Kontratlı Turkcell Superbox paket iptali yaparsanız indirim bedellerine ek olarak ilk ay verilen 30 GB fayda için 158,09 TL de faturaya eklenir. Yani fatura tutarı en az Superbox Turkcell fiyat+158,09+indirim bedelleri şeklinde tarafınıza yansıtılır.
 • Superbox paketleri 12, 24 ve 36 ay olmak üzere 3 farklı taahhüt altında satılmaktadır.

Superbox Go Fiyatları

Turkcell Superbox Go Taşınabilir İnternet Kampanyası

Kampanyanın ana odağından biri de yukarıda değindiğimi Superbox Go cihazı. Hem kontratlı hem kontratsız tarifeye özel, faturaya ek olaraksunulan cihazı 36 ay, 24 ay ve 12 ay olmak üzere 3 farklı taksitlendirme yöntemi ile satın alabilirsiniz.

Superbox Go cihazına 12 ay taksit ile ayda 48 TL ye sahip olabilirsiniz.

Superbox Go cihazına 24 ay taksit ile ayda 30 TL ye sahip olabilirsiniz.

Superbox Go cihazına 36 ay taksit ile ayda 24 TL ye sahip olabilirsiniz.

Superbox Başvuru Nasıl Yapılır?

Bu başlık altında Superbox başvuru şartları nelerdir, Turkcell Superbox Başvuru nasıl yapılır detayları ile bulabilirsiniz. İlk olarak başvuru şartlarından başlayalım:

 • Superbox başvuru yapmak için Turkcell faturalı 4.5 G hat sahibi olmanız gerekir. Diğer operatör sahipleri kampanyadan yararlanamaz.
 • Kampanyadan yararlanacak kişinin son 3 ay içinde yeni hat almış, faturasızdan faturalı hatta geçmiş veya başka operatörden numarasını taşımış olması gerekir.
 • Turkcell Cihaz Puanı düşük olan kişiler Superbox GO cihaz kampanyasından yararlanamaz. Turkcell’in cihazlar uyguladığı pu an sisteminde yeterli puanı olması gerekir.
 • Turkcell Finansman puanınız yeterli olsa dahi ödenmemiş faturanızın olmaması gerekir. Buna ek olarak adınıza açılmış hatlarda herhangi bir sözleşme aykırılığı yaşanmamış olmaması da istenir.

Superbox Başvuru Yapma

Eğer yukarıdaki Superbox başvuru yapma şartlarını sağlıyorsanız yapmanız gereken size en yakın Turkcell satış mağazasına gitmektir. SMS veya internet üzerinden başvuru yöntemi ile kampanyaya başvuramazsınız. Bunun için ilk olarak Müşteri hizmetlerini arayıp talep de oluşturabilirsiniz. En garanti Superbox başvuru yolu ise mağazalardır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ