Bedava İnternet

Turkcell Tam Destek Kampanyası 7 GB İnternet 9 TL

 • 29 Haziran 2021
 • 1.612 kez görüntülendi.
Turkcell Tam Destek Kampanyası 7 GB İnternet 9 TL

Turkcell Tam Destek Kampanyası Haziran ayı itibari ile sunulan yeni Turkcell kampanyası ile beraber pandemi döneminden etkilenenlere özel bir paket sunuldu. Sunulan Turkcell Tam Destek Kampanyası 7 GB İnternet 9 TL ücret reklamları ile dikkatleri üzerine çekti. Peki Turkcell Tam Destek Kampanyası nedir, nasıl yapılır, Turkcell 7 GB 9 TL internet nasıl yapılır? Bu gibi soruların tümünün yanıtını yazımızda bulabilirsiniz.

Turkcell Tam Destek Paketi Nedir?

Turkcell Tam Destek Kampanyası 7 GB İnternet 9 TL

Pandemi ile beraber dünya genelinde hiç beklenmeyen zorluklar meydana geldi. Bu zorlukları en çok yaşayan sınıflardan biri ise çalışanlar oldu. Restoran, kafe gibi hizmet sektörüne yönelik işletmelerdeki çalışanların önemli bir bölümü iş yapamadı. Bunu gören Turkcell pandemi özel kampanyası ile beraber iş arayan kişilere özel bir kampanya ile geliyor. 12 ay taahhüt ile verilen kampanya ile beraber aylık 7 GB cepten internet, 1000 dakika konuşma ve 250 SMS sadece 9 TL ücret ile satın alınabiliyor. Kampanyadan herkes yararlanamamakta. Turkcell Tam Destek kampanyası şartları hakkında detaylı bilgiye aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Kampanyanın cazip olmasının ana sebebi tabi ki fiyatıdır. 6 boyunca sadece 9 TL’ye 7 GB internet 1000 dakika her yöne konuşma ve 250 SMS Türkiye standartlarının oldukça altında bir fiyat. Kampanya dahilinde sunulan faydalar bunun ile sınırlı da değildir. Kampanyadan yararlanan tüm müşterilere özel Dergilik Mini ve Dergilik uygulaması içerisinde kullanabileceği 1 GB bedava internet de verilmektedir. Buna da ek olarak Fizy müzik dinleme uygulaması üzerinden dinleyeceğiniz müzik ve izleyeceğiniz videolara özel tam 5 GB hediye internet sağlanmaktadır.

Turkcell Tam Destek Kampanyası Şartları

Turkcell Tam Destek Kampanyası 7 GB İnternet 9 TL

Bildiğiniz gibi Tam Destek paketi belirli bir zümreye özel olarak piyasaya sürüldü. Standart paket ücretlerinin çok altına fiyata sahip olması sebebi ile bazı şartlara sahip. Bu şartlara uyum sağlayan kişiler kampanyadan yararlanabilmekte. Turkcell Tam Destek Kampanyası Şartları şu şekildedir:

 • İlk olarak turkiye.gov.tr üzerinden barkodlu şekilde Sigortalılık Tescil ve Hizmet Dökümü belgesini alabiliyor olmalısınız. ” Turkcell Tam Destek Paketi Nasıl Yapılır” başlığında bu belgeyi neden almanız gerektiğini öğreneceksiniz.
 • Bunun ile beraber barkodlu Sigortalılık Tescil ve Hizmet Dökümü’nün aşağıda belirteceğimiz kriterlere uyum sağlaması halinde başvurunu kabul görür. Bu kriterler:
  Mart 2022 veya Nisan 2022 ayları içerisinde EKSİK GÜN NEDENİ KODU 29, 28, 27, 21 veya 18 olarak girilmiş olmalı.
  Mart 2020 sonrası işten çıkarılma nedeni olarak 5, 15 veya 17 kodlarından biri girilmiş olmalı.
 • Turkcell Destek Kampanyası katılımcısının bu yukarıdaki nitelikleri sağlaması gerekmektedir. Niteliği sağlayan yakınlarının belgeleri ile başvuran kişilerin başvuruları geçersiz sayılacaktır.
 • Kampanyadan sadece ilk 50.000 müşteri yararlanabilir.
 • Kampanya katılım süresi 22 Kasım 2022 tarihinde sona ermektedir.

Turkcell Tam Destek Paketi Nasıl Yapılır?

Turkcell Tam Destek Kampanyası 7 GB İnternet 9 TL

Şimdi gelelim asıl odağımıza. Turkcell Tam Destek paketi nasıl yapılır sorusuna vereceğimiz cevaplar alışılanın dışında. Normal bir kampanyaya katılım için yaptığımız SMS ile başvuru veya şubeye gidip direkt sistemden yapılmasının dışında bir katılım durumu var. Yukarıda bahsini ettiğimiz e-devlet Sigortalılık Tescil ve Hizmet Dökümü başvuru için en önemli şey. Bu belgeyi aldığınızda yukarıdaki şartlara uyum sağlıyor ise bir sonraki adımda Dijital Operatör uygulamasına geçiş yapıyoruz.

Turkcell Dijital Operatör Tam Destek başvurusu için Dijital operatör üzerindeki Yardım menüsüne gidin. Bu menü içerisinde bulunan TALEP İLET kategorisi içerisinde Turkcell Tam Destek Kampanyasına Başvur seçeneği bulunmaktadır. Bu ekranda istenen belgeyi yükleyerek başvurunuzu gerçekleştirirsiniz. Başvurunun ardından yukarıda da belirttiğimiz koşulları sağlamanın ardından 7 GB internet 9 TL kampanyasının onaylandığına dair SMS tarafınıza iletir. Bu SMS’in ardından paketinizi kullanmaya başlayabilirsiniz. Turkcell Tam Destek Paketi Başvurusu böylece tamamlanır.

Turkcell Tam Destek Paketi İptal Etme

Turkcell Tam Destek Paketi iptal etme, paketi yapmaya nazaran oldukça basittir. İptal etmeden önce şunu bilmelisiniz ki kampanya kapsamında verilecek tüm indirimler  Turkcell Cayma Bedeli olarak son faturanıza yansıtılacaktır. Turkcell Tam Destek kampanyası iptali için yapmanız gereken şey telefonunuzun mesaj kısmından TAMDESTEKYILLIKIPTAL yazarak 2200 numarasına SMS göndermek. Bu  SMS’in ardından kampanya iptal bilgilendirmesi tarafınıza mesaj olarak iletilecektir.

Turkcell Tam Destek Paketi Kampanyası Fiyatları

Turkcell Tam Destek Kampanyası 7 GB İnternet 9 TL

Tam destek paketi fiyatları ile öne çıkan bir kampanyadır. Kampanyanın iki farklı fiyat tarifesi bulunmakta. Turkcell Tam Destek ücretleri 12 ay taahhüt sözüne geçerli olup taahhüt yapmayan kullanıcılar aylık 59 TL olarak ücretlendirilirler. Taahhütlü kampanya fiyatı ilk altı ay için 9 TL’dir. Yani 7 GB internet, 1000 dakika her yöne konuşma ve 250 SMS’i ilk 6 ay için 9 TL, sonraki 6 ay için 39 TL ücret ile edinebilirsiniz. Kampanya iptali halinde taahhüt sebebi ile sağlanan indirimler cayma bedeli olarak tarafınızdan tahsil edilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ