Bedava İnternet

Turkcell Telefon Çekilişi 2022 Yaz Kampanyası

 • 11 Temmuz 2021
 • 1.394 kez görüntülendi.
Turkcell Telefon Çekilişi 2022 Yaz Kampanyası

Turkcell Telefon Çekilişi 2022 Yaz Kampanyası Yeni Turkcell Telefon çekilişi kampanyası ile karşınızdayız. Bu yazımızda Turkcell Telefon Çekilişi 2022 Yaz kampanyasını detaylıca inceleyeceğiz. Bu ay çıkan kampanya ile birlikten birbirinden çeşitli telefonları kazanma şansına sahip olabilirsiniz. Kampanyanın şartları nedir, Turkcell Telefon Çekiliş Sonuçları ne zaman açıklanacak, Turkcell Dergilik Telefon Çekilişi nasıl yapılır gibi birçok sorunun cevabını bu yazıdan bulabilirsiniz.

Turkcell Telefon Çekilişi

Turkcell Telefon Çekilişi 2021 Yaz Kampanyası

Bildiğiniz üzere Turkcell bünyesinde bulunan Dergilik uygulaması ile beraber dilediğinizce dergi ve gazete okuyabilirsiniz. Bu yazımızda değineceğimiz Turkcell telefon çekilişi kapsamında sizden istenecek de tam olarak bu. Makale okuyarak, makale ve podcats dinleyerek kampanyada sunulan cihazlardan birini kazanmak için çekiliş hakkı kazanabilirsiniz. Kampanya 5 Eylül tarihine kadar devam edecek olup 1000’e yakın çekiliş hakkı sunabilmektedir.

Turkcell Telefon Çekilişi 2022

Telefon çekiliş kampanyasının en önemli yanı tüm Turkcell müşterilerinin yararlanabiliyor olmasıdır. Kampanyadan faturasız, faturalı, kurumsal veya bireysel tüm Turkcell müşterileri katılabilir. Bunun yanı sıra diğer operatör kullanıcıları da uygulama üzerinden aynı işlemleri yaparak kampanyadan yararlanabilmektedir.

Turkcell Telefon Çekilişi Sonuçları Ne Zaman Belli Olacak?

Yazının başında da belirttiğimiz gibi Turkcell telefon çekiliş kampanyasının son katılım tarihi 5 Eylül’dür. Bu tarihi takip eden 14 Eylül tarihinde ise kazanan talihliler açıklanacaktır. Açıklanan talihliler ve bu açıklamaların nerede yazacağı ile ilgili bilgiyi yazının son kısmında bulabilirsiniz.

 

Turkcell Dergilik Telefon Çekilişi Şartları

Turkcell Telefon çekilişi kampanyasına katılmak için bazı şartları karşılamak gerekir. Bu şartlar şu şekildedir:

 • Kampanya süresi 2 aydır, 05.07.2022 ve 05.09.2022 tarihleri arasında kampanyadan yararlanmanız gerekmektedir.
 • Dergilik uygulama sürümünün en az 5.31 olması gerekmektedir. Aksi takdirde uygulama içi çekiliş hakkı tanımlanmaz.
 • Dergilik üzerinde yapılan makale okuma işi, dinleme işi ve podcast dinleme işi arasından birini yapmanız halinde 1 çekiliş hakkı kazanırsiniz.
 • Günlük toplam çekiliş hakkı 15’tir.
 • Kampanya boyunca en fazka 945 çekiliş hakkına sahip olunabilir.
 • Kampanyaya katılım için 18 yaş zorunludur.
 • Yurtdışından kampanya katılımı mümkün değildir.
 • Tüm katılımcılar Dergilik uygulaması içinde Ad ve Soyad bilgilerini eksiksiz olarak girmelidir.
 • Kazanmanız ve iletişim adresi vermeniz halinde hediyeye sahip olabilirsiniz.

 

Turkcell Telefon Çekilişi Katılma Nasıl Yapılır

Kampanya şartlarından bahsettik. Gelelim kampanyadan yararlanmak için yapmanız gerekenlere:

 • Dergilik uygulamasını indirin. ANDROID |  IOS
 • Uygulamayı kurduktan sonra makale seçip, sağ üst köşede bulunan Makaleyi dinle butonuna basarak çekiliş için ilk adımı yapabilirsiniz.
 • Bu yöntem ile günde en az 1 en fazla 5 defa çekiliş yapabilme fırsatı sunmakta.
 • Uygulama sonucu hediye kazanılması halinde diret olarak isim soy isim kısmına bakılacaktır. BU sebeple hat kullanıcısı olanın telefonu ile iletişime geçin.

Turkcell Telefon Çekilişleri

Turkcell geçmişten bu yana sürekli olarak hediye, veren çekiliş ve kampanyalar ile karşımızda oldu. Gerek bedava internet gerek ise Telefon kampanyaları ile akıllara kazınan firma yeni bir kampanya ile de aynısını amaçlamakta. Şu an için dergilik üzerinden yapan firma geçmişte farklı firma ve hizmetler ile de Turkcell Telefon Çekilişi yaptı. Daha önce yapan bazı şirkeler:

 • Turkcell Dergilik Telefon Çekilişi
 • Turkcell Platinum Telefon Çekilişi
 • Turkcell Superonline Telefon Çekilişi
 • Turkcell Bizce Telefon Çekilişi

Turkcell Telefon Çekiliş Sonuçları

Yazının ilk kısımlarında Turkcell telefon çekilişi sonuçlarının tarihinden bahsettik. Kampanya kapsamında 14 Eylül tarihinde talihliler açıklanacak olup bu talihliler Takvim Gazetesi ile beraber duyurulacaktır. Duyurularda asil ve yedek olarak ilan edilen kişilerin belirli tarihlere kadar başvurması gerekir. Asiller 29 Eylül, Yedekler ise 14 Ekim tarihine kadar başvurmak zorundadır. Aksi takdirde Telefon hediyesi hakkı kaybedilir.

Turkcell Telefon Çekiliş Hediyeleri

Bu bölümde kampanya kapsamında kazanılabilecek ödülleri öğrenebilirsiniz.

iPhone 11 64 GB

Turkcell Telefon Çekilişi 2021 Yaz Kampanyası

Kampanyadaki en değerli telefon konumundadır. 7,999 TL fiyat etiketi bulunan telefona çekiliş ile sahip olabilirsiniz. Telefondan tam olarak 15 adet çekiliş için sizleri beklemektedir.

Samsung Galaxy S20 FE 128 FB

Turkcell Telefon Çekilişi 2021 Yaz Kampanyası

Samsung firmasının sevilen telefonlarından olan S20 FE telefonu da kampanya kapsamında verilen hediyelerden biridir. Telefonlar, kampanya içerisinde 10 adet ile sınırlıdır.  5,499 TL fiyat ile de kampanyadaki en pahalı ikinci telefon konumundadır.

Samsung Galaxy A02 32 GB

Turkcell Telefon Çekilişi 2021 Yaz Kampanyası

Ekonomik Samsung telefonlarından zirveye oynayanlardan biri Galaxy A02 modelidir. Telefon, 2,099 fiyatında olup kampanya kapsamında 15 kişiye ulaştırılacaktır.

ALCATEL 1T 16 GB

Turkcell Telefon Çekilişi 2021 Yaz Kampanyası

Listemizdeki en ucuz ve güçsüz cihaz Alcatel 1T 16 GB modeli. Cihaz 549 Tl değerinde olup, 10 adet çekiliş hakkı ile sınırlandırılmıştır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
 1. Emrah dedi ki:

  Bende yaralanmak istiyorum Türkcell

BİR YORUM YAZ