Bedava İnternet

Turkcell Tribün Cepte Bedava İnternet Kazanma

Turkcell Tribün Cepte Bedava İnternet Kazanma

Turkcell Tribün Cepte Bedava İnternet. Turkcell tarafından yapılan yeni kampanyalardan biri ile beraber takımınızın marşıtını dinletirken bedava internet kazanabilirsiniz. Hediye çarkı ile internet kazanmayı sağlayan uygulama ile beraber maç günleri telefonunuz marş ile çalar. Turkcell Bip kanalı üzerinden hediye kazanmanıza olanak sağlayan Tribün Cepte kampanyası ile ilgili tüm detaylara bu yazıdan ulaşabilirsiniz.

Turkcell Tribün Cepte Nedir?

Her hafta bedava internet kazanabileceğiniz bir kampanyadır. Tribün Cepte kampanyası abonesi olarak tuttuğunuz takımın marşını sizi arayanlara dinletebilirsiniz. Her hafta maç günü için özel olan bu uygulama sayesinde hem takımınıza destek olur hem de bedava internet kazanırsınız. Sizi arayanlar için seçtiğinizi Tribün Cepte marşı, sadece maç günleri çalmaktadır. Hizmet birçok kampanyanın aksine haftalık olarak çalışmaktadır.

Turkcell Tribün Cepte Nasıl Yapılır?

Öncelikle şunu söylemek gerekir ki abonelik için uzun bir uğraş gerekmemekte. İki farklı yöntem bulunuyor. İlk yapmanız gereken telefonunuzun mesaj uygulamasından SMS atmak. Tribün cepte SMS için TRIBUN CEPTE yazıp 2200 numarasına göndermek yeterli olacaktır. İkinci yöntem ise BİP kanalı üzerinden. Turkcell BİP içerisindeki Tribün Cepte kanalına giderek hizmet için başlatma talimatı verebilirsiniz. Hizmetin haftalık kullanım bedeli 2.99 TL’dir.

Turkcell Tribün Cepte İnternet Kazanma Nasıl Yapılır?

Turkcell Tribün Cepte Bedava İnternet Kazanma

Turkcell Tribün Cepte İnternet Kazanma için yapmanız gereken pek bir şey yok. İnternet kazanma şansınız o hafta için takımınızın kazanması ile alakalıdır. Takımınızın kazandığı haftalarda BİP üzerinden bedava internet kazanma şansı elde edersiniz. Turkcell Tribün Cepte İnternet Kazanma için gitmeniz gereken adres Bip bedava internet çarkı.

Turkcell Ücretsiz İnternet Paketleri

Turkcell Tribün Cepte Çark Çevirme Nasıl Yapılır?

Kampanyanın ana odağı bedava internet kazanma, dolayısı ile Turkcell Tribün Cepte Çark Çevirme Nasıl Yapılır sorusunun cevabıdır. Yapmanız gereken ilk şey telefonunuzun uygulama marketinden BİP uygulamasını indirmek. Uygulamayı Google Play ve AppStore üzerinde bulabilirsiniz. İndirmenin ardından BİP kanalları kısmından Tribün Cepte Bip kanalına girin. Kanala girmenizin ardından Turkcell bedava internet çarkı sizi karşılayacaktır. Buradan çarkı çevirerek Turkcell Tribün Cepte Çark Çevirme Nasıl Yapılır sorusunu cevaplamış oluyorsunuz.

Turkcell Tribün Cepte Nasıl İptal Edilir?

Siz iptal etmediğiniz sürece Tribün Cepte üyeliğiniz devam eder. Aboneliği sonlandırmak için SMS göndermeniz gerekir. İptal etmek için IPTAL TRIBUN CEPTE yazıp 2200 numarasına SMS göndermeniz yeterli. SMS gönderimi sonrası kampanyanın iptal olduğuna dair bilgilendirme mesajı tarafınıza ulaşacaktır. Aboneliği iptal etmenizin ardından Tribün Cepte Çark Çevirme ile bedava internet kazanma hakkından da vazgeçersiniz.

Turkcell Mobil Ödeme Nasıl Yapılır?

Turkcell Tribün Cepte Katılım Şartları

Turkcell Tribün Cepte Bedava İnternet Kazanma

 • Faturası kullanıcılar hizmete abone olabilmek için hattında en az 3 TL bakiye bulundurmalıdır. Aksi takdirde hizmet aktif olmayacaktır.
 • Servisten yararlanmak için Turkcell kurumsal veya bireysel müiterisi olmanız gerekir.
 • Turkcell Rahat Tarife aboneleri kampanyadan yararlanamaz.
 • Kazanılan interneti başkası ile paylaşamazsınız.
 • İnternet paketleri sadece yurt içi kullanıma özeldir.
 • Takım değişimi sadece hafta 1 defa yapılabilir.
 • Tribün cepte takım seçimi maç öncesi veya esnasında yapılabilir. Maç sonrası yapılan seçimler bir sonraki hafta yapılmış olarak sisteme kayıt edilir.
 • Çark çevirme işlemi her hafta Perşembe günü yenilenir. Bugüne kadar kullanılmayan bedava internet çarkı hakkı devir olmaz.

Turkcell Tribün Cepte İnternet Paketleri

Eğer takımınız o haftaki maçı kazanmışsa Turkcell Tribün Cepte İnternet Çarkı çevirme hakkını kazanırsınız. İnternet paketleri günlük ve haftalık olarak sunulmaktadır. Bunun sebebi hizmetin haftalık olarak güncellenmesidir. Aylık hediye internet kazanmak söz konusu değildir.  Çark ile beraber kazanabileceğiniz internet paketleri şu şekildedir:

 • Günlük 500 MB
 • Günlük 1 GB
 • Günlük 2 GB
 • Günlük 5 GB
 • Haftalık  1GB
 • Haftalık 10 GB

Çarkı çevrimeniz ile bu paketlerden birini kazanırsınız. Yukarıda da belirttiğimiz gibi maç sonrası perşembeye kadar çarkı çevirmelisiniz. Aksi halde hakkınız iptal olur.

Maçlar Türkiye Futbol Federasyonu tarafından ilan edilir. Haftanın maçlarına, puan durumuna ve takımlardaki son gelişmelere BİP uygulaması üzerinden ulaşabilirsiniz. Uygulama üzerindeki bu kısım sayesinde haftanın maçlarına daha yakından bakar, analiz eder, sonraki hafta yapacağınız seçimi belirleyebilirsiniz. Bedava internet kazanmanız için detaylı bir araştırma yapmanız faydanıza olabilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ