Bedava İnternet

Turkcell Tv Plus Paket İçerikleri, TV Plus Fiyat

  • 12 Temmuz 2021
  • 1.023 kez görüntülendi.
Turkcell Tv Plus Paket İçerikleri, TV Plus Fiyat

Turkcell Tv Plus Paket İçerikleri, TV Plus Fiyat Bu yazımızda Turkcell’in en fazla kullanılan hizmetlerinden olan Tv Plus’ı yakın merceğe alacağız. Turkcell TV Plus paket içerikleri, TV plus paket fiyatları gibi birçok konuya yazı içerisinde detaylıca değineceğiz. Paketlerin fiyatlarından, içerisinde bulunan kanallarda ve daha birçok bilgiden haberdar olmak istiyorsanız yazının devamını okumalısınız.

Turkcell TV Plus Paketleri

Turkcell Tv Plus Paket İçerikleri, TV Plus Fiyat

Turkcell TV+ hizmeti, internet üzerinden sunulan bir hizmettir. 8 Farklı paket bulunmaktadır. Bu paketlerin bazıları içerik olarak birbirine benzer olsa da fiyat ve şartlar konusunda ayrılmaktadırlar. Turkcell TV Plus Paketleri şu şekildedir:

  • Yıllık Premium TV+ Paketi
  • Yıllık Giriş TV+ Paketi
  • Premium TV+ Paketi
  • Apple & Google Play Store & Kredi Kartı Premium TV+ Paketi
  • Giriş TV+ 30 GB Paketi 
  • Yepyeni Canlı TV+ 5 GB Paketi
  • Yepyeni Canlı TV+ 10 GB Paketi
  • Temel TV+ 5GB Paketi

Paketler ile alakalı detayları aşağıdan öğrenebilirsiniz.

Turkcell TV Plus Paket İçerikleri

Turkcell Tv Plus Paket İçerikleri, TV Plus Fiyat

Premium TV+ Paketi içerisinde 150’yi aşkın TV kanalı, sevilen film ve diziler, Premier Lig, Bundesliga, NBA, Formula 1, Moto GP müsabakaları ve diğer kategorilerde birçok program bulunmaktadır.

Yıllık Premium TV+ Paketi, 1 yıl taahhüt ile Premium TV Plus paketi özelliklerinden faydalanılan bir paket çeşididir. Paket içerisinde TV Plus uygulamasında kullanabileceğiniz 10 GB bedava internet paketi verilmektedir.

Giriş TV+ Paketi içerisinde canlı kanalları, sinemalarda izleyici ile buluşmuş filmler, beğenilen diziler, tüm kategorilere özel programlar bulunmaktadır. Turkcell TV Plus paket içeriği olarak en basit pakettir.

Yıllık Giriş TV+ Paketi, 1 yıl taahhüt ile Giriş TV Plus paketi özelliklerinden faydalanılan bir paket çeşididir. Paket içerisinde TV Plus uygulamasında kullanabileceğiniz 5 GB bedava internet paketi verilmektedir.

Giriş TV+ 30 GB Paketi, Giriş TV Plus paketi ile 30 GB internetin birlikteliğinden oluşmaktadır.

Yepyeni Canlı TV+ 5 GB Paketi içerisinde sadece canlı tv kanalları bulunmaktadır. Paket ile birlik 5 GB internet verilmektedir.

Yepyeni Canlı TV+ 10 GB Paketi içerisinde sadece canlı tv kanalları bulunmaktadır. Paket ile birlik 10 GB internet verilmektedir.

Temel TV+ 5GB Paketi içerisinde 150’yi aşkın TV kanalı, sevilen film ve diziler, farklı kategorilerde birçok program bulunmaktadır. Paket içerisinde 5 GB internet de verilmektedir.

Düşülen bir yanılgıdan da bölümü bitirmeden bahsedelim. Turkcell TV Plus Netflix içeren bir hizmet gibi yansıtılabiliyor. Fakat durum ne yazık ki böyle değildir. Turkcell TV Plus paket içeriğinde Netflix içerikleri bulunmaz.

Turkcell TV Plus Kanallar

Turkcell TV Plus Paket Karşılaştırma yapmak gerekir ise en fazla içeriğe sahip paket kesinlikle Premium TV+ Paketidir. Paket içerisinde premium TV kanalları ve spor müsabakaları yer almaktadır. Diğer paketlerdeki içerikler, Premium pakete göre oldukça zayıf kalmaktadır.

Premium pakette şu an için tam olarak 164 kanal bulunmaktadır. Bu kanal sayısı diğer paketlerde daha azdır. Turkcell TV Plus paket içeriği olarak diğer paketlerde de zayıf değildir. Platform üzerinden film, dizi, belgesel ve program izlenebilmekte.

Turkcell TV plus kanallar genel olarak Turksat uydusunda yer alan kanallardır. Bu kanallara ek olarak gelen kanallar ise; Fox Crime, FX, Epic Drama, S Sports, S Spors 2, EuroSport 1, EuroSport 2, NBA TV, Discovery Channel, National Geographic WILD, Sinema TV, Sinema 1001, Sinema 2, Sinema Aile, Sinema Aile 2, Sinema Aksiyon, Sinema Aksiyon 2, Sinema Yerli, Sinema Yerli 2, Sinema Komedi, TRT 4K, FTV UHD, English Club TV, auto moto, Viasat History, Love4K Nature, Animaux, Viasat Explore, Chasse&Peche, Baby TV, Disney Junior, Duck TV, 24 Kitchen, myZen.TV HD.

Turkcell TV Plus Fiyat

Turkcell Tv Plus Paket İçerikleri, TV Plus Fiyat

Aşağıda her paket için fiyatları görebilirsiniz.

Premium TV+ Paketi fiyatı aylık 17,99 TL’dir.

Yıllık Premium TV+ Paketi fiyatı aylık 12,99 TL’dir.

Yıllık Giriş TV+ Paketi aylık 9,90 TL’dir.

Giriş TV+ 30 GB Paketi aylık 47,90 TL’dir.

Yepyeni Canlı TV+ 5 GB Paketi aylık 14,90 TL’dir.

Yepyeni Canlı TV+ 10 GB Paketi aylık 24,90 TL’dir.

Temel TV+ 5GB Paketi aylık 18,90 TL’dir.

Turkcell TV Plus Paket Nasıl Yapılır?

Turkcell Tv Plus Paket İçerikleri, TV Plus Fiyat

Turkcell TV plus paketleri SMS yöntemi ile yapılmaktadır. Paket paket nasıl yapıldığını aşağıdan öğrenebilirsiniz.

Premium TV+ Paketi PREMIUMTV1GB yazıp 2200’a SMS atarak satın alabilirsiniz

Yıllık Premium TV+ Paketi yapmak için 532 numarasını arayarak Turkcell müşteri hizmetleri üzerinden yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra Turkcell web sitesi, Turkcell mağazaları ve Turkcell Dijital Operatör uygulaması üzerinden de yapabilirsiniz.

Yıllık Giriş TV+ Paketi yapmak için 532 numarasını arayarak Turkcell müşteri hizmetleri üzerinden yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra Turkcell web sitesi, Turkcell mağazaları ve Turkcell Dijital Operatör uygulaması üzerinden de yapabilirsiniz.

Giriş TV+ 30 GB Paketi GIRISTV30GB yazıp 2200 numarasına SMS göndererek yapılır.

Yepyeni Canlı TV+ 5 GB Paketi YEPYENICANLI5GB yazıp 2200 numarasına SMS göndererek yapılır.

Yepyeni Canlı TV+ 10 GB Paketi YEPYENICANLI10GB yazıp 2200 numarasına SMS göndererek yapılır.

Temel TV+ 5GB Paketi TEMELTV5GB yazıp 2200 numarasına SMS göndererek yapılır.

 

Turkcell TV Plus Paket İptali Nasıl Yapılır?

Turkcell TV plus paket iptali nasıl yapılır sorusunun cevabını paket paket şeklinde aşağıda verdik. Her paket için açıklamasındaki yönergeleri takip ederek iptal işlemi yapabilirsiniz.

Premium TV+ Paketi iptali için IPTAL PREMIUMTV1GB yazıp 2200’a SMS atarak satın alabilirsiniz

Yıllık Premium TV+ Paketi iptali için 532 numaralı  Turkcell müşteri hizmetleri üzerinden, Turkcell web sitesi, Turkcell mağazaları ve Turkcell Dijital Operatör uygulaması üzerinden işlem yapabilirsiniz.

Yıllık Giriş TV+ Paketi iptali için 532 numaralı  Turkcell müşteri hizmetleri üzerinden, Turkcell web sitesi, Turkcell mağazaları ve Turkcell Dijital Operatör uygulaması üzerinden işlem yapabilirsiniz.

Giriş TV+ 30 GB Paketi IPTAL GIRISTV30GB yazıp 2200 numarasına SMS göndererek yapılır.

Yepyeni Canlı TV+ 5 GB Paketi IPTAL YEPYENICANLI5GB yazıp 2200 numarasına SMS göndererek yapılır.

Yepyeni Canlı TV+ 10 GB Paketi IPTAL YEPYENICANLI10GB yazıp 2200 numarasına SMS göndererek yapılır.

Temel TV+ 5GB Paketi IPTAL TEMELTV5GB yazıp 2200 numarasına SMS göndererek yapılır.

 

Turkcell TV Plus Kurulum Nasıl Yapılır

Turkcell TV Plus kurulum nasıl yapılır sorusunun cevabı cihazdan cihaza değişmektedir. Genel olarak birçoğunun mantığı android uygulama kurma mantığıdır. Satın aldığınız üyelik bilgilerini cep telefonu, tablet, akıllı TV veya bilgisayar üzerinden girerek direkt olarak Turkcell TV plus paket kullanmaya başlayabilirsiniz. Ek olarak herhangi bir işlem yapmanıza gerek kalmaz.

Turkcell TV Plus İletişim

Turkcell TV Plus paket veya Turkcell TV ile alakalı bir problem yaşıyorsanız 532 numaralı Turkcell Çağrı Merkezinden veya 0850 222 0 222 numaralı Turkcell Superonline müşteri hizmetlerinden yardım alabilirsiniz. Müşteri hizmetleri temsilcileri problemlerinize anında dönüş sağlayacaktırç Bunun yanı sıra güncel veya yeni çıkmış kampanyalar hakkında bilgi de alabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ