Bedava İnternet

Turkcell Ücretsiz İnternet Paketleri 2022

Turkcell Ücretsiz İnternet Paketleri 2022

Turkcell ücretsiz internet paketleri kulağa ne kadar da câzip geliyor, öyle değil mi? Turkcell Ücretsiz İnternet Paketleri 2022 Turkcell’liler için bedava olarak yararlanabilecekleri pek çok fırsat bulunuyor. En fazla rağbet görenlerden biri de internet paketleri oluyor. Aşağıda bunların detaylı listesi yer alıyor.

Turkcell Ücretsiz İnternet Paketleri Nasıl Yapılır?

İşinize yarayacak en garanti yöntemlerden bazıları şunlardır:

 1. Bizce Bedava İnternet Kampanyası
 2. Şansa Tıkla Reklam Kampanyası
 3. UpCall
 4. Toplantıdayım Uygulaması
 5. BİP Uygulaması
 6. GNÇ Uygulaması
 7. Goller Cepte Taraftar Uygulamaları
 8. ‘Yaani Arama Motoru’ Uygulaması
 9. Hesabım Uygulaması Salla Kazan
 10. Yeni Hat Almak
 11. Biz Ekip Kur Uygulaması
 12. DergilikPaketi
 13. Otomatik Ödeme Talimatı
 14. Her Gole 100 MB Bedava İnternet Kampanyası

Bizce Bedava İnternet Kampanyası

Bizce Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell Ücretsiz İnternet Paketleri

Bizce uygulaması kadınlara yönelik olarak geliştirilmiştir. Bu uygulama üzerinden bedava internet kazanmak isteyenler her gün giriş yapmalı ve kupon biriktirmelidirler.

 • 15 kuponunuz olursa günlük 2 GB kazanırsınız.
 • 30 kupon elde ederseniz günde 3 GB bedava internet hakkınız olur.
 • 45 kupona karşılık her gün 5 GB Turkcell hediye internet kullanabilirsiniz.
 • 60 kupon sayesinde haftalık 2 GB internetin keyfini çıkarırsınız.

Turkcell Salla Kazan Paylaş Katla Bedava İnternet Kampanyası

Şansa Tıkla Reklam Kampanyası

Şansa Tıkla Reklam Kampanyası

Turkcell Ücretsiz İnternet Paketleri

Turkcell bedava internet kazanma için bu reklamlara tıklayabilirsiniz. Söz konusu reklamlar size haftada 1 ya da 2 GB internet kazandırabilir. Şansa tıkla reklamı kampanyası ile internette geçirdiğiniz zamanı eğlenceli duruma getirmekle beraber bedava internet kazanma şansınız artıyor. Turkcell şansa tıkla reklamı  linki üzerinden kampanya ile ilgili tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

UpCall Bedava internet

Turkcell ücretsiz internet fırsatı çoktur. UpCall da onlardan biridir. Bu yöntemle hediye internet almak için yapmanız gereken, telefonunuza UpCall uygulamasını yüklemektir. İlk kullanımınızda hattınıza 1 GB internet tanımlanacaktır. Fakat bu, yalnızca bir defaya mahsustur.

Toplantıdayım Uygulamasıyla Bedava İnternet

Turkcell bedava internet nasıl kazanılır? diye düşünüyorsanız ve bu uygulamayı daha önce denemediyseniz şimdi tam sırası! Uygulama kullanım ücreti haftalık 5 TL şeklindedir. Haftada 1 GB internet kazanma imkânına erişmek için üye olabilirsiniz.

BİP Uygulamasından Bedava İnternet

BİP Uygulamasından Bedava İnternet

Turkcell Ücretsiz İnternet Paketleri

Turkcell ücretsiz internet paketi nasıl yapılır? sorusu aklınıza takıldıysa sizi çözüme ulaştıracak başka seçenekler de var. BİP uygulaması üzerinden konuşma yapmak, mesajlaşmak, birilerini bu uygulamaya davet etmek size 1 GB internet fırsatı sunabilir.

Öte yandan BİP uygulamasından ‘Sürpriz Nokta’ kampanyasına katılım sağlayarak da ücretsiz internet imkânı elde edebilirsiniz.

Kazan Kazan yarışmasındaki soruları cevaplayarak hediye internet alabilirsiniz. BİP uygulamasından Kazan Kazan adlı kanala abone olabilir; her bir doğru cevabınız için 1 GB alabilirsiniz. Yanlış cevaplarınız da size 500 MB internet kazandırır. Fakat her soru başına 5 TL ücret alındığını unutmamalısınız.

Kim 1 GB İnternet İster Kampanyası üzerinden de hediye internet alabilirsiniz.

GNÇ Çatlat Uygulaması Sayesinde Bedava İnternet

GNÇ Çatlat Uygulaması Sayesinde Bedava İnternet

Turkcell Ücretsiz İnternet Paketleri

Turkcell bedava internet kazanma yolları arasındaki bir diğer yöntem Turkcell GNÇ uygulamasını kullanmaktır. Bunu indirerek ‘ÇATLAT’ bölümüne girebilir ve ücretsiz internetinizi gönlünüzce kullanmaya başlayabilirsiniz. Bu uygulama ile haftada 2 defa hediye internet kazanmanız mümkündür.

Goller Cepte Taraftar Uygulamaları ile Bedava İnternet

Goller Cepte Taraftar Uygulamaları ile Bedava İnternet

Turkcell bedava internet kazandıran uygulamalar bu kadarla sınırlı değildir. Goller cepte uygulamasını yükleyenler 500 MB internet paketi alabilir. Söz konusu uygulama App Store veya Google Play üzerinden indirilebilir. Bu fırsat aşağıdaki uygulamalar için geçerlidir:

 1. GollerCepte 1967 uygulaması
 2. GollerCepte 1905 uygulaması
 3. GollerCepte 1907 uygulaması
 4. GollerCepte 1903 uygulaması

Not: Bu uygulamaya arkadaşınızı davet ettiğiniz takdirde hem o, hem de siz 500 MB internet kazanırsınız.

‘Yaani Arama Motoru’ Uygulaması Bedava İnternet

'Yaani Arama Motoru' Uygulaması Bedava İnternet

Turkcell bedava internet kazanma yöntemleri arasında bu arama motorunu kullanmaktan da söz edebiliriz. Yani uygulamasını indirenler Turkcell hediye internet kazanma şansı yakalıyor. Uygulamayı 10 gün kullananlar ve bu uygulama üzerinden en az 20 arama yapanlar  ekstra 1 GB ücretsiz internet alıyor.

Hesabım Uygulaması Salla Kazan Bedava İnternet

Hesabım Uygulaması Salla Kazan Bedava İnternet

Turkcell bedava internet kazanmak istiyorum diyor fakat çok da uğraşmak istemiyorsanız yapabileceğiniz en basit şey, ‘Turkcell Hesabım’ (Dijital Operatör) uygulamasını kullanmaktır. Bu uygulama ile Turkcell Salla Kazan yöntemini kullanmak size her hafta hediye internet kazandırabilir.

Peki ama Salla Kazan nasıl yapılır? diye düşündüğünüzü tahmin edebiliyoruz. Bunun için Uygulamaya giriş yapmanızın ardından ekranınızın sol alt köşesinde Salla Kazan işareti olacaktır. Ona dokunarak kampanya sayfasına gidebilirsiniz. ‘Şimdi Kazan’ butonuna tıklayıp, telefonunuzu gösterildiği şekilde sallarsanız sürpriz hediye paketini görürsünüz. Bu hediye ânında hattınıza yüklenir.

Böylece 10 GB’a kadar bedava internet paketi kazanılabilir. Hediye SMS, konuşma ve bazı uygulamalarda geçerli hediye kullanım paketleri de kazanabileceğiniz diğer fırsatlardan bazılarıdır. Salla Kazan bedava internet kazanma için bu işlemi Perşembe gününü cumaya bağlayan gece ypamanız önerilir. Çünkü genellikle hediye internet bu zaman diliminde dağıtılır.

Yeni Hat Alana Hediye İnternet

Yeni Hat Alana Hediye İnternet

Turkcell bedava internet 2022 yılında da operatör kullanıcılarını sevindirmeye devam ediyor. Bu kapsamda yeni hat satın alan aboneler de unutulmuyor. Tanışma hediyesi olarak 5 GB hediye internet veriliyor. Bunu kullanmak isteyenlerin şu yolu izlemesi gerekiyor:

 • Hattınız açıldıktan sonra cihazınızın mesajlaşma bölümüne gelin.
 • HAT HEDIYESI 5GB yazın.
 • 2020 numarasına mesaj gönderin.
 • Artık sonradan yapacağınız her 25 TL ve üzeri yüklemelerde size 3 ay geçerli 5 GB bedava internet verilecektir.
 • Hattını Turkcell’e taşıyanlar da bu kampanyaya katılabilir. Yeni hat alan veya numarasını değiştirmeden Turkcell’e geçiş yapanlar bu kampanyaya HOSGELDİN5GB yazıp 2222’e yollayarak katılabilirler. Talebin alınmasıyla birlikte 500 dakika, 100 SMS, 5 GB bedava internet, Bip’de geçerli 1 GB internet sizin olacaktır.

Biz Ekip Kur Bedava İnternet Kazan

Biz Ekip Kur Bedava İnternet Kazan

Turkcell Ücretsiz İnternet Paketleri

Bu kampanyanın şartı en az 2 kişilik ekip kurmaktır. En üst limit ise 5 kişidir. Ekip arası bedava konuşma ve ayda bir kez 1 GB bedava internet kazandıran bu kampanya Difital Operatör uygulaması üzerinden yapılır.

Turkcell ücretsiz internet kazan ve doya doya harca! diyor, devam ediyoruz:

Turkcell Bedava İnternet Yapma

Turkcell bedava internet nasıl yapılır? diyenlerle paylaşmak istediğimiz bir tüyo daha var:

Rahat Paket tarifesini kullanıyorsanız Paycell ile yaptığınız fatura ödemesinden 1 GB bedava internet kazanabilirsiniz. Fatura ödeme yöntemi olarak Paycell’i seçerseniz her ay fazladan 1 GB internet otomatik olarak gelir.

Dergilik 1 GB Bedava İnternet Paketi

Dergilik 1 GB Bedava İnternet Paketi

Turkcell Ücretsiz İnternet Paketleri

2022 Turkcell bedava internet fırsatlarının bol olduğu bir yıl! Dergilik Uygulaması da hediye internet kazanmak isteyenler tarafından rağbet görüyor. Eğer uygulamayı ilk kez kullanıyorsanız veya daha önce kullanmış olmanıza rağmen 1 yıl içerisinde hiç giriş yapmadıysanız Dergilik üzerinden bedava internet elde edebilirsiniz.

Uygulamaya giriş yaptığınız da hattınıza bir hafta boyunca geçerli olmak üzere 1 GB internet yüklenecektir. Bunu bir haftada harcamazsanız sonraki haftaya devretmez, 7 gün sonra kullanamazsınız.

Otomatik Ödeme Talimatı Bedava 5 GB İnternet

Otomatik Ödeme Talimatı Bedava 5 GB İnternet

Bu kampanyadan yalnızca bireysel ses hattına sahip olanlar veya Rahat Tarife’deki Turkcell müşterileri faydalanabilir. 5 GB internet paketi yurt içi internet hizmetinde kullanılabilir. 01 Haziran 2022 tarihine dek geçerli olan bu kampanyaya katılmak için faturanıza ödeme tâlimatı vermeniz yeterlidir. Bu, bankanın çağrı merkezi veya mobil uygulaması aracılığıyla yapılabilir.

5 GB internetin 1 gün geçerli olacağı unutulmamalıdır. Fakat bu hediye, fatura ödemesi otomatik olarak yapıldığında hemen aktifleşmez. Sizin Dijital Operatör Hediye Havuzu’na girerek etkinleştirmeniz gerekir. Bunu 1 ay içerisinde herhangi bir gün yapabilirsiniz.

Kampanyanın iptali için; IPTAL TALIMAT 5GB yazılarak 2222 numarasına gönderilir. Müşteri hizmetleri vasıtasıyla da iptal işlemi gerçekleştirilebilir.

Turkcell Her Gole 100 MB Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell Her Gole 100 MB Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell Ücretsiz İnternet Paketleri

 • Bu kampanya haftalık olarak gerçekleşir.
 • Takımınızı belirlersiniz. O takımın yaptığı maçlarda atılan her gol için 100 MB internet alırsınız. Gol olmasa bile yine internet kazanırsınız. Fakat gol olması hediye internet miktarını artırır.
 • Yarışmaya Goller Cepte uygulaması üzerinden katılım sağlanır.
 • Faturasız ve faturalı hatlarda kullanılabilir.
 • Her Pazartesi günü yenilenir.

Turkcell Yüklediğin Kadar Kazan Bedava İnternet

Turkcell hediye internet kazan derken bu yöntemden bahsetmezsek olmaz. Yüklediğin Kadar Kazan kampanyasıyla www.turkcell.com.tr, Paycell uygulaması veya Dijital Operatör Uygulaması üzerinden hattınıza yüklediğiniz kadar TL kazanabilirsiniz. Bu kampanya faturasız hat sahipleri için geçerlidir.

Paycell Kart ile Her 100 TL Harcamana 500 MB Bedava İnternet

Adından da belli olduğu üzere  Paycell kart kullanıcılarına özeldir. Kartınızla 100 TL veya üstü harcama yaptığınızda Turkcell, hattınıza 500 MB internet tanımlayacaktır. Kart almak için turkcell.com.tr’yi ziyaret etmeli veya en yakın Turkcell mağazasına başvurmalısınız.

Turkcell 30 GB Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell 30 GB Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell Ücretsiz İnternet Paketleri

Turkcell bedava internet paketleri listemizin sonuna gelirken bu konuda da bilgi verelim istedik.

Söz konusu kampanya faturalı hat müşterilerine özgüdür. Bu kampanyada 1 yıl kalmayı taahhüüt ederseniz hattınıza 30 GB internet tanımlanır.

Kampanyaya katılım sağlamak için FIRSATGB yazılıp 2200’e mesaj yollanır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ