Bedava İnternet

Turkcell Yaani Bedava İnternet 2022 Kampanyası

Turkcell Yaani Bedava İnternet 2022 Kampanyası

Turkcell Yaani Bedava İnternet Kampanyası. Son dönemlerde yerli girişimler oldukça popüler. Bunlardan biri de Yaani Yerli Arama Motoru etiketi ile tanıtımı yapılan uygulama ile beraber Turkcell Yaani Bedava İnternet kazanmak da mümkün. Turkcell markası ile iş birliği içerisinde olan Yaani sayesinde Turkcell müşterileri de hediye internet kazanabiliyor. Yazımızda Yaani arama motorundan, Turkcell Yani Bedava İnternet Kampanyasına kadar her şeyi en ince detayı ile bulabilirsiniz.

Arama motoru tanıtımı ne yazık ki oldukça zor. Hele ki kullanıcı alışkanlıklarının oturduğu bir alanda yeni bir atılım yapmak oldukça tehlikeli. Bunu bilen Turkcell de bu tehlikeye girerken reklam yatırımını oldukça iyi yaptı. Televizyon reklamları, gazete ve dergi reklamları derken Bedava internet paketi ile beraber oldukça şaşalı bir giriş yaptı. Turkcell Yaani şu an için oldukça bilinir bir konumda diyebiliriz. Gelin Turkcell Yaani arama motoruna daha yakından bakalım.

Turkcell Yaani Nedir?

Google, Yandex, Yahoo ve Bing gibi arama motorlarından en az birini illa ki kullanmışsınızdır. Arama motorları adı üzerinden arama yapmak için kullanabileceğiniz, aramanız ile alakalı olabilecek web sayfalarını size gösteren bir araçtır. Turkcell Yaani ile beraber bu konuda yerli bir adım attı. Yaani ile beraber aynı diğer arama motorlarında olduğu gibi istediğiniz sayfaları arayabilir, görsel bakabilirsiniz. Yerli olan platformda ana odak ülke içerisinde yayımlama yapan siteler olduğu için ilk etapta yerli kaynakları görüntülersiniz. Arama motoru yapı olarak tüm kullanıcı isteklerine cevap veren bir yapıya sahip.

Peki şunu da cevaplamak gerek; neden yerli bir arama motoruna ihtiyaç var? Cevabı oldukça basit. İhtiyaçlara daha net bir cevap verebileceğinden. Dünya ne kadar globalleşir ise globalleşsin ilk etaptaki sıralamalar lokal olarak yapılır. Bu anlayış ile bakan Turkcell, Yaani ile beraber internetteki aramaları daha yerli bir şekilde yapmakta. Ödevlerde, araştırmalarda, anlık bilgi akışında Türkiye internet index’i içerisinde bulunan sayfaları öncelikli olarak kullanıcılarına sunuyor. Yaani, uygulama olarak Android ve iOS platformlar üzerinde de kullanılabilir durumda. Bedava internet konusu da bu uygulamaya yönelik.

Turkcell Yaani Bedava İnternet Kampanyası

Yaani her ne kadar bir Turkcell girişimi olsa da tüm operatörler tarafından kullanılabilir bir arama motorudur. Turkcell’in geliştirici firma olması dışında proje üzerinde kapsayıcı bir belirleyiciliği yok. Örneğin bir Tribün Cepte veya Turkcell Dijital Operatör gibi kendi abonelerine yönelik hizmet sunmamakta. Daha kapsayıcı bir platform demek doğru olur. Yaani Arama motoru uygulamasını telefonunuzdan kullanabilmek için Android 4.1 ve üzeri veya iOS 9 ve üzeri bir cihaza sahip olunmalıdır.

Yaani platformu daha önceleri sadece mobil üzerinden hizmet verse de şu an hem masaüstü hem de mobil cihazlardan erişilebilir bir durumdadır. Dilerseniz bilgisayardaki varsayılan tarayıcınızı Yaani yapabilirsiniz. Yaani üzerinden arama yapmak ve siteyi incelemek için BURADAN siteye gidebilirsiniz. Sitenin masaüstü versiyonundan internet paketi kazanma ihtimali bulunmamaktadır.

Turkcell Yaani Aylık 1 GB Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Turkcell Yaani Bedava İnternet Kampanyası

Mobil cihazınıza Yaani uygulamasını indirmek yapılması gereken ilk adımdır. Yaani uygulamasını App Store ve Play Store üzerinde indirebilirsiniz. Uygulamayı iPhone cihazınıza indirmek için buraya, Android cihazınıza indirmek için buraya tıklayabilirsiniz. Uygulamayı indirdikten sonra açmanın ardından 1 aylık 1 GB bedava internet kazanabilirsiniz. Kampanya kısa süreli olmamak ile birlikte telefonunuzdan uygulamanın silinmemesi durumunda devam etmektedir. İnternet paketi sadece Yaani içerisinde geçerlidir. Aldığınız internet paketini başka platformlarda kullanamazsınız. Uygulamayı silmeniz halinde internet paketi hakkından feragat edersiniz.

Şunu belirtmek lazım ki verilecek olan aylık 1 GB internet sadece Yaani sitesi üzerinde geçerli. Yaani üzerinde arayıp girdiğiniz diğer sitelerde veri harcaması standart tarifeniz üzerinden gerçekleşir. Var ise mevcut internet paketiniz üzerinde harcama olur.

Turkcell Yaani Haftalık 1 GB Hediye İnternet

Turkcell Yaani Bedava İnternet Kampanyası

Yaani ile her yöne 1 haftalık 1 GB bedava internet kazanmak da mümkün. Turkcell hat sahibi olup 10 gün boyunca Yaani üzerinden arama yapan kişiler bu hediyeyi kazanabiliyor. Diğer 1 GB internetin dışında olan bu paket ile Yaani dışında da internet kullanabilirsiniz. Aranan tek şart uygulama üzerinde en az 20 arama yapmış olması. Bu şartlar sağlandığında otomatik olarak 1 haftalık 1 GB hediye internet hattınıza tanımlanacaktır.

Toplamda olacak 2 GB bedava internet ile hem doyasıya gezebilir hem de Yaani uygulamasına dilediğince deneyimleyebilirsiniz. Yerli girişimlere destek verenlere de kazandırma amacında olan uygulama ile beraber bedava internet kazanmak oldukça iyi. Hem destek verip hem kazanılan bir senaryo Yaani uygulamasının devamı için oldukça önemli nitelikte.

1 haftalık 1 GB hediye internet paketi sadece 1 defaya mahsusu olup tekrarlanmaz. Kullanmadığınız Gigabaytlar bir sonraki döneme devir olmaz, yok olur. Bu durum 1 GB data paketi için de geçerlidir. Data paketi de sadece 1 ay süre için verilmiş olup 1 GB üstü kullanımlar mevcut tarifenizden veya paketinizden harcama yapar.

Turkcell Yaani Bedava İnternet

Turkcell Yaani ile beraber toplamda 1 hafta her yöne 1 GB bedava internet ve uygulma telefonda durdukça 1 GB veri paketi kazanmak mümkün. Yukarıda da anlattığımız gibi destek olurken bu internet paketlerini de kullanabilirsiniz. Dilerseniz bu paketleri sitemizdeki diğer Turkcell Bedava İnternet kampanyaları ile birleştirebilirsiniz.

Turkcell Yaani Bedava İnternet Kampanyası SMS

Turkcell Yaani kampanyası için herhangi bir SMS atmanıza gerek yok. Tek yapmanız gereken Turkcell veri bağlantısı üzerinden Yaani uygulamasını kullanmak. Yaani üzerindeki aramaları WIFI veya başka bir ağ üzerinden yaparsanız mevcut hediyeleri kazanamayabilirsiniz. Telefonunuzun mobil verisinden işlem yaptığınıza emin olun.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. İnternet dedi ki:

    Abi Bedava İnternet lazım bana gönderebilir misin yada en hızlı nasıl kazanabilirim teşekkürler

  2. hıfsı ataman dedi ki:

    Tam zamanın da yetişti bu kampanya gerçekten anında kazandık bedava interneti teşekkürler

BİR YORUM YAZ