Bedava İnternet

Turkcell Yıllık Paket Kampanyası Nedir Güncel Kampanya

Turkcell Yıllık Paket Kampanyası Nedir Güncel Kampanya

Turkcell Yıllık Paket Kampanyası Nedir 2022 Turkcell’in geçtiğimiz günlerde satışa sunduğu Turkcell Yıllık Paket kampanyası ile beraber yıl boyunca kullanabileceğiniz paketler alabilirsiniz. Turkcell bedava internet paketi hediyesi de olan Yıllık paket kampanyası ile ilgili tüm detaylara yazımızda yer vereceğiz. Yazımızda Turkcell yıllık paket tarifeleri ve fiyatları nelerdir, Turkcell yıllık pakete nasıl geçilir gibi sorulara da cevap vereceğiz.

Turkcell Yıllık Paket Nedir?

Yıllık paket için ilk olarak Turkcell faturalı hat sahiplerine özel bir internet kampanyası diyebiliriz. Standart operatör tariflerinin aksine yıllık olarak verilen bir kota dahilinde internet kullanabilirsini.z Normal tarifelerde aylık 6 Gb internet kullanmak yerine Yıllık olarak direkt 100 GB internet alırsınız. Turkcell yıllık paket için sayılabilecek en büyük avantajı aylık olarak bir sınırlama olmamasıdır. Örneğin bir ay sadece 2 GB internet kullanırken diğer aya kalan GB hakkınız devir olmaz. Fakat durum Turkcell Yıllık paket için farklı. Tüm hakkınız fatura dönemi ile değil yıllık olarak korunmaktadır. Turkcell yıllık paket internet tarifleri de bunun doğrultusunda düzenlenmiştir.

Turkcell Yıllık Paket Tarifeleri ve Fiyatları Nelerdir?

Turkcell Yıllık Paket Kampanyası Nedir 2021

Yıllık paket kampanyası içerisinde 5 farklı paket bulunmaktadır. Bunlar; Turkcell Yıllık Dev 100 GB, Turkcell Yıllık Dev 150 GB, Turkcell Yıllık Platinum Dev 200 GB, Turkcell Yıllık Platinum Dev 300 GB ve Turkcell Yıllık Platinum Black Dev 500 GB paketleridir. Turkcell internet paketleri arasında en yüksek kotaya sahip paketler demek yanış olmaz. Turkcell yıllık paket tarifeleri ve fiyatları hakkında detaylı bilgileri de aşağıdan alabilirsiniz.

Turkcell Ücretsiz İnternet Paketleri

Turkcell Yıllık Dev 100 GB

Paket kapsamında yıllık olarak kullanabileceğiniz 100 GB internet ve 10.000 dakika konuşma hakkı satın alırsınız. Turkcell Yıllık Dev 100 GB paketi 12 ay süre ile aylık 69 TL ücret ile satılmaktadır. Paket ile beraber yıl içerisinde istediğiniz zaman kullanabileceğiniz 4 adet DEV 2 GB bedava internet jokeri verilmektedir. Bunun yanı sıra taksitle almak yerine peşin olarak 828 TL ile de alabilirsiniz.

Turkcell Yıllık Dev 150 GB

Paket kapsamında yıllık olarak  150 GB internet ve 20.000 dakika verilmektedir. Turkcell Yıllık Dev 150 GB paketine 12 ay süre ile aylık 89 TL ücret ile sahip olabilirsiniz. Paket ile beraber yıl içerisinde seçtiğiniz zaman kullanılabilecek 4 adet DEV 2 GB hediye internet jokeri verilmektedir. Bunun yanı sıra taksitle almak yerine 1068 TL ücret ile peşin alabilirsiniz.

Turkcell Yıllık Platinum Dev 200 GB

Paket kapsamında yıllık olarak kullanılabilecek 200 GB internet ve 20.000 dakika konuşma hakkı satın alırsınız. Turkcell Yıllık Platinum Dev 200 GB paketi yıl boyu aylık 109 TL ücret ile sunulmakta. Paket ile beraber yıl içerisinde istediğiniz zaman kullanabileceğiniz 4 adet DEV 4 GB bedava internet jokeri verilmektedir. Bunun yanı sıra taksitle almak yerine peşin olarak 1308 TL ile de alabilirsiniz.

Turkcell Yıllık Platinum Dev 300 GB

Paket kapsamında yıllık olarak kullanılacak 300 GB internet ve 20.000 dakika konuşma hakkı sunulmaktadır. Turkcell Yıllık Platinum Dev 300 GB paketi 12 ay süre ile aylık 149 TL’dir. Paket içerisinde 4 adet DEV 5 GB hediye internet jokeri verilmektedir ve bu jokerleri istediğiniz zaman kullanabilirsiniz. Bunun yanı sıra taksitle almak yerine peşin olarak 1788 TL ile de alabilirsiniz.

Turkcell Yıllık Platinum Black Dev 500 GB

Paket kapsamında yıllık olarak kullanabileceğiniz 500 GB internet ve 20.000 dakika konuşma hakkı satın alırsınız. Turkcell Yıllık Platinum Black Dev 500 GB 12 ay süre ile aylık 189 TL. Paket ile beraber 4 adet DEV 5 GB bedava internet jokeri verilmektedir. Bunun yanı sıra taksitle almak yerine direkt olarak 2388 TL ücret ile satın da alabilirsiniz.

Turkcell Yıllık Paket 20 GB Bedava İnternet

Yıllık paket tarifeleri ile beraber Dev joker bedava internet paketleri de sunulmakta. Bu paketler içinde bulunduğumuz döneme özel olarak dağıtılmaktadır.Bireysel faturalı müşterilerimize özel olan bu paketlerden 20.05.2022 tarihi ile 31.07.2022 tarihleri arasında yararlanılabilir. Bu tarihten sonra alınacak paketlerde Turkcell yıllık paket bedava internet jokeri bulunmayacaktır. Bu sebeple kampanyadan şimdi yararlanırsanız en az 9 GB en fazla 20 GB bedava internet kazanırsınız. Turkcell yıllık paket 20 GB bedava internet paketi Platinum Black Dev 500 GB kampanyası ile verilmektedir.

Turkcell Bedava İnternet Kodu Nasıl Alınır?

Turkcel Yıllık Paket Tarifesine Nasıl Geçerim?

Turkcell Yıllık Paket Kampanyası Nedir 2021

Turkcell yıllık paket müşterisi olmak için farklı kanallardan başvuru yapabilirsiniz. Turkcell Dijital Operatör uygulamasından, turkcell.com.tr üzerinden, müşteri hizmetlerinde, Turkcell bayilerinden veya SMS servisi ile başvurabilirsiniz. Kampanyadan yararlanmak için faturalı müşterisi olmanız gerekmektedir. Bireysel ön ödemeli hat sahipleri kampanyadan yararlanamaz. Aşağıdan Turkcell sitesine giderek kampanya sayfaları üzerinden başvuru da yapabilirsiniz.

Turkcell Yıllık Dev 100 GB satın almak için tıkla!

Turkcell Yıllık Dev 150 GB satın almak için tıkla!

Turkcell Yıllık Platinum Dev 200 GB satın almak için tıkla!

Turkcell Yıllık Platinum Dev 300 GB satın almak için tıkla!

Turkcell Yıllık Platinum Black Dev 500 GB satın almak için tıkla!

Turkcel Yıllık Paket Tarifesi İptali

Kampanyadan yararlanmak istemediğiniz durumlarda iptal seçeneği de mevcut. Turkcell müşteri hizmetlerinden tarife değişikliği veya iptali yapabilirsiniz. Bunun yanında IPTAL DEV yazıp 2200 numarasına göndererek de Turkcell Yıllık Paket Tarifesi İptali yapabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ