Bedava İnternet

Turkcell Yüklediğin Kadar Kazan 2022 Güncel Kampanya

Turkcell Yüklediğin Kadar Kazan 2022 Güncel Kampanya

Turkcell Yüklediğin Kadar Kazan 2022 Güncel Kampanya; Turkcell yaptığı kampanyalar ile beraber bedava internet dağıtmaya devam ediyor. Turkcell Yüklediğin Kadar Kazan Bugün bahsedeceğimiz kampanya Turkcell Yüklediğin Kadar Kazan kampanyası. Kampanya 2022 yılı içerisinde güncel olup Turkcell Hazır Kart müşterilerine özeldir. Turkcell Yüklediğin Kadar Kazan nasıl yapılır, Turkcell yükle kazan kampanya şartları nelerdir tamamı yazımızda.

Turkcell Yüklediğin Kadar Kazan Bitti mi?

Şunu en baştan söyleyelim Turkcell yüklediğin kadar kazan 2022 yılı için de devam etmekte.  Hazır kart kullanıcı sayısı göz önüne alındığında kampanyanın devam edeceğini söylemek mümkün. Tabi yeni yıl içerisinde pazardaki değişimler, fiyatlanmaların değişimi sebebi ile mevcut kampanyada değişiklikler yapılacaktır.

Turkcell Yüklediğin Kadar Kazan Kampanyası

Turkcell Yüklediğin Kadar Kazan 2021 Güncel Kampanya

Turkcell Yüklediğin Kadar Kazan Kampanyası’nda telefonunuza gelecek SMS sonrasındaki 3 gün içerisinde mesajda ifade edilen yüklemeyi yaparak bedava internet ve bedava dakika kazanırsınız. Kampanya her yükleme için özel olarak internet vermektedir. Hediye internet kazanmak için SMS göndermenize gerek de yoktur. Kampanya şartları, Turkcell Yüklediğin Kadar Kazan nasıl yapılır yazının ilerleyen kısımlarında detaylıca değineceğiz.

Turkcell Yüklediğin Kadar Kazan TL Nasıl Yapılır?

Turkcell Yüklediğin Kadar Kazan 2021 Güncel Kampanya

Kampanyadan yararlanmak için yapmanız gerekenler biraz detaylı. Sırası ile bedava internet kazanmanız için yapmanız gerekenler aşağıda açıklanmıştır:

 • Son 6 ay boyunca yükleme yapmayıp kampanya SMS’inin ardından 3 gün için 25 TL ve üzeri yükleme yapılması halinde günlük 1 GB bedava internet paketi hattınıza tanımlanır.
 • Yapılan son 4 yüklemenin ortalaması 20 TL ve altında ise ampanya SMS’inin ardından 3 gün için 25 TL ve üzeri yükleme yapılması halinde günlük 1 GB bedava internet paketi hattınıza tanımlanır.
 • Yapılan son 4 yüklemenin ortalaması 25 TL ve altında ise ampanya SMS’inin ardından 3 gün için 30 TL ve üzeri yükleme yapılması halinde günlük 1 GB bedava internet paketi hattınıza tanımlanır.
 • Yapılan son 4 yüklemenin ortalaması 30 TL ve altında ise ampanya SMS’inin ardından 3 gün için 40 TL ve üzeri yükleme yapılması halinde günlük 1 GB bedava internet paketi hattınıza tanımlanır.
 • Yapılan son 4 yüklemenin ortalaması 40 TL ve altında ise ampanya SMS’inin ardından 3 gün için 50 TL ve üzeri yükleme yapılması halinde günlük 1 GB bedava internet paketi hattınıza tanımlanır.

Yukarıdaki hediyelerin tamamı Son 3 ayda toplamda 1GB ve üzeri internet kullanan abonelere özeldir. Eğer kullanımlarınız 1 GB altı ise :

 • Son 6 ay boyunca yükleme yapmayıp kampanya SMS’inin ardından 3 gün için 25 TL ve üzeri yükleme yapılması halinde günlük 100 dakika bedava konuşma hattınıza tanımlanır.
 • Yapılan son 4 yüklemenin ortalaması 20 TL ve altında ise ampanya SMS’inin ardından 3 gün için 25 TL ve üzeri yükleme yapılması halinde günlük 100 dakika bedava konuşma hattınıza tanımlanır.
 • Yapılan son 4 yüklemenin ortalaması 25 TL ve altında ise ampanya SMS’inin ardından 3 gün için 30 TL ve üzeri yükleme yapılması halinde günlük 100 dakika bedava konuşma hattınıza tanımlanır.
 • Yapılan son 4 yüklemenin ortalaması 30 TL ve altında ise ampanya SMS’inin ardından 3 gün için 40 TL ve üzeri yükleme yapılması halinde günlük 100 dakika bedava konuşma hattınıza tanımlanır.
 • Yapılan son 4 yüklemenin ortalaması 40 TL ve altında ise ampanya SMS’inin ardından 3 gün için 50 TL ve üzeri yükleme yapılması halinde günlük 100 dakika bedava konuşma hattınıza tanımlanır.

Turkcell Yüklediğin Kadar Kazan Şartları

Turkcell Yüklediğin Kadar Kazan 2021 Güncel Kampanya

Kampanyadan yararlanmak isteyen Turkcell Hazır Kart sahipleri aşağıdaki şartlara uyum sağlamaktadır:

 • Kullanılan hatta son 1 sene içerisinde en az dört defa yükleme yapılmış olması gerekir.
 • Hattın en az 90 günlük olması gerekir.
 • Kampanya SMS’inden sonra 3 gün içerisinde yükleme yapılmalıdır.
 • Paket yüklemesi sonucu verilen bedava internet veya bedava dakika bir sonraki aya devir olmaz.
 • Sağlanan bedava internet paketi başka bir hatta aktarılamaz.
 • Kampanyadan 15 günde bir yararlanılabilir.
 • Verilen bedava internet ve bedava konuşma faydaları sadece yurt içinde geçerlidir.

 

Turkcell Yüklediğin Kadar Kazan Gelmedi

Eğer Turkcell yüklediğin kadar kazan kampanyasına uyum sağlıyorsanız ve hediye gelmedi ise bunun iki sebebi vardır.

İlk sebep hattınıza yaptığınız yükleme, belirtilen 3 gün sınırdan sonra yapılmış olabilir. Eğer 72 saat için listede verilen yüklemeleri yapmazsanız kampanyadan faydalanamazsınız.

Bir diğer sebep ise yaşanan yoğunluktan dolayı hattınıza yükleme yapılması gecikmiştir. Her ihtimale karşı 24 saat bekleyin. Hala hediye gelmiyor ise Turkcell müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek sorunu belirtilin. Sistemden yapılacak kontrolden sonra hediye internet faydanız hattınıza yüklenecektir.

 

Turkcell Yüklediğin Kadar Kazan İptali

Kampanyadan sağlanan faydaları şu şekilde iptal edebilirsiniz.

 • Kazandığınız 100 dakika bedava konuşma faydasını iptal etmek için IPTAL 100DK GUNLUK yazarak 2222 numarasına göndermelisiniz.
 • Kazandığınız 1 GB bedava internet faydasını iptal etmek için IPTAL GUNLUK 1GB yazıp 2222 numarasına göndermelisiniz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
 1. Ahmad Baktz dedi ki:

  1GB Hediye Lütfen

BİR YORUM YAZ