Bedava İnternet

Turknet Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

  • 18 Ocak 2021
  • 1.611 kez görüntülendi.
Turknet Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Turknet Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma Ülkemizd bulunan ilk üç telekomünikasyon firmasını sayarsak Turknet içlerinde kesinlikle yer alır. Turknet Müşteri Hizmetleri  olarak Evde internet ve sabit telefon hizmeti vermekte. Şirket diğer şirketlere göre çok farklı bir politika izlemekte. İnternet hızı ve kampanyaları ile çok övgü alıyor. Müşteri hizmetleri ise en fazla şikayet alan organ. Bu yazımızda Turknet Müşteri Hizmetleri direk bağlanma için yapılabilecekleri anlatacağız.

Evde internet sektörüne yönelik çalışmakta olan bir sürü firma bulunmakta. Turknet dışında akla gelenler Türk Telekom, Superonline ve Vodafone Net diyebilir. Bu firmaların hiçbiri Turknet’in izlediği fiyat politikasına karşı koyamıyor. Hizmet kalitesi konusunda bazı sıkıntılara sahip olan firma bu açığı internet sağlamasında telafi ediyor. Şu an için Türkiye’nin en hızlı interneti konumundalar.

TÜRK TELEKOM BEDAVA İNTERNET KAMPANYALARI 2022

Turknet Tarife ÖzellikleriTurknet Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Turknet’i diğer firmalaradan ayıran en önemli özelliği taahhüt ve Adil Kullanım Kotası gibi sınırlamalara sahip olmaması. Ön ödemeli gibi çalışan firmada istediğiniz zama üyeliğinizi sonlandırabilirsiniz. Sonlandırmanın ardından ekstra bir ücret ödemezsiniz. Ayrıca verilen internet hızı ise minimum 35 Mbps. Bu da Türkiye ortalamasının 19 Mbps üzerinde. Altyapınını desteklemesi durumunda 100 Mbps interneti de ek ücret ödemeden kullanabilirsiniz. Bu internet kalitesi oldukça güzel fakat aynı şeyi müşteri hizmetleri için söylemek zor.

VODAFONE BEDAVA İNTERNET KAMPANYALARI 2022

Turknet Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Öncelikle belirtmek lazım ki Turknet aboneleri müşteri hizmetleri ile telefonda konuşamamakta. Şirket politikası gereği sadece yeni üye olacak kişiler ile müşteri temsilcisi görüşmekte. Abone olmanın ardından herhangi bir numarayı arayıp direkt olarak müşteri temsilcisi ile konuşmak mümkün değil. Bunun yerine koydukları sistem ise online bildiri ağı. Turknet online işlemler veya telefondaki sesli mesaj özelliği ile şikayetleri alıyorlar. Çok ekstra bir durum olmadıkça sizle telefonda konuşmamaktalar. Eğer müşteri temsilcisi ile telefonda konuşmak istiyorsanız yapmanız gereken Online İşlemler üzerinden bunu yazılı olarak belirtmeniz. Büyük ihtimalle ertesi gün tarafınıza ulaşılacaktır.

Turknet Çağrı Merkezi iki numara üzerinden ulaşılabilir. Turknet Müşteri Hizmetleri direk bağlanma için el verişli bir yapı olmasa da sorunlarınızın hepsi detaylıca incelemeden geçer. Turknet numaraları:

  • 0 850 288 80 80
  • 0 850 288 70 01
  • Faks Numarası: 0 212 216 55 60

ONLİNE İŞLEMLER SAYFASI İÇİN TIKLAYINIZ!

Bunların dışında İstanbul içerisinde müşteri ilişkileri merkezine gidip başvurda bulunmak istiyorsanız aşağıdaki adresten ulaşabilirsiniz.

Astoria AVM, Büyükdere Caddesi

No:127, Kat:-3,

34394 Gayrettepe, İstanbul

Çalışma Saatleri: 10:00 – 19:00

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ