Bedava İnternet

Ücretsiz SMS Gönderme Siteleri

 • 18 Haziran 2021
 • 16.208 kez görüntülendi.
Ücretsiz SMS Gönderme Siteleri

Ücretsiz SMS Gönderme Siteleri Bu yazımıda ücretsiz SMS gönderebileceğiniz yöntemlere mercek tutacağız. Ücretsiz SMS Gönderme Siteleri 2022 Telefon dışında birçok yöntem ile SMS göndermek mümkün. İnternet bağlantınız sayesinde sevdiklerinize anlık olarak SMS gönderebilirsiniz. Günümüzde hala başvurulan SMS ile beraber acil durumlarda iletişim sağlayabiliyorsunuz. Sizi arayan birine anlık dönütü SMS ile verebilirsiniz. Bu durum bedava SMS gönderme ile de mümkün. Yazımızda bunun detaylarına ineceğiz.

Ücretsiz SMS Gönderme Siteleri

Bu yazımızda ana odak bedava SMS gönderme siteleri olacak. Listemizde 7 farklı bedava SMS gönderme sitesi bulunuyor. Bu sitelerin her birinden SMS gönderebilirsiniz. Detayları ile beraber nasıl SMS gönderebileceğinizden bahsedeceğiz. Bu siteler:

 1. afreesms.com.
 2. e-freesms.com
 3. clicksend.com
 4. Globfone.com.
 5. mfreesms.com
 6. sendanonymoussms.com
 7. smsrr.com

 

Bedava SMS Gönderme Siteleri

 

afreesms.com

Ücretsiz SMS Gönderme Siteleri

Ücretsiz SMS gönderme siteleri arasında en iyisi olmasa da en fazla ziyaretçiye sahip olan sitelerden biri afreesms.com. Site üzerinden SMS gönderme oldukça basit. Fakat şöyle bir durum var ki site üzerinde ülkemiz için SMS gönderme işlemlerine kısıtlama getirildi. Bundan dolayı yurt içi SMS gönderme için iyi bir alternatif olduğunu söyleyemeyiz.

e-freesms.com

Diğer sitelere göre basit bir arayüze sahip olan e-freesms.com üzerinden hem ücretsiz SMS gönderebilir hem de ücretsiz arama yapabilirsiniz. Site üzerindeki basit arayüz sayesinde hem bilgisayarınız hem de telefonunuzdan ücret ödemeden arama yapabilirsiniz. Bu sürüm şu an için Beta sürecinde olsa da SMS gönderme işlemi tam sürüm olarak sunulmakta. 150’den fazla ülkeye erişim mümkün.

clicksend.com

Ücretsiz SMS Gönderme Siteleri

Ülkemizde ve dünyada bedava SMS gönderme siteleri arasında en fazla kullanılan site Clicksend istesidir. Diğer sitelere oranla daha gelişmiş bir yapıya sahiptir. Güvenlik açığı bulunmayan  site ana hizmetini ücretli olarak sağlamakta. Üye olmadan bedava SMS göndermek pek mümkün değil. Eğer siz de clicksend üzerinden bedava SMS göndermek istiyorsanız ilk olarak üye olmalısınız. Daha sonrasında ilk kayıt olmanıza özel 2 Dolar bakiye hediye edilecektir. Bu bakiye ile 100 ücretsiz SMS gönderme hakkına sahip olursunuz.

Globfone.com

Ücretsiz SMS Gönderme Siteleri

Clicksend’den sonra en fazla kullanılan bedava SMS sitesi ise Globfone. Site üzerinde SMS gönderme ile beraber ücretsiz arama da bulunuyor. Clicksend gibi üyelik şartı sunmayan site, her kullanıcısına günlük 50 SMS gönderme hakkı sunmaktadır. Bu SMS hakkı IP adresinize tanımlandığı için ek olarak üyelik talep edilmemektedir.

mfreesms.com

Ücretsiz SMS Gönderme Siteleri

Şimdi değineceğimiz mfreesms.com sitesi, şu ana kadar bahsettiğimiz sitelerden daha farklı bir özelliğe sahip. Diğer sitelerde ücretsiz SMS gönderme ve yer yer bedava arama hakkı veriliyor. efreesms.com üzerinde ise SMS de alabiliyorsunuz. Özellikle sosyal medya hesabı açarken bu yöntem oldukça faydalı olabiliyor. Bu durumdan dolayı sitenin oldukça yüksek bir kullanıcı trafiği bulunuyor. Sosyal medya hesap doğrulama işleminde Sanal numara üzerinden bu siteye mesaj alabiliyorsunuz.

sendanonymoussms.com

Ücretsiz SMS Gönderme Siteleri

Bahsedeceğimiz sendanonymoussms.com sitesi diğer sitelere göre daha farklı bir yapıya sahip. Bedava SMS gönderme işlemini dilediğiniz numara üzerinden yapabilmenize olanak sağlıyor. Bu sayede anonim kimlikle SMS gönderebiliyorsunuz. Fakat bu durumun suistimal edilmemesi adına göndereceğiniz SMS’e dair tüm kayıtlar sitede kayıt altına alınmakta. Eğer yasa dışı bir faaliyette bulunacaksanız site size hiçbir şekilde taviz sağlayacak bir ortam sunmayacaktır.

smsrr.com

Ücretsiz SMS Gönderme Siteleri

Dünya genelindeki her yere smsrr.com üzerinden SMS gönderebilirsiniz. Site oldukça basit bir kullanıcı arayüzüne sahip. Verdiği ülke listesinden ülkeyi seçerek ülke kodunu girmenize gerek bırakmıyor. Site üzerinden gönderebileceğiniz SMS’ler için 150 karakter sınırı bulunmakta.

 

Free SMS Gönderme Siteleri

Yukarıda en popüler free sms gönderme siteleri hakkında bilgileri verdik. Ücretsiz Sms gönderme siteleri, sizin yapacağınız tüm işlemleri güvenlik adına kayıt altında tutar. Aksi takdirde suça ortaklık etmiş durumuna düşebilir. Bunun yanı sıra Free SMS gönderme siteleri, ticari amaçlar ile de kullanılabilir. Reklam mesajı atmak için ücretsiz bir alternatif olabilir.

Ücretsiz SMS Gönderme Programı

Bilgisayar ücretsiz SMS gönderme programı ile beraber bilgisayarınızdan istediğiniz numaraya SMS gönderebilirsiniz. Program yerli olup 2013 yılından beri kullanılmaktadır. Tek pencerenden ibaret olan basit kullanıcı arayüzü sayesinde SMS gönderirken çok uğraşmak zorunda kalmazsınız. Ücretsiz SMS gönderme programı ile göndereceğiniz SMS’in en az 20 en fazla 160 karakterden oluşması gerekmektedir. Bu aralığın dışında SMS gönderemezsiniz. Bilhos ücretsiz SMS gönderme programı indirmek için buraya tıklayın!

Ücretsiz SMS Gönderme Programı Android

Ücretsiz SMS Gönderme Programı Android için de bulunmaktadır. Ülkemizde fazla bilinmese de Android ücretsiz sms gönderme programı ile beraber anonim olarak SMS gönderilebilir. Bu uygulamanın adı ise Text Free. Uygulama mesajlaşma için sizlere bir Amerika konumlu numara sağlıyor. Uygulama ekranından hedef numaralara mesaj göndermeniz halinde karşınızdaki kişi mesaj gönderen kısmında bu numarayı görmekte. Ücretsiz SMS Gönderme Programı Android Text Free uygulamasını buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

 

Bedava SMS Gönderme Hilesi

İnternet üzerinde bulunan birçok bedava internet gönderme hilesi hakkında detaylı bilgiyi verdik. Yukarıdaki site, program ve uygulama ile bedava SMS gönderebilirsiniz. Bunun yanı sıra başka bir bedava SMS gönderme hilesi daha bulunuyor. Vodafone bedava SMS hilesi yöntemi sayesinde her gün 10 tane ücretsiz SMS yollayabilirsiniz. Bu özellik sadece Vodafone aboneleri arasında geçerlidir. Vodafone bedava SMS gönderme hilesi için Online Self Servis’e kayıt olun ve bedava SMS kısmına gidin.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
 1. birol kılıç dedi ki:

  biliyorum dün seni yine üzdüm ama inan sen kırmak yada üzmek istemezdim ama dediğim gibi iyi değildim neyse be güzel gözlü kendine iyi bak inan senin mutlu olmanı cok istiyorum çünkü gercekten cok farklısın

  1. Aykut dedi ki:

   ok

BİR YORUM YAZ