Bedava İnternet

Ücretsiz VPN Uygulamaları Güncel VPN Servisleri

  • 25 Mayıs 2021
  • 1.843 kez görüntülendi.
Ücretsiz VPN Uygulamaları Güncel VPN Servisleri
Ücretsiz VPN Uygulamaları Güncel VPN Servisleri. İnternet erişiminizin sınırlı olduğu durumlarda VPN uygulamaları ile bu sorunu aşabilirsiniz. Ücretsiz VPN servisleri ile bu uygulamaları kullanırken ücret de ödemezsiniz. Bu yazımızda Güncel Ücret VPN Uygulamaları konusunu ele alacağız. Ücretsiz Bilgisayar VPN hakkında en iyi vpn programları da yazımızda olacak.

VPN Nedir, Neden Kullanılır?

İnternet üzerindeki hareketlerinizi maskelemek için kullanılmaktadır. Hareketlerinizin maskelenmesi sayesinde bölgenizde yasaklı olan sitelere erişebilir, internet erişim adresinizi maskeleyebilirsiniz. VPN tarafından bunun sağlanmasının en büyük etkeni oluşturulan özel ağlardır. VPN servisleri konusundaki en büyük sorun büyük bir çoğunluğunun ücretli olmasıdır. Ücretsiz VPN servislerinin yavaş çalışması birçok kullanıcıyı ücretli VPN kullanmaya itmektedir. Yazımızda ücretsiz en iyi VPN servisleri nelerdir, nasıl indirilir konusuna yakından bakacağız.

Wifi Şifresi Kırma Nasıl Yapılır Resimli Anlatım

Ücretsiz VPN Uygulamaları Güncel 2022 Liste Bilgisayar

Bu listede en iyi 8 ücretsiz bilgisayar Vpn uygulaması bulunmaktadır. Ücretsiz VPN uygulamaları için indirme linkeri ilgili başlıkların altında verilecektir. Güncel en iyi VPN servislerine buradan ulaşabilirsiniz.

NordVPN:

Ücretsiz VPN Uygulamaları Güncel VPN Servisleri

NordVPN, VPNpro sitesinde zirvede gösterilmekte. Tabi bu durum ücretli sürümü için geçerli. Listedeki tüm VPN uygulamarı arasında en basit ve sade kullanıcı arayüzü bu programa ait. VPN uygulamaları arasında güvenlik seviyesi en iyi olan VPN servislerinden biri. Bu VPN servisini 7 gün boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz.

TunnelBear:

Ücretsiz VPN Uygulamaları Güncel VPN Servisleri

VPN uygulaması denildiğinde akla ilk gelenlerden biri TunneBear. Uygulama standart kullanım için oldukça iyi iş çıkartmakta fakat performans konusunda biraz yetersiz. İyi bir internet erişimi sağlasa da sınırlı sayıdaki sunucu sayısı internet hızı için aynı sonucu vermiyor. Kullanıcılara aylık olarak 500 MB kota sunulmakta. TunnelBear kota arttırmak için iyi bir yöntem de bulunuyor. Uygulama ile ilgili tweet atarak aylık ücretsiz VPN servisi kotanızı 1.5 GB’a yükseltebilirsiniz.

ProtonVPN:

Ücretsiz VPN Uygulamaları Güncel VPN Servisleri

Ağ maskeleme ve konum gizliliği konusunda oldukça başarılı olan Proton VPN ile yüksek hızda internet erişimi mümkün. Kullanıcılara belirli bir süre ücretsiz VPN servisi kullanma fırsatı vermekte. Bu servis süresince birçok sunucu ile internet erişimi sağlayabilirsiniz. Kullanım süresi dolduğunda satın almaz iseniz 3 ülke kotası ile VPN kullanmaya devam edebilirsiniz.

Hotspot Shield:

Ücretsiz VPN Uygulamaları Güncel VPN Servisleri

Yılların VPN servisi Hotspot Shield…Bir zamanlar VPN servisleri arasında açık ara lider olan uygulama son yıllarda gerçekleşen olaylardan dolayı popülerliğini yitirdi. Kullanıcı gizliliği konusundaki açıkları ortaya konan uygulamayı kullanmak hala mümkün. Hotspot shield tüm kullanıcılarına 7 gün ücretsiz deneme sürümü sunmakta.

Windscribe:

Ücretsiz VPN Uygulamaları Güncel VPN Servisleri

Ücretsiz VPN uygulamaları içerisindeki en iyi hizmet Windscribe’a ait. Bu VPN uygulaması ile 10 farklı ülkeye ait sunucudan hızlı bir şekilde internet erişimi sağlayabiliyorsunuz. Ücretsiz VPN servisi olarak 10 GB kota sunan servis ile beraber hızlı ve daha uzun süreler boyunca internet kullanabilme imkanına sahip olabilirsiniz.

ExpressVPN:

Ücretsiz VPN Uygulamaları Güncel VPN Servisleri

VPN uygulamaları arasında en farklı teklifi ExpressVPN sunmakta. Anonim bir kimlik ile web üzerinde kolayca gezinebileceğiniz bir servis. Express VPN’i en iyi VPN servisleri arasına sokan bir durum bulunuyor. Kullanıcılarına 30 günlük ücretli bir deneme sürümü sunan ExpressVPN, süre sonunda beğenilmemesi halinde para iadesi yapıyor. Bu açıdan ücretsiz olarak 1 ay boyunca kullanılabilir.

IPVanish:

Ücretsiz VPN Uygulamaları Güncel VPN Servisleri

Tam donanımlı bir VPN servisi arıyorsanız IPVanish aradığınız VPN servisi. Servis üzerinde birçok ayar ve farklı sunucu seçenekleri bulunmakta. VPN uygulaması kullanmayı öğrenmeniz durumunda kaliteli bir şekilde internet performansı alabiliyorsunuz. Program ile ilgili tek olumsuz yön 3 günlük ücretsiz kullanım vermesi.

İnstagramda Yorum Nasıl Kapatılır? Nasıl Gizlenir?

Ücretsiz VPN Uygulamaları Güncel VPN Servisleri Sitesi

VPNpro.com

Güncel ücretsiz VPN servisi sayısı oldukça fazla. Peki hangisi güvenilir, hangisi daha hızlı, hangisi uzmanlar tarafından öneriliyor? VPNPro.com bir VPN uygulaması değil fakat daha fazlası. Site üzerinde sürekli olarak en iyi VPN programları üzerine bir araştırma yapılmakta. Piyasaya yeni çıkan ücretsiz VPN servisleri sitedeki uzmanlar tarafından incelenip raporlanıyor. Bu site üzerinden yeni çıkan en iyi VPN programlarını görebilir, sitedeki incelemeleri okuyabilirsiniz. Şunu belirtmek gerek ki site dili İngilizce.

VPNPRO EN İYİ BEDAVA VPN UYGULAMALARI LİSTESİ İÇİN TIKLAYIN!

Ücretsiz mobil VPN servisleri için sitemizde bir yazı daha bulunacaktır. Bu yazı üzerinden mobil cihazınız için ücretsiz VPN programlarını öğrenebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. İnternet Gezgini dedi ki:

    Önerdiğiniz uygulamalar gayet güzel, teşekkürler. Bir de farklı bir kaynak araştırırken, şu sitede VPN’in nasıl kurulacağından bahsedildiğini gördüm

BİR YORUM YAZ