Bedava İnternet

Vidyozone Nedir? Vidyozone İptal Nasıl Yapılır?

Vidyozone Nedir? Vidyozone İptal Nasıl Yapılır?

Vidyozone Nedir? Vidyozone İptal Nasıl Yapılır? Yıllardır hayatımızda olan Vidyozone hakkında detaylı bir içerikler karşınızdayız. Vidyozone nedir, Vidyozone iptal etme için ne gerekmekte gibi birçok sorunun cevabını bu içerikte bulabilirsiniz.

Vidyozone üyeliği şeklinde gelen SMS mesajlarının ardından birçok kişi merak içinde kaldı. Uygulamanın ne olduğu, ücretli mi yoksa ücretsiz mi olduğu konusunda çok az içerik bulunuyor. İnternetbedava olarak bu konuya eğilerek tüm gerekli bilgileri sizlere aktaracağız. Vidyozone hakkında her şey bu içerikte.

Vodafone Vidyozone Nedir?

Vidyozone Nedir? Vidyozone İptal Nasıl Yapılır?

Vidyozone, Vodafone tarafından geliştirilmişi bir mobil içerik platformudur. HTLM5 yapısı üzerine kurulu platform, Android cihazlardan erişilebilir durumdadır. Platformda her alanda içerik bulmak mümkündür. Oyun ve video üzerine kurulu yapısı ile genç kullanıcılara hitap etmektedir. Vidyozone üyeliği olan herkes bu servisten faydalanabilir.

İçeriğin bu kadar ünlü olmasının sebebi ise mevcut abonelerin Vidyozone.mobi adresinden sınırsız içeriğe ulaşabilmesidir. Video paylaşım platformları arasında ilk abonelikli sistemlerden biri de diyebiliriz. Vidyozone hakkında daha detaylı bilgi için içeriğimizi okumaya devam edin.

Vidyozone mobi Nedir?

Vidyozone Nedir? Vidyozone İptal Nasıl Yapılır?

Bahsetmiş olduğumuz platforma Vidyozone mobi adresi üzerinden ulaşılmaktadır. Eskiden kullanılan wap servisine özel olarak inşaa edilmiş platform hala aktiftir. Günümüzde bile güncel içerik bulmak mümkündür. Platforma gitmek için BURAYA tıklayabilirsiniz. Gittiğiniz adreste üyeliğiniz doğrultusunda tüm içeriklere ulaşabilirsiniz.

Vidyozone Nasıl Kullanılır?

Vidyozone Nedir? Vidyozone İptal Nasıl Yapılır?

Vidyozone kullanımı oldukça basittir. Yukarıdaki başlıkta verdiğimiz adrese giderek kullanıma başlayabilirsiniz. Kullanım için Vidyozone üyeliğinizin olması gerekmektedir. Üyelik ücretini ödedikten sonra telefonunuza gelecek onay mesajı ile beraber servisi kullanmaya başlayabilirsiniz. Vidyozone iptal etme için ise bir sonraki başlığa bakınız.

Vidyozone Nasıl İptal Edilir Vodafone

Vodafone servisi olan Vidyozone birçok kanaldan iptal edilebilmektedir. Vidyozone abonelik iptali için kullanabileceğiniz yöntemleri bu başlığın altındaki diğer başlıklarda bulabilirsiniz. Vidyozone nasıl iptal edilir Vodafone tarafından iki şekilde cevaplanmıştır.

Vodafone Müşteri Hizmetleri

Vodafone Vidyozone iptal işlemi için ilk olarak Müşteri hizmetlerine ulaşmalısınız. Vodafone Müşteri Hizmetleri numarasından işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Müşteri temsilcisine talebinizi iletmeniz halinde derhal üyeliğiniz iptal edilecektir.

Vodafone 1240 Vidyozone İptal 

Müşteri hizmetlerinden daha basit bir yol da Vodafone 1240 İptal Vidyozone kanalıdır. SMS servisi sayesinde Vidyozone servisini saniyeler içerisinde iptal edebilirsiniz. 1240 Vodafone iptal servisi için aşağıdaki adımları izleyin:

 • Telefonunuzun mesaj uygulamasını açın.
 • Yeni Mesaj Oluştur seçeneğine tıklayın.
 • Alıcı kısmına 1240 Vodafone numarasını yazın.
 • Mesaj içeriğine iptal vidyo yazın ve gönderin.
 • Bu işlemden sonra 1240 iptal vidyo onay mesajı size ulaşacak ve iptal işleminiz gerçekleşecektir.

Vidyozone Ücreti Ne Kadar?

Vidyozone Nedir? Vidyozone İptal Nasıl Yapılır?

Vidyozone üyeliği Vodafone müşterilerine özel olarak sunulmak ile beraber aylık olarak belirli bir ücrete tabii tutulur. Aylık Vidyozone ücreti 66 TL‘dir. Bu ücretin içerisine data harcamalarınız dahil değildir. Platform üyeliği içerisinde herhangi bir internet paketi bulunmaz. İnternet harcaması mevcut tarifeniz üzerinden değerlendirilir.

Turkcell Vidyozone İptal Nasıl Yapılır?

Turkcell müşterilerine de sunulan hizmet, aynı yol ile iptal edilebilir. Vidyozone iptal Turkcell için şu adımları takip edin:

 • Telefonunuzun mesaj bölümüne gidin,
 • Yeni Mesaj Oluştur seçeneğine dokunun,
 • Alıcı kısmına 1240 numarasını yazın,
 • Mesaj içeriğine iptal vidyozone yazın ve gönderin.
 • Gelecek İptal onay mesajı ile beraber aboneliğiniz iptal edilmiş olacaktır.

Türk Telekom Vidyozone İptal Nasıl Yapılır?

Turkcell ve Vodafone’a ek olarak Türk Telekom müşterilerine de Vidyozone’dan yararlanabiliyor.. Vidyozone iptal Türk Telekom için şu adımları takip edin:

 • Mesaj uygulamanıza gidin,
 • Yeni bir mesaj oluşturun,
 • Alıcı kısmına 3480 numarasını yazın,
 • Mesaj içeriğine iptal vidyozone yazın ve gönderin.
 • İptal onay mesajının gelmesi ile beraber iptal 1240 Vidyozone işlemi tamamlanacaktır.

Vidyozone Müşteri Hizmetleri

İptal veya paket yapmak için kullanabileceğiniz bir adres de Vidyozone müşteri hizmetleri numarasıdır. Numara üzerinden platform yetkilileri ile görüşebilirsiniz. Vidyozone müşteri hizmetleri numarası 0850 333 36 63‘dür. Bu numaradan tüm işlemleri yapabilirsiniz.

Vidyozone İade

Vidyozone servisi ücret olarak yüksek olduğu için birçok kişi nasıl iade yapılacağını merak eder. Bildiğiniz gibi mobil servislerin nerede ise hiçbirinde iade işlemi yapılmamaktadır. Vidyozone iade işlemi de bunlardan farklı değildir. 66 TL değerindeki Vidyozone platform ücretini iade alamazsınız.

Vidyozone nedir, Vidyozone iptal nasıl yapılır ve 1240 Vidyozone servisi ile ilgili tüm içerikleri sizler için derledik. Soru ve görüşeriniz için yorumlar kısmından bizler ile iletişime geçebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ