Bedava İnternet

Vodafone 10 GB Bedava İnternet Kampanyası 2022

Vodafone 10 GB Bedava İnternet Kampanyası Ülkemizde internet kullanımı oldukça yaygın. Bunun farkında olan operatörler de yaptıkları kampanyalarda internet paketlerini öne çıkarmakta. Vodafone firmasının sunduğu bedava internet kampanyaları da buna bir örnek. Bu yazımızda Vodafone’un en fazla ilgi gören yüksek GB’lı internet paketlerinden birine değineceğiz. Vodafone 10 GB Bedava internet nedir, nasıl alınır, şartları nedir gibi soruları detayları ile yanıtlayacağız.

Kampanyalar arasında en göze çarpan kampanya şüphesiz olarak Vodafone Süpermarket 10 GB kampanyası. Kampanya ile birlikte alışverişte indirimin yanı sıra 10 GB hediye internet de kazanabilirsiniz. Kampanyanın tüm detaylarını aşağıda bir bir anlattık.

Vodafone Seviyorum İnterneti Testi 3GB Bedava İnternet

Vodafone Süpermarket

Vodafone 10 GB Bedava İnternet Kampanyası

Vodafone Yanımda uygulamasının içerisinde yer alan bir hizmettir. Vodafone Süpermarket, pandemi döneminde zaruri hale gelen paket servis market alışverişine yönelik bir uygulamadır. Kısa süre içerisinde siparişinizi getiren bir online alışveriş mağazası da diyebiliriz. Bunun benzerilerini Getir, Gönder, Yemeksepeti BanaBi gibi uygulamalarda görmek mümkün. Bu uygulamanın tek farklı yönü ise Vodafone müşterilerine özel olması. Uygulama ile beraber tam 7000 çeşit ürün beğeninize sunulmakta. Şu an için Ankara, İstanbul, İzmit ve Muğla/Bodrum için hizmet vermekte. Uygulamadan alışveriş yapabilmek için minimum 60 TL sepet ücretini karşılamalısınız. Uygulama için Vodafone içerisinde bir ayrım bulunmamakta. Hem faturalı hem de faturasız müşteriler Vodafone 10 GB bedava internet kampanyasından yararlanabilir.

Vodafone Süpermarket Üye Olmak

Kampanyadan yararlanmak ve alışveriş yapmak için ek olarak bir üyelik almanıza gerek yoktur. Tek yapmanız gereken Vodafone Yanımda uygulamasını telefonunuza indirmek. Uygulamaya telefon numaranız ve şifre ile giriş yapmanın ardından ana sayfadan Süpermarket sekmesine gidebilirsiniz.

Vodafone Yanımda Android indir için buraya tıklayın.

Vodafone Yanımda iOS indir için buraya tıklayın.

Vodafone Süpermarket kısmında ise adres seçimi yapmalısınız. Daha sonra belirtilen ürünler arasından en az 60 TL değerinde sepet oluşturarak eve sipariş verebilirsiniz. Uygulama içerisine banka veya kredi kartı tanımlayabileceğiniz gibi mobil ödeme de ekleyebilirsiniz.

 

Vodafone Mobil Ödeme Nasıl Yapılır?

Vodafone Süpermarket 10 GB Bedava İnternet

Vodafone 10 GB Bedava İnternet Kampanyası

Evet şimdi gelelim Vodafone 10 GB bedava internet kampanyasının nasıl alınacağına. Kampanya ilk yapacağınız alışverişe özel olarak faydalanılabilir. Uygulama içerisinden vereceğiniz ilk 100 TL üzeri alışverişinize 20 TL indirim ve 10 GB hediye internet kazanabilirsiniz.

Kampanya bunun ile de sınırlı değil. 10 GB internetin ardından yapacağınız her 100 TL ve üzeri alışverişlerde 2 GB bedava internet kazanılmakta. İnternet paketiniz bitti ve aynı zamanda market alışverişine ihtiyacınız var ise bu kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Vodafone Süpermarket İndirim Kodu Almak

Vodafone yanımda indirim kodu ile alışveriş süper market uygulaması içerisinde mümkün. Fakat bu kuponların kullanımı ile beraber kampanyadaki hakların ne olacağı ile ilgili bir ibare bulunmamakta. Tek bilinen kuponlar dışında 20 TL indirim ve 10 GB hediye internetin otomatik olarak faydalanıldığıdır. Sonraki yapılacak 100 TL ve üstü alışverişlerde kupon gerekmemekte, 2 GB bedava internet direkt olarak hattınıza yüklenmektedir.

Vodafone Süpermarket Marketler

Vodafone Süpermarket yapı olarak istegelsin firmasından yararlanmaktadır. Teslimat ve depolama işlemlerini istegelsin karşılarken ödeme Vodafone Süpermarket üzerinde yapılır. İstegelsin kampanyaları ile Vodafone Süpermarket kampanyaları birleştirilemez. Her biri ayrı hizmet olarak sizlere sunulur. Konu hakkında daha detaylı bilgiyi 0850 255 15 15 numarasını arayarak elde edebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 6 YORUM
 1. Mahir dedi ki:

  Bence iyi birşeydeğil

 2. Ömer dedi ki:

  Bence yani kötü bişey ama yinede iyi yani

 3. Ömer dedi ki:

  Pandemi dönemi kötü ama yinede 10 gbvermesi çok iyi

 4. Ömer dedi ki:

  Bence bu pandemi süreci çok kötü oldu ama yine iyi

 5. Adnan dedi ki:

  Bence 10gb iyi

 6. Abdulkadir dedi ki:

  Slm

BİR YORUM YAZ