Bedava İnternet

Vodafone 3GB 1903 Destek Bedava İnternet Paketi

Vodafone 3GB 1903 Destek Bedava İnternet Paketi; Vodafone, Beşiktaş kulübü ile yaptığı anlaşma ile müşterilerini memnun edecek kampanyalar sunmakta. İnternet, konuşma ve SMS üzerine ayrı ayrı paketlerin yanı sıra tarifeler de mevcut. Bu yazımızda Vodafone 3GB 1903 Destek Bedava İnternet Paketi hakkındaki tüm detayları ileteceğiz.

Öncelikle şunu bilmelisiniz ki Vodafone 3GB 1903 Destek Bedava İnternet Paketi standart bir paket değil. Normal internet paketlerinde sadece internet sahibi olurken bu paket ile birçok avantajı yakalayabiliyorsunuz. En üst segement 3GB iken bunun yanı sıra uygun fiyatlara 1GB ve 2GB paketleri de mevcut. Bu paketler ile beraber mevcut paketlerinize destek sağlarken birçok hediye de kazanabiliyorsunuz. İşte tüm detaylar:

Vodafone 3GB 1903 Destek Bedava İnternet Paketi Nedir?

Kampanya Vodafone KaraKartal Topluluk Programı tarafından sunulmaktadır. Kampanya kapsamında mevcut paketinize ek olarak 3GB internet satın alabilirsiniz. Topluluk programına üye olan kişiler bu kampanyanın yanı sıra daha farklı bedava internet kampanyaları ile de karşılaşabilir. Daha detaylı bilgiyi Vodafone Müşteri Hizmetleri veya internet sitesinden alabilirsiniz. Kampanya Beşiktaş taraftarı Vodafone KaraKartal Topluluk Programı üyelerine özeldir.

Vodafone 3GB 1903 Destek Bedava İnternet Paketi Detayları

Vodafone 3GB 1903 Destek Bedava İnternet

1903 KaraKartal Destek Paketi kapsamında aylık olarak 3 GB sosyal medya paketi kazanırsınız. Beşiktaş’ın kazanacağı maç başına 1 gün geçerli 750MB sosyal medya bedava internet paketi verilir. Bu özelliğe Galibiyet Primi adı verilmiştir. Bunun yanı sıra paket kullanımı boyunca Güvenli depo üzerinde 5 GB kullanım hakkınız olur. Bu kısımda verilerinizi güven ile bulut üzerinde saklayabilirsiniz.

Kartal Yuvası mağazalarında Salı ve Cuma günleri içerisinde yapacağınız forma alışverişleri %20 indirimli olur. Paket satın almanız ile beraber o dönem için VIP maç bileti, imzalı forma, antrenman ve kamp ziyareti, çocuklarınızı seromoniye çıkarma gibi hediyeler için çekiliş hakkı kazanırsınız. Bunların yanı sıra Yemeksepeti üzerinde %20 indirim tarafınıza sağlanır. Hediye ve kampanyalar bunlar ile de sınırlı değildir. Onlarca hediye için detaylı bilgiyi Vodafone Müşteri Hizmetleri veya internet sitesinden alabilirsiniz.

3GB 1903 Destek Bedava İnternet Paketi Nasıl Yapılır?

Paketi satın almadan önce şartları sağladığınızdan emin olun. Ardıından BJK1903 yazıp 1903 numarasına SMS atarak paket için başvuru yapabilirsiniz. Paket ücreti faturalı müşteriler için faturalarına yansıtılırken bireysel ön ödemeli müşteriler için TL bakiyeden ödeme alınır. Paketin ücreti 19.03 TL’dir. Paket kapsamında verilen internet ve Vodafone Bedava İnternet Instagram, Facebook ve Twitter harcamaları içindir. Diğer data harcamaları paket kapsamına girmez.

Vodafone 3GB 1903 Destek Bedava İnternet paketinizin güncel durumunu öğrenmek için DURUM yazıp 1903 numarasına kısa mesaj atmanız yeterlidir. Diğer paketler arasında geçiş yapmak için 30 gün beklemelisiniz. Vodafone 3GB 1903 Destek Bedava İnternet paketi, iptal etmediğiniz sürece her ay otomatik yenilenecektir.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Arhat dedi ki:

    Ben de beşiktaşlıyım

BİR YORUM YAZ