Bedava İnternet

Vodafone Aran Kazan Nasıl Yapılır? 2022

  • 09 Nisan 2021
  • 1.327 kez görüntülendi.
Vodafone Aran Kazan Nasıl Yapılır? 2022

Vodafone Aran Kazan Kampanyası ile faturasız hat, arandıkça TL kazanabiliyor. Kazanılan TL’ler ise anında kullanılabildiği gibi biriktirilerek konuşma veya bedava internet paketi satın almalarda kullanılabiliyor. Sadece basit birkaç kural ile yararlanılabilen Vodafone Aran Kazan kampanyasında aylık düşük tutar ödeme kabul edilerek, ödenen ücretin kat be kat fazlası kazanım elde edilebiliyor. Türkiye’nin en çok tercih edilen üç GSM operatörü arasında yer alan Vodafone’lu okurlarımız için Aran Kazan ayrıcalıklarından nasıl yararlanılacağınız yazımızda derledik.

Vodafone Aran Kazan Kampanyası Nedir?

Vodafone’da Aran Kazan konuştukça TL kazanma şansı sunan sürekli bir kampanyadır. Kampanyada katılım gösterilmesi esastır. Kampanya kapsamında her 10 dakikalık aranma sonrası 50 kuruş kazanılabilmektedir. Kampanyadan yararlanabilmek için katılım gösterilmesi gereklidir.

Vodafone Spotify Kampanyası Nedir? Nasıl Yapılır?

Vodafone Aran Kazan Nasıl Yapılır?

Vodafone Aran Kazan kampanyasına katılmak için 7000’a kısa mesaj göndermek yeterlidir. Kampanyaya katılmak isteyen Vodafone’lular “CEPARAN” yazarak 7000’a SMS göndererek kampanyaya katılım gösterebilirler.

Kısa mesajın gönderilmesi ardından GSM operatörü, müşteriye kısa mesaj ile kampanyaya katılım gösterildiğini belirten bilgilendirme mesajı gönderilir. Vodafone’dan gelen SMS ardından kampanya kapsamında her 10 dakikalık konuşmaya 50 kuruş kazanmaya başlayabilirsiniz.

 

Vodafone Aran Kazan Katılım Şartları Nelerdir?

 

Vodafone Aran Kazan’a katılma koşulları gönderilen SMS sonrası kabul edilmiş sayılır. Bahsedilen kampanya kuralları şu şekildedir:

  • Her 10 dakikalık aranma için 50 kuruş kazanılır.
  • Kazanılan bakiye otomatik olarak GSM hattına tanımlanır.
  • Kampanya kapsamında kazanılabilmesi için arayan numaraların Vodafone aboneliği, 1 Şubat 2016 tarihinden öncesine ait olması gereklidir.
  • 30 günlük sürede en fazla 6 TL bakiye kazanılabilir.
  • Kazanılan bakiyeler aranan numaraya özel olup, farklı bir aboneye transfer edilemez.
  • Kampanyaya katılım ücretli olup, ücret her ay bakiyeden otomatik olarak düşer.
  • Kampanyadan ayrılma hakkı bulunur.

Vodafone Aran Kazan Kampanyası Ücretli Mİ?

Vodafone Aran Kazan kampanyasına katılım ücretlidir. Katılım ücreti her ay otomatik olarak bakiyeden kesilir. Vodafone Aran Kazan kampanyası için katılım ücreti 80 kuruştur. Kampanya iptal edilene kadar her ay 80 kuruşluk ücret, otomatik olarak bakiyeden düşmek sureti ile tahsil edilir.

Vodafone Aran Kazan Nasıl İptal Edilir?

Aran Kazan iptali için aynı GSM numarasına kısa mesaj gönderilmesi yeterlidir. İptal için atılan SMS ardından Vodafone’dan gelen bilgilendirme mesajı ile birlikte kampanyadan ayrılma işlemi gerçekleşir. Aran Kazan kampanyasından ayrılmak için aralarında birer boşluk bırakarak “IPTAL CEPARAN” yazılması ve 7000’e kısa mesaj gönderilmesi yeterlidir.

 

SMS ile Aran Kazan iptali yanında Vodafone’lular, müşteri hizmetleri üzerinden kampanya iptali gerçekleştirebilirler. Vodafone’a kayıtlı hat ile aranarak işlem yapılan müşteri hizmetlerinin telefon numarası 542’dir. Farklı bir operatörden yapılacak aramalar için Vodafone müşteri hizmetlerinin numarası 0542 542 00 00 olarak tuşlanır. Yapılan aramada hat sahibi, kendisinden istenen bilgileri müşteri temsilcisine ileterek Aran Kazan kampanyası iptalini gerçekleştirebilir.

Vodafone Puk Kodu Öğrenme, Bloke Kaldırma

Vodafone Aran Kazan Bakiye Sorgulama

Aran Kazan bakiyesi öğrenmek için SMS ile sorgulama yapılabilir. Ne kadar aran kazan lirası olduğunu öğrenmek isteyen Vodafone faturasız hat sahipleri, 7000’e “SORGU CEPARAN” yazarak kısa mesaj gönderebilirler.

Vodafone Aran Kazan Geçerlilik Süresi Nedir?

Aran Kazan’da geçerlilik süresi belirtilmemiştir. Vodafone’lular katılım gösterdikleri Aran Kazan kampanyasından, iptal için SMS gönderene kadar yararlanabilirler. İptal gerçekleşene kadar aylık 80 kuruş olarak belirlenen ücret kesintisi devam etmektedir.

Vodafone Aran Kazan ile Kazanılan TL Nerelerde Kullanılır?

Aran Kazan’dan elde edilen TL’leri harcamak için Vodafone herhangi bir sınırlama belirtmemiştir. Hak sahibi, Vodafone faturasız hat sahipleri için belirtilen tüm paketleri satın almakta özgürdür. Vodafone Aran Kazan kapsamında kazanılan TL bakiyelerle konuşma ve bedava hediye internet paketi satın alınabilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ