Bedava İnternet

Vodafone Arkadaşını Davet Et 15 GB Kazan Kampanyası

Vodafone Arkadaşını Davet Et 15 GB Kazan Kampanyası Vodafone’dan Arkadaşını Davet Et Kazan kampanyası her iki yönde 15 GB bedava internet kazanma şansı sunuldu. Vodafone bedava internet veren uygulamalar üzerinden yapılan davetle hediye internet kazandıran kampanyada ek olarak iPhone 11 Pro kazanma şansı da Vodafone’luları bekliyor.

Vodafone Arkadaşını Davet Et kampanyası için katılım şartlarını düşük tutan şirket, hediye internetin geçerlilik süresini 3 ay olarak belirtti. Vodafone faturasız bedava internet kazanma kampanyası hakkında merak ettiğiniz tüm detayları yazımızda sizler için derledik.

Vodafone Arkadaşını Davet Et Kampanyası Nedir?

Vodafone’nun Arkadaşını Davet Et kampanyası 3 ay geçerli 15 GB bedava internet ve iPhone 11 Pro kazanma şansı sunan güncel kampanyasıdır. Vodafone faturasız hat sahiplerinin katılım gösterebildiği kampanyada esas, Vodafone’a faturasız hat müşterisi kazandırmaktır. Kampanya şartlarına uygun şekilde arkadaşını Vodafone dünyasına davet eden operatör müşterileri, hediye internetle birlikte iPhone 11 Pro kazanmak için büyük bir şans yakalıyor.

Vodafone Arkadaşını Davet Et Kazan Kampanyası Ödülleri Nelerdir?

Arkadaşını Davet Et kampanya ödülleri 3 ay geçerliliği bulunan 15 GB bedava internet paketi ve iPhone 11 Pro’dur. Hediye internet her kampanya şartı sağlayan Vodafone kullanıcısına verilirken, iPhone 11 Pro için çekiliş düzenlenmektedir. Şartları yerine getirerek hak kazandıkları çekilişte ismi çıkan Vodafone’lular, iPhone 11 Pro kazanarak muhteşem bir ödüle sahip olabilirler. 15 GB bedava interneti kampanya kapsamında kazanan hak sahipleri, iPhone 11 Pro çekilişine katılabilirler.

Vodafone Arkadaşını Davet Et 15 GB Kazan Kampanyası Detayları Nelerdir?

Vodafone Arkadaşını Davet Et 15 GB Kazan Kampanyası

Arkadaşını Davet Et Kazan kampanya detayları şu şekildedir:

 • Kampanya kapsamında davet edilecek arkadaşın, Vodafone faturalı hat aboneliğini kabul etmiş olması gereklidir.
 • Yapılan abonelik işlemlerinin davet eden Vodafone’lu tarafından gönderilen link üzerinden gerçekleştirilmesi gereklidir.
 • Kampanya ödüllerinden yararlanmak için birden fazla arkadaş davet edilebilir.
 • Kampanya kapsamında kazanılan 15 GB bedava internet 48 saat içerisinde otomatik olarak hatta yüklenir.
 • Kazanılan 15 GB hediye internet 3 ay geçerlilik süresine sahiptir.

Vodafone Arkadaşını Davet Et 15 GB Nasıl Yapılır?

Vodafone’da Arkadaşını Davet Et 15 GB kazanmak için Vodafone Yanımda uygulamasının cep telefonuna yüklenmesi gereklidir. Gönderilecek davet linkinin uygulamadan gönderilmesi ve davet edilen kişi tarafından link aracılığı ile işlemlerin yapılması zorunludur. Uygulamayı cep telefonunuza indirmenin ardından şu işlem sıralamasını takip ederek Vodafone Arkadaşını Davet Et 15 GB hediye interneti kazanabilirsiniz:

 • Vodafone Yanımda uygulamasını çalıştırın.
 • Açılan uygulama ekranının üst menüsünde “15 GB Kazan” linkine tıklayarak sayfanın açılmasını bekleyin.
 • Açılan sayfada “Arkadaşını Davet Et” linkine tıklayarak linke ulaşın.
 • Sosyal medya veya WhatsApp üzerinden edindiğiniz linki arkadaşınıza gönderin.
 • Gönderilen link üzerinden arkadaşınız giriş yaparak Vodafone faturalı hat abonelik işlemlerini tamamlayarak kampanya şartlarını tamamlayabilirsiniz.
 • İşlem sonrasında takip eden 48 saatlik süre içinde 15 GB bedava hediye internet sizin ve daveti kabul eden arkadaşınızın hattına yüklenir.

Kimler Vodafone 15 GB İnternet Kampanyasına Katılabilir?

vodafone-arkadasini-davet-et-nasil-yapilir

Vodafone 15 GB bedava internet kampanyasına katılabilecekler için birkaç kriter belirlenmiştir. Kampanyaya katılım gösterilebilmesi için Vodafone tarafından belirtilen şartlar şunlardır:

 • En az 18 yaşını doldurmuş olmak
 • Kendi adına kayıtlı Vodafone hat ile kampanyaya katılmak (Faturalı veya faturasız Vodafone GSM hattı)
 • Vodafone Yanımda uygulamasını cep telefonuna indirerek daveti uygulama üzerinden gerçekleştirmek
 • Vodafone faturalı hat aboneliği için arkadaş davet etmek

Vodafone Arkadaşını Davet Et Hilesi Nasıl Yapılır?

Arkadaşını Davet Et Kazan hilesi bulunmamaktadır. Tek bir hat üzerinden yapılabilecek arkadaş daveti için kampanyada, Vodafone tarafından herhangi bir sınırlama getirilmemiştir. Vodafone faturalı veya faturasız hat sahipleri, kampanya kapsamında birden fazla arkadaşını davet ederek 3 ay geçerliliği bulunan 15 GB bedava internet haklarını birden fazla kez alabilirler. Ek hediye internet için hileye gerek duyulmamakadır.

Vodafone Davet Et Kazan Gelmedi, Ne Yapmam Gerek?

Davet Et Kazan hediyesi gelmediği durumlar kampanya şartlarının yerine getirilmediği anlamına gelir. Vodafone, kampanya kapsamında kazanılan 15 GB bedava interneti 48 saat içerisinde hatta tanımlamaktadır. 48 saatlik sürenin geçmesine karşın hediye internetin yüklenmemesi halinde ise müşteri hizmetleri ile irtibata geçilmesi gereklidir. Vodafone Arkadaşını Davet Et hediyesi için Vodafone çağrı merkezini aramadan önce aşağıda paylaşılan iki özel durumun kontrol edilmesi önemlidir:

 • Kampanya kapsamında davet edilen kişinin, gönderilen linki kullanarak işlem yapmış olması
 • Davet linki kullanılarak yapılan aboneliğin, Vodafone faturalı hatlar için olması
 • Kampanyanın tamamlanması üzerinden en az 48 saatlik sürenin geçmiş olması
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ