Bedava İnternet

Vodafone Bana Ne Var 5 GB Bedava İnternet Kampanyası

Vodafone Bana Ne Var Bedava İnternet Nasıl Yapılır? Vodafone 5GB Bedava internet kazanma, 2021 vodafone bedava internet kampanyaları ile herkes bedava internet kazanabilir. Vodafone hediye internet kampanyası detayları yazımızda…

Vodafone Bana Ne Var 5 GB Bedava İnternet uygulaması 5 GB’a kadar hediye internet veriyor. Faturalı ve faturasız Vodafone kullanıcılarının yararlanabildiği Bana Ne Var uygulaması ile bedava internet kazanmak için hafta 1 kez Vodafone Yanımda uygulamasını indirmek ya da 5065 numaralarına SMS atmak yeterli oluyor.

Vodafone Bana Ne Var bedava internet kazanma için belirlenen şartları yerine getirerek her hafta hediye internet kazanabilirsiniz.

Vodafone Bana Ne Var Kampanyası Kaç GB Bedava İnternet Verir?

Bana Ne Var hediye internet limiti 500 MB ile 5 GB arasındadır. Her Pazartesi günü yararlanılabilecek kampanyada Vodafone’lular şu tutarlarda hediye internet kazanabilirler:

  • 500 MB
  • 1 GB
  • 2 GB
  • 4 GB
  • 5 GB

Vodafone Bedava İnternet

Vodafone Bana Ne Var Bedava İnternet Nasıl Kazanılır?

Vodafone Bana Ne Var 5 GB Bedava Hediye İnternet Kampanyası

 

Bana Ne Var hediye interneti almak için iki alternatif yol bulunur. Akıllı telefon kullanıcıları cep telefonlarına Android ya da iOS market üzerinden “Vodafone Yanımda” uygulamasını indirerek Bana Ne Var çarkını çevirebilirler. Çarkın çevrilmesi ile birlikte 500 MB, 1 GB, 2 GB, 4 GB ve 5 GB hediye internet kazanmak mümkündür.

Akıllı telefona sahip olmayan Vodafone’lular ise 5065 numaralarına kısa mesaj göndererek bedava internet kazanabilirler. Bana Ne Var bedava interneti kazanmak için “BANANEVAR” yazılarak 5065’e SMS gönderilmesi yeterlidir. SMS’in gönderilmesi ile birlikte hattınıza tanımlanan hediye internetin yüklendiği, tarafınıza kısa mesaj olarak bildirilir.

Vodafone Bana Ne Var Bedava İnternet Kampanyası Şartları Nelerdir?

 

Bana Ne Var kampanya şartları asgari düzeyde tutulmuştur. Vodafone GSM hat operatörleri, Pazartesi günleri uygulamadan bedava internet kazanabilirler. Kampanyaya haftada 1 kez katılım hakkı bulunmaktadır. Pazartesi günü geçtiğinde o haftaki katılım hakkı yanmaktadır.

Vodafone Bana Ne Var Bedava İnternet Kampanyasına Kimler Katılabilir?

 

Bana Ne Var İnternet kampanyasına katılabilecekler için Vodafone hat sahibi olma sınırlandırması getirilmiştir. Faturalı ve faturasız Vodafone GSM hat kullanıcıları, kampanyaya katılarak 5 GB’a kadar hediye internet kazanabilirler.

Vodafone Bana Ne Var Bedava İnternet Kampanyasına Katılım Ücretli Mi?

 

Vodafone 5 GB Bedava Bedava İnternet Kampanyası

Vodafone Bana Ne Var kampanyasına katılım ücreti alınmaz. Kampanyaya katılmak için çevrilen çark için operatörünüz sizden herhangi bir ücret kesintisi uygulamamaktadır. Kazanılan hediye internet için de herhangi bir ücretlendirme yapılmamaktadır.

Vodafone Taahhüt Cayma Bedeli Sorgulama ve Hesaplama

 

Vodafone Bana Ne Var Hilesi Var Mı?

Bana Ne Var kampanyası hilesi bulunmamaktadır. Vodafone kullanıcıları, her haftanın ilk iş günü kampanyaya katılarak hediye internet kazanabilirler.

 

Vodafone Bana Ne Var Çarkı Çalışmıyor, Ne Yapmam Gerek?

Bana Ne Var çarkı çalışmadığında internet bağlantısı kontrol edilmelidir. Bağlantı hızından kaynaklı çarkın çevrilemediği ile ilgili kullanıcı şikayetleri bulunmaktadır. İnternet bağlantısı problemleri çözüldüğünde Bana Ne Var bedava internet kazanmak için uygulama tekrar açılarak çevirme işlemi yeniden denenmelidir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ