Bedava İnternet

Vodafone Bana Ne Var Kampanyası Hediye Çarkı

Bana Ne Var Vodafone hediye çarkı, kullanıcı memnuniyeti odaklı Vodafone Yanımda uygulaması içerisinde yer alan bir kampanyadır. Bu kampanya Vodafone faturalı ve faturasız hat sahiplerine özel olarak sunulmuştur. Hediye çarkı ile bedava internetler, konuşma dakikası ve ekstra SMS kazanılabilir. Ayrıca her yöne kullanım hakları ile ilgili hediyeler verilebilir.

Vodafone Hediye Çarkı Ne Demektir?

Vodafone’un hediye çarkı Vodafone’lu faturalı ve faturasız müşterilerin hediyeler kazandığı bir kampanyadır. Vodafone Bana Ne Var hediye çarkı ile kazanılabilecek hediyeler şunlardır:

 • Hediye internet (20GB’a kadar seçenekler sunulmaktadır),
 • Sürpriz konuşma dakikaları,
 • Sürpriz SMS,
 • Video pass paketi,
 • Sosyal pass paketi,
 • İletişim pass paketidir.

Vodafone Hediye Çarkı Nasıl Kullanılır?

Vodefone’un hediye çarkını kullanabilmeniz için Vodafone Yanımda uygulamasını indirmek gerekir. Tüm Vodafone kullanıcılarının ulaşabileceği hediye çarkı, Bana Ne Var kampanyası ile birlikte hediyeler kazandırmaktadır. Vodafone’lular her hafta bir defa olmak üzere hediye çarkından hediye alabilirler. Bunun için yapılması gerekenler aşağıda sıralanmıştır:

 • Vodafone Yanımda uygulamasını indirmek için Google Play ya da IOS App Store sanal mağazaları kullanılmalıdır.
 • Vodafone numarası ve vodafone şifresi girişi yapılmalıdır.
 • Bana ne var kampanyası menü listesinden seçilmelidir.
 • Burada hediye çarkı görülecektir. Çark sağa sola çevrilebilir.
 • Hareket eden çark durduğunda kazanılan hediyeler görülecektir. Akıllı telefona gelen bildirim mesajından sonra hediyeler kullanılabilir.

Vodafone Hediye Çarkı Ne Zaman Çevrilir?

Her pazartesi Vodafone hediye çarkı kullanma hakkı yenilenmektedir. Kazanılan hediyeler bir hafta boyunca kullanılabilir. Kişinin tarifesine herhangi ek ücret yansımamaktadır. Vodafone Bana Ne Var kullanıcıları hediye çarkını her pazartesi çevirmek zorunlu değildir. İsteyen kişiler bir sonraki hafta pazartesiye kadar dilediği zaman çevirebilir.

Vodafone Sosyal Pass Paketi Nedir?

Vodafone Sosyal Pass paketi, sosyal medya uygulamalarında Vodafone’lulara sınırsız gezinme hakkı veren bir hediyedir. Sosyal medya uygulamalarından Instagram, Twitter ve Facebook siteleri sınırsız kullanma imkânıyla ziyaret edilebilir. Sosyal pass paketi bir hafta boyunca hiçbir kota limiti olmadan kullanılabilir. Vodafone’lular bu hediye ile sosyal medyada keyifli vakit geçirebilirler.

Hediye çarkından kazanılan sosyal pass paketini kullanmak için fazladan bir işlem yapılmasına gerek yoktur. Kazanılan hediye kişinin hattına tanımlanır. Daha sonra hediye doğrudan kullanılabilir. Sosyal pass paketinin telefon hattına tanımlanıp tanımlanmadığı Vodafone Yanımda uygulamasına girilerek öğrenilebilir. Ayrıca sosyal pass paketi hediyesiyle ilgili bilgilendirme mesajının gelip gelmediği mesajlar kısmından kontrol edilebilir.

Vodafone Video Pass Paketi Nedir?

Vodafone video pass paketi, kota limiti olmadan Youtube ve izlesene’de video izlemesine olanak sağlayan hediyedir. Vodafone kullanıcıları arasında en popüler paketlerden biridir. Vodafone hediye çarkı hediyelerinden olan video pass ile haftanın yedi günü istenilen videolar sınırsız şekilde izlenebilir. Ayrıca Vodafone’lular tarifelerindeki internet haklarını kullanmadan sevdikleri videoları izleyebilmektedirler.

Hediye çarkının çevrilmesinden sonra kazanılan video pass paketi, Vodafone tarafından kazananlara otomatik olarak yüklenir. Vodafone’lular, tanımlanan video pass paketini, telefona gelen bildirim mesajından sonra kullanmaya başlayabilirler. Bu popüler paketin kullanım süresinin yedi gün olduğu unutulmamalıdır.

Vodafone İletişim Pass Nedir?

Bana Ne Var Vodafone iletişim pass paketi, Whatapp ve Facebook Messenger’da sesli veya görüntülü görüşmeler yapılmasını sağlayan bir hediyedir. Bu görüşmeler internet sınırlaması olmadan yapılabilmektedir. Vodefone’nun hediyeleri arasında en popüler paket budur. Hediye çarkından kazanılan iletişim pass paketi, yedi gün boyunca ücretsiz olarak kullanılmaktadır.

Vodafone Bana Ne Var hediye çarkı çevrildikten sonra, kazanılan iletişim pass paketi için Vodafone’luların herhangi bir işlem yapmasına gerek yoktur. Kazanılan hediye Vodafone tarafından otomatik olarak, telefon hattına tanımlanmaktadır. Bu paketi kazanan kişilere giden bildirim mesajlarından sonra paketin kullanımına başlanabilir. Vodafone’lular Whatapp ve Facebook Messenger’da kota limiti olmadan yedi gün boyunca görüşmeler yapabilirler.

Vodafone Hediye Çarkı Ücretli Midir?

Hediye çarkı Bana Ne Var uygulaması, Vodafone’un müşterilerine hediyeler vermek için yaptığı bir kampanyadır. Bu kampanyadan yararlanmak için mobil uygulaması indirmek gerekir. Vodafone müşterileri hediye çarkını kullanırken herhangi bir ücret ödemezler. Ayrıca her hediye çekilişi haftada 1 defadır. Hediyeyi kullanma süresi, bir haftalık süre yani 7 gündür. Vodafone’lular her pazartesi hediye çarkını çevirerek hediyelerini kazanıp kullanmayı unutmamalıdır.

Vodafone Hediye Çarkı Nerededir?

Ayrıca Vodafone’un hediye çarkının nerede olduğunu merak edenlere cevap verelim. Vodafone Hediye çarkı, Vodafone Yanımda uygulaması içerinde bulunmaktadır. Hediye çarkını dönderip hediyeler kazanmak isteyen Vodafone’lular, Vodafone Yanımda uygulamasını indirerek işleme başlayabilirler.

Vodafone Yanımda uygulaması hakkında bilgi vermek gerekirse, Vodafone’un müşterilerine hediyeler dağıttığı bir akıllı telefon uygulamasıdır. Vodafone’lular, Vodafone Yanımda ile şunları yapabilir:

 • Tarifede kalan kullanım haklarını görebilirler.
 • Geçmiş fatura bilgilerine bakabilirler.
 • Güncel fatura bilgilerini kontrol edebilirler.
 • Hediye internetlerini görüntüleyebilirler.
 • Her hafta yararlana bilinen, hediye çarkı kullanımlarını yapabilirler.

Hediye Çarkı İnternet Gelmedi Sorunu

Vodafone’nun hediye çarkından kazanılan hediye internetin kazanan kişinin telefon hattına yüklenme süresi ortalama 24 saattir. Vodafone’nun şebeke yoğunluğuna göre bu süre uzayabilir ya da kısalabilir. Vodafone hediye çarkı internet gelmedi sorununun çözümleri şu şekildedir.

 • Hediyeyi kazanan kişi 24 saatten fazla beklediyse,’542’ Vodafone çağrı merkezini arayabilir. Hediye internet sorgusunu yapabilir.
 • Hediyeyi kazanan kişi 24 saatten daha az beklediyse, 24 saatin dolmasını beklemesi daha iyi olacaktır. Böylece hediye internetin Vodafone tarafından hatta yüklendiği görülecektir. Hediye internet yüklenmezse ‘542’ Vodafone çağrı merkezi aranabilir.

Hediye Çarkı Yoğunluk

Hediye çarkı yoğunluk hatası genellikle pazartesi günleri yaşanabilmektedir. Yoğunluk hatasının meydana gelmesinin sebebi hediye çarkına ulaşmak isteyen Vodafone’luların aşırı yüklenmesinden kaynaklanmaktadır. Hediye çarkı yoğunluk hatası alan kişiler bir süre bekledikten sonra tekrar giriş yapmalıdır. Veya ertesi güne girişini erteleyerek, hediye çarkından hediyeler kazanılabilir.

Hediye Çark Hilesi

Vodafone hediye çarkı hilesi, bedava konuşma ve internet paketlerinden bir hafta boyunca yararlanılmak için düzenlenmiş bir uygulamadır. Bazı müşteriler daha fazla hediye kazanmak için hile programlar aramaktadır. Fakat bu kampanyanın hilesi bulunmamaktadır. Vodefone bana ne var bölümündeki hediye çarkını çevirme hakkı sadece haftada bir defadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ