Bedava İnternet

Vodafone Bedava 8 GB İnternet Hediye

Vodafone Bedava 8 GB İnternet Hediye Bedava internet kampanyaları arasında en dikkat çekenleri şüphesiz olarak yüksek miktarda hediye internet verenler. Vodafone firması bunun bilinci ile 8 GB bedava internet kampanyasını kullanıcılarına sunmakta. Bu kampanya ile beraber tarifelere ek olarak 8 gb internet paketi kazanabilirsiniz. Aylık internet ihtiyacınızı fazla fazla karşılayacaktır.

Kampanya için anahtar odak Vodafone Yanımda uygulaması. Android ve iOS platformları üzerinden indirilebilir uygulama ile beraber Vodafone Bedava 8 GB internet hediye kazanabilirsiniz. Bunun yanı sıra diğer kampanyalara da yine uygulama üzerinden göz gezdirebilirsiniz.

Vodafone Yanımda Uygulaması Bedava İnternet

Vodafone Bedava 8 GB İnternet Hediye

Tüm operatörlerin mobil üzerinde kullanıma sunduğu bir uygulaması bulunmakta. Vodafone Yanımda ise bunlardan biri. Uygulama üzerinden Vodafone abonelerinin yararlanabileceği birçok kampanya sunulmakta. İçerisinde Çarkıfelek kısmında çark çevirerek haftalık hediye kazanma, dönemsel kampanyalar, Vodafonelulara özel hizmetler gibi birbirinde farklı içerikler bulunuyor. Uygulamayı indirmenizin ardından Telefon numarası ve şifre ile giriş yapabilirsiniz. Bunun ardından sağ taraftan menü, oradan ise en üstte bulunan “Bana Ne Var?” bölümüne giderek yararlanabileceğiniz kampanyaları görebilirsiniz.

Çarkıfelek üzerinden çark çevirerek en fazla 5 GB hediye internet kazanabilirsiniz. Çark üzerindeki paketler haftalık, günlük ve aylık olmak üzere farklı formatlarda sunuluyor. Hediyeleri kazanmanız için çarkı çevirmelisiniz. Çark durduğunda imlecin gösterdiği kampanya sizin kampanyanız olacaktır. Her hafta bu ödül değişikli gösterebilir. Hediye internet ödüllerinin yanı sıra internetten alışveriş kuponu, hediye hizmetler, indirimli tarifeler de çark üzerinde bulunmakta. Çark üzerindeki hediyelerin büyük bir kısmı internet üzerine olsa da bu hediyeleri de kazanma ihtimaliniz bulunmakta.

Vodafone Puan Yükseltme Yolları 2022! Puanımı Nasıl Yükseltirim?

Vodafone Bedava 8 GB İnternet Hediye Paketi Nasıl Yapılır?

Vodafone Bedava 8 GB İnternet Hediye

Yazımızın ana odağı olan Vodafone Bedava 8 GB İnternet Hediye paketine şimdi gelelim. Paket tüm müşterileri kapsamamakta. Paket kapsamındaki müşterileri vodafone.com.tr web sitesi üzerinden görebilirsiniz. Sitede bulunan özelliklere uygunsanız yapmanız gereken Super2GB yazıp 3636 numarasına SMS göndermek. Onay mesajının ardından 8 GB hediye internet hattınıza tanımlanacaktır. Paket sonraki aylar için ücretli olup devam etmek istememeniz halinde iptal etmelisiniz.

Kampanya ile ilgili son zamanlarda yapılan güncellemede yeni miktar 2 GB olarak belirlenmiştir. Yılda 1 kez yararlanılan bu kampanyadan 28 gün sonra çıkmanız halinde ücret ödemezsiniz. Eğer bu tariften önce iptal etmezseniz ücretlendirme yapılabilir.

Vodafone Toplan Gel 5 GB Bedava İnternet

Vodafone Bedava 8 GB Paket İptali

Vodafone Bedava 8 GB Paket İptali için size gelen paket bildirim mesajlarını takip etmelisiniz. Vodafone servisi tarafından gönderilen mesaj ile paket iptali için onayınız istenecektir. Son günlerde bu iptali yaparsanız hem paketten daha çok yararlanır hem de kolayca ücret ödemeden kurtulursunuz.

Vodafone 1 GB Bedava İnternet

8 GB internet paketi dışında birçok kampanya bulunmakta. Bunlardan biri de Vodafone 1 GB hediye internet paketi. E- Faturaya geçen kullanıcıların tümüne 1 GB hediye internet verilmekte. Kampanyaya katılım için yapmanız gereken tek şey SMS göndermek. E- Faturanızı hangi kanaldan alacağınıza siz karar verirsiniz. SMS üzerinden fatura almak istiyorsanız SMSFATURA yazıp 7000 numarasına SMS göndermelisiniz. Eğer e-mail üzerinden almak istiyorsanız *e-mail* adresinizi yazıp yine 7000 numarasına SMS göndermelisiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ