Bedava İnternet

Vodafone Bedava Dakika Kampanyaları

  • 30 Ocak 2021
  • 2.119 kez görüntülendi.
Vodafone Bedava Dakika Kampanyaları

Vodafone Bedava Dakika Kampanyaları; Vodafone bedava konuşma paketleri dağıtarak müşterilerini memnun etmeye devam ediyor. 2022 yılı için devam eden kampanyaları bu başlık altında toparladık. Kampanyalara nası katılacağınızı, neler yapmanız gerektiğini detaylıca anlattık. Siz de Vodafone bedava dakika paketleri ve kampanyalarından yararlanmak istiyorsanız okumaya devam edin.

Vodafone Bedava Dakika Kampanyaları Nasıl Yapılır?

Sunulan kampanyaların hepsinden yararlanmak oldukça zor. Bazı kampanyalar faturalılara özelken bazılar da faturasız müşterilere özel olabiliyor. Bu noktada açıklamalara dikkat etmelisiniz. Örneğin bazı konuşma paketleri sadece Vodafone Freezone üyesi kişilere veriliyor. Bu paketleri yaptığızda bedava dakika kazanamazsınız. Eğer Freezone kriterlerini karşılıyorsanız ilk önce Freezone üyesi olmalısınız. Bazı kampanyaları SMS servisi üzerinden alırken bazılarını da uygulamalar üzerinden alırsınız. Bu sebeple net bir Vodafone bedava dakika alma yöntemi veya Vodafone bedava dakika kampanyaları nasıl yapılır sorusuna cevap yoktur.

VODAFONE BEDAVA İNTERNET KAMPANYALARI 2022

Vodafone Bedava Dakika Kampanyaları 2022 Güncel

Uygulamalar ile Yapılan Kampanyalar

Vodafone Yanımda ile Bedava Dakika Kampanyası

Salla Kazan Turkcell için Sil Süpür Türk Telekom için ne ise Vodafone Yanımda da Vodafone için o. Bedava dakika, SMS, internet ve hediye kuponları buradan dağıtılıyor. Uygulama ile bedava dakika kazanmak için en etkili yöntem Vodafone Yanımda ile yapılmakya. Uygulama içerisinde bulunan ve haftalık olarak verilen ödüller ile bedava dakika dağıtılıyor. Çarkı döndürerek hediye kazanıyorsunuz. Hediyelerin büyük oranı internet olsa da Vodafone bedava dakika da vermekte.

Yükle Kazan Kampanyası

Vodafone Bedava Dakika Kampanyaları

Vodafone Yanımda uygulamasının bir diğer bedava dakika kampanyası da Yükle Kazan. Uygulamanın içerisinde bulunan TL yükleme tekliflerinden yararlanmanız halinde kapanyadan yararlanabilirsiniz. Haziran 2022’e kadar devam edecek olan kampanya Vodafone Yanımda kullanan Faturasız hat sahiplerine özel. Uygulama içerisinden yapacağınız TL yüklemeleri ile beraber 2 GB, 5 GB internet paketinin yanı sıra 1000 Dk bedava konuşma paketi kazanmak mümkün.

 

VODAFONE MÜŞTERİ HİZMETLERİ DİREK BAĞLANMA

SMS Servisi ile Yapılan Kampanyalar

Vodafone Faturasız Bedava Dakika Kampanyası

Faturasız Vodafone abonelerine özel olan bir kampanya. Bu kampanya ile beraber bedava konuşmanın da dahil olduğu birçok hediye sizleri bekliyor. Harca Kazan Kampanyası olarak da geçen kampanya ile beraber SMS, bedava internet, premium üyelik gibi hediyeler de dağıtılmakta. Kampanyadaki hediyelerden faydalanmak için BANANEVAR yazıp 4455 numarasına kısa mesaj yollamalısınız. Eğer şartları karşılıyorsanız hediyenizi bildiren mesaj dakikalar içerisinde telefonunuzda olacaktır.

Frezone Bedava Konuşma Kampanyası

Vodafone Bedava Dakika Kampanyaları

25 yaş altı Vodafone üyelerine özel program FreeZone ile bedava konuşma mümkün. Gençlere özel geliştirilen kampanya ile 6 ay boyunca kullanabileceğiniz 250 dakika bedavaveriliyor. Bu kampanyaya katılmak için tek yapmanız gereken ise akıllı cihazınıza Vodafone Yanımda uygulamasını indirmek. Kampanyalar sayfasının 6 ay 250 DK kampanyasını bularak bedava konuşma paketini alabilirsiniz. Bunun dışında bir şey yapmanız yani kısa mesaj göndermeniz gerekmemekte. Kampanyadan kazandığını bedava konuşma paketi hattınıza dakikalar içerisinde tanımlanacaktır.

100 Dakika Bedava Konuşma Paketi

Hat içi verilen hediye konuşma paketlerinden biridir. Paket kapsamında sadece Vodafone’lu kişiler ile harcayabileceğiniz 100 DK verilmektedir. Kampanyadan yararlanmak için EVET yazıp 3785 numarasına kısa mesaj göndermelisiniz. Mesajın ardından “100 dakika bedava konuşma paketi hattınıza tanımlanmıştır.” mesajı telefonunuza gelecektir.

542 Dakika Bedava Konuşma Paketi

Vodafone’da uzun zamandır devam eden kampanyalardan biri de 542 dakika bedava konuşma paketi kampanyasıdır. Kampanya kapsamında tüm Vodafone müşterilerine bedava dakika verilmektedir. Bedava dakika kampanyaları 2022 içerisinde bunun dışında kampanyaları da barındırmakta. 3 gün için 542 dakika bedava konuşma paketi için 542DK yazıp 7070’e bedava kısa mesaj gönderebilirsiniz. Kampanyanın onaylanması durumunda bildirim SMS’i telefonunuza gelecektir.

Vodafone 1000 Dakika Bedava

Vodafone firmasının sağlamış olduğu en dikkat çekici bedava dakika kampanyasıdır. Kampanya kapsamında tam olarak 1000 dakika bedava konuşma verilmekte. Diğer kampanyalardan farkı ise her yöne olması. Kampanyadan kazandığınız 1000 dakika ile Vodafone aboneleri dışında Turkcell ve Türk Telekom aboneleri ile de konuşabilirsiniz. Kampanyaya katılmak için tek yapmanız gereken EVET yazıp 4000 numarasına göndermek.

Vodafone Bedava Konuşma Hilesi

Vodafone içerisinde yapabileceğiniz dakika hilelerine yukarıda yer verdik. Günümüzde internet hediyelerinin daha fazla olması sebebi ile konuşma bulmak oldukça zor. Vodafone bedava internet hilesi veya kampanyaları bu sebeple daha fazla dikkat çekmekte. Vodafone bedava dakika hilesi için ise ciddi araştırma gerekiyor. Eğer bu yazıda bulunmayan aktif kampanyalar var ise lütfen yorumlarda belirtin.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ