Bedava İnternet

Vodafone Bedava Dakika Kazanma Yolları

  • 28 Temmuz 2021
  • 1.517 kez görüntülendi.
Vodafone Bedava Dakika Kazanma Yolları

Vodafone Bedava Dakika Kazanma Yolları Kim bedava konuşma hakkı yapmak istemez ki? Eğer siz de istiyorsanız Vodafone Bedava Dakika Kazanma Yolları yazımız sizler için burada. İhtiyacınız olan konuşma hakkını yazımızdaki yöntemler ile sağlayabilirsiniz. Yazımızda Vodafone bedava dakika kazanma 2022 güncel yöntemler bulunmaktadır. Detayları ile beraber Vodafone bedava dk nasıl yapılır, Vodafone bedava dakika yapma hilesi nedir gibi birçok konuyu detaylıca işleyeceğiz. İşte Karşınızda Vodafone bedava dakika kazanma yolları.

Vodafone Bedava Dakika Kazanma Yolları

Vodafone Bedava Dakika Kazanma Yolları

Bedava dakika Vodafone hat kullananlar için oldukça önemli olmakta. Kimi zaman internet paketi yüksek olan tarifelerde yeteri kadar konuşma hakkı olmaz. Bu gibi bir durumda ise direkt olarak Vodafone bedava dakika kazanma yolları devreye girer. Yöntemlerden hem faturaloı hem de faturasız Vodafone hat sahipleri yararlanabilirler. Tek yapmanız gereken kampanyaların içerisinde belirtilen yolları izlemek.

Vodafone Bedava Dakika Kampanyaları 2022

Yazı içerisinde 8 farklı Vodafone hediye konuşma kampanyası bulunmaktadır. Her bir kampanya için gerekli açıklama başlık alıtında yapılmıştır. Metinlerde yazdıklarımıza bağlı kalarak doğru şekilde bedava dakika kazanma hakkını elde edersiniz. Her bir yöntem için ayrı bir yol bulunsa da genellikle kullanılan yöntem SMS ile bedava dakika kazanmaktır.

Vodafone Bana Ne Var Bedava Dakika

Vodafone kampanyaları arasında en eskilerden biri Bana Ne Var kampanyasıdır. Kampanya fatrasız Vodafone hat sahiplerine özeldir. Yapacağınız yükleme karşılığında bedava dakika kazanabilirsiniz. Vodafone Bana Nev var kampanyasından faydalanmak için BANANEVAR yazıp 4545 numarasına SMS göndermeniz gerekmekte SMS’in ardından kazandığınız haklar telefonunuza yüklenecektir. Kazanılan hediye başka bir numaraya devir edilemez. Aynı kampanya ile bedava internet ve bedava SMS hediyeler ikazanmak da mümkün.

Vodafone 100 Dakika Bedava Konuşma

Vodafone Bedava Dakika Kazanma Yolları 2022 yılında bile devam eden kapanyalardan biri yardım kampanyası. Başvuran herkese özel 100 dakika verilmektedir. Kampanyanda faydalanmak için tek yapmanız gereken EVET yazıp 3785 numarasıdan yetkililer ile ulaşmaktır.

Vodafone Bedava Dakika Kazanma Freezone

Vodafone Bedava Dakika Kazanma Yolları

Gençlere özel sunulan Freezone paketlere özel olarak bedava dakika kazanabilirsiniz. 25 yaş ve altındaki müşterilere özel olan bu kampanya ile beraber bedava dakika, hediye internet ve SMS kazanmak da mümkün. Kampanya için tek yapmanız gereken Vodafone Yanımda uygulamasını indirmek. Uygulama içerisinde size özel hediyelerden oluşmış bir indirim kataoloğu da bulunmaktadır. Bunun yanı sıra Vodafone Freezone müşterilerine özel olan 6 ay boyunca 250 dakika hediyesini de kolayca satış noktalarında görebilirsiniz.

Vodafone 542 Kampanyası 

542 dakika bedava kakzanmaktan hasetsek ne dersiniz? İlla ki altında bir pormosyon veya reklam veren taşımayan bir sektör. Bu kampanyadan yararlanması için tek yapmanız gereken 542 DK kampayasından yararlanmalıyım. Kampanyadan yararlanmak için yapmanız gereken şey 542 yazıp 7000 numarasına istediğiniz zaman SMS göndermektir.

Vodane Hediye Konuşma Hakkı

Kampanyadan yararlanmak oldukça basittir. Kampanya kapsamında her yöne kullanılabilecek hediyeler verilir. Vodafone konuşma hakkı almak için yapmanız gerken tek şey KAZAN yazıp 4545 numarasına iletmek.

Vodafone Yükle Kazan

Kampanya en basit yöntemler arasında yer alıyor. Kampanyadan yararlanmak için aranan ilk şart hattın faturasız olması. 30 TL ve üstü yükleme yapmaz isenmiz hediye tarafınıza iletilmeyecektir. Yararlanmak için yapmanız gereken DAKIKA yazıp 4455 numarasına SMS göndermektir.

Vodafone 1000 Bedava Konuşma

Vodafone Bedava Dakika Kazanma Yolları

Kampanya içerisinde en fazla hediye veren kampanya durumundadır. Tek yapmanız gereken EVET yazıp 4000 numarasına iletmektir. Mesajın ardından onay ile ilgili mesaj telefonunuza iletilecektir. Kampanyanın onaylanması ile beraber kullanıma başlayabilirsiniz.

Vodane Sürpriz Bedava Konuşma Paketi

Bahsedeceğimiz bu kampanya ile beraber bedava konuşma hakkının yanı sıra bedava internet ve SMS de kazanabilirsiniz. Kampanyaya katılım için tek yapmanız gerken SURPRIZ yazıp 6666 numarasına SMS göndermektir. Kısa süre içerisinde kampanya onay mesaju telefonunuza iletilir. Vodafone Bedava Dakika Kazanma Yolları arasında bu kampanya en geniş hediye yelpazesine sahiptir. Kampanya ile hediye çeki, forma, SMS gibi hediyeler de verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ