Bedava İnternet

Vodafone Bedava İnternet 2022

Vodafone Bedava İnternet Mayıs 2022 Geçtiğimiz yıllarda Vodafone birçok alanda yaptığı kampanyalar ile dikkatlari üzerine çekmeyi başardı. Vodafone Bedava İnternet Kullanıcıları için sağlamış olduğu uygun fiyatlı tarifelerin yanına hediyeler de ekledi.

Bu hediyeler kimi zaman bedava internet, kimi zaman da çeşitli kuponlar oldu. Sinema biletleri, bedava SMS, indirimler derken sen 2022‘i gösterdi. Bu sene de Vodafone bedava internet dağıtmaya devam etmekte. Bu yazıda kampanyaları yazacağız ama paketi almak için adımları harfiyen takip etmelisiniz.

2022 Vodafone bedava internet kampanyaları için oldukça yoğun bir sene olacak. Hali hazırda devam eden internet kampanyalari ile birlikte birçok yeni kampanya da bizleri bekliyor. Vodafone Faturalı, Faturasız, Freezone üyesi birçok kişiye özel yeni kampanyalar da duyuruldu. İşte karşızda 2022 Vodafone Bedava İnternet kampanyaları.

TURKCELL BEDAVA İNTERNET KAMPANYALARI 2022

Vodafone Bedava İnternet Kampanyaları (GÜNCEL) 2022

İçindekiler

Vodafone Yanımda 5 GB Bedava İnternet

Vodafone Bedava SMS Kampanyaları

Vodafone firmasının mobil uygulaması olan Vodafone Yanımda ile yeni gelenlere internet paketi veriyor. Faturasız müşterilerine özel olarak sunulan kampanyada 1 hafta boyunca kullanabileceğiniz 5 GB internet hediye. 5 GB internet paketini kazandığınız takdirde hattınızda bulunan internet paketinden veri alış verişi olmaz, bu paketi kullanabilirsiniz.

Vodafone Yanımda’ya Hoş Geldin kampanyası olarak sunulan bu kampanya kolayca alınabilmekte. Kampanyadan faydalanabilmek için yeni faturasız hat sahibi olmalısınız. Hattınızı aldığınız 30 gün içerisinde bu kampanyaya katılarak 7 gün süre ile ücret ödemeden 5 GB internet kullanmış olursunuz. Kampanyadan yararlanmak için Vodafone yanımda uygulamasını indirip Ek Paketler bölümünden hediyenizi alabilirsiniz.

Vodafone Seviyorum İnterneti 3 GB Bedava İnternet

Vodafone Bedava İnternet

Sunulan Vodafone bedava internet kampanyalarından biri de Seviyorum İnterneti kampanyası. Kampanya internet paketi vermekte ama biraz farklı bir şartı var: Size verilen testi çözmeniz. Seviyorum İnterneti başlığı ile verilen kampanya ile beraber kullanıcılara internet ile alakalı bazı testler yapılıyor. Bu testler internet kullanım alışkanlıklarınızın üzerine. Testlerde dilediğiniz gibi cevaplar vererek internet karakterinizi öğreniyor bundan dolayı da 3 GB internet paketi kazanıyorsunuz.

Vodafone Seviyorum İnterneti Testi kampanyası ile beraber doyasıya internet kullanabilirsiniz. Verilen interneti sadece yurt içi kullanımda harcayabilirsiniz. Paketin bitmesi halinde yenileme olmaz. İnternet ücretlendirmesi tarifeniz üzerinden yapılır. Testi yaptıktan sonra interneti almama gibi bir hakkınız da bulunmakta. Bir GSM numarasından sadece 1 kere teste özel Vodafone bedava internet kazanılabilir.

Vodafone Bedava İnternet Hediye Çarkı

Vodafone Bedava İnternet

Vodafone Yanımda uygulaması içerisindeki etkinliklerden biri olan Hediye çarkı ile bedava internet kazanılmakta. Kampanya süresince dağıtılan tüm hediyelerde toplam olarak en az 10 GB hediye. Bu sayı şansınıza ve Vodafone’un kampanya eklemelerine göre tabi ki artmakta.

Kampanya özelinde dağıtılan bir diğer hediye de 1 sene boyunca kullanabileceğiniz 100 GB internet. Bu internet paketi tam tamına 1000 kişiye dağıtılacak. Hediyeyi kazanmak için tek yapmanız gereken hediye çarkını daha fazla çevirmek. 24 Ocak’a kadar bu kampanya devam etmekte.

Vodafone Dijital Başvurular Bedava İnternet

Vodafone müşterisi olmak isteyen herkesin katılabileceği bu kampanya ile beraber tamı tamına 6 GB bedava internet dağıtılmakta. Vodafone kurumsal, bireysel faturalı ve faturasız müşterisi olmak isteyen herkesin kazanacağı bu hediye için bazı yapılması gerekenler bulunuyor. Vodafone bedava internet hediyesi için başvurularınızı dijitalden yapmalısınız. İnternet sitesi üzerinden yağacağınız başvurular sonucunda ilk 3 ay için toplam 6 GB bedava internet hattınıza tanımlanacak.

TURKCELL BEDAVA İNTERNET KAMPANYALARI 2022

Vodafone 101 Zade Games Pişti 5 GB Bedava İnternet

Vodafone Bedava İnternet

Vodafone abonelerine özel olarak 101 Zade Games Pişti oyuncularına özel 5 GB  internet dağıtılmakta. 1 Aylık Gold Vip sahibi olan kişiler 1 hafta boyunca kullanabilecekleri 5 GB Vodafone bedava internet sahibi oluyorlar. Kampanya 31.12.2022 tarihine kadar devam edecek. Oyun üzerinde BURADAN üyelik oluşturduktan sonra yapacağınız Vip üyelikle 5 GB hediye hakkına sahip olacaksınız.

Eğer oyunu sürekli hale getirmek ve her ay bu üyelikten faydalanmak isterseniz, her ay 5 GB internet alabilirsiniz. Kampanyadan her 30 günde bir kullanma hakkınız bulunuyor. Kazandığınız interneti diğer paketleriniz ile birleştiremezsiniz.

Vodafone Süpermarket Yanımda Bedava İnternet

Vodafone Bedava İnternet

Vodafone Yanımda uygulaması içerisinde sunulan Süpermarket Yanımda ile bir sürü hediye sizi bekliyor. Uygulamada online süpermarket alışverişleri yapılmakta. Alışverişlerinizin miktarlarına göre ise bazı hediyeler bulunuyor. İlk yapacağınız 100 TL üzeri alışverişe özel olarak 20 TL indirim ve 10 GB Vodafone bedava internet verilmekte. Yapacağınız alışveriş hem daha ucuz hem de 7 gün boyunca internet kullanmanızı sağlacak hale gelecek.

Uygulama içerisinde 27 farklı kategori bulunmakta. Her 2 haftada 1 yeni kampanya yapılan platformda 7000’den fazla ürün bulunuyor. Yapacağınız ilk alışverişin dışında da internet hediyesi bulunuyor. Daha sonraki 100 TL ve üzeri her alışverişte haftalık 2 GB bedava internet verilecek. Eğer alışverişinizi 150 TL ve üstü olacak şekilde yaparsanız Vodafone Pay karta özel 30 TL indirim de kazanabilirsiniz.

Vodafone’a Hoş Geldin Hediyesi Bedava İnternet

Vodafone Faturalı müşterisi olan herkes aylık internet paketleri kazanmakta. Eğer son 30 gün içerisinde Vodafone Faturalı müşterisi olduysanız aylık 20 GB ve 10 GB internet paketi kazanabilirsiniz. Paketlerden hangisini kazanabileceğiniz tarifelerinize göre belli olacaktır. Vodafone bedava internet paketi için yapmanız gereken tek şey Vodafone Yanımda uygulamasına girmek. Uygulamadaki Ek Paketler bölümünden hediyenizi alabilirsiniz. Faturalıya geçişinizin ne olduğuna da bakılmaz. İster numara taşıyın ister faturasızdan geçin, aylık internet paketini kazanırsınız.

 

Vodafone BTK Akademi Portalı Bedava İnternet Kampanyası

Tüm Vodafone müşterilerine sunulan bu hediye ile tam 6 GB internet hakkı hediye. BTK Akademi Portalı kullanıcılarının dikkatini çekecek bu kampanya ile platform için aylık 6 GB internet verilmekte. İçerisinde bir sürü eğitim içeriği bulunan platformda online eğitim alabilmektesiniz. Bu internet hakları için ekstra bir işlem yapmanıza gerek yok. 19 Mayıs tarihinde tüm Vodafone müşterileri bu kampanyadan yararlanır statüsüne geldi. İlgili siteye www.btkakademi.gov.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Vodafone Toplan Gel Bedava İnternet Kampanyası

Toplan Gel kampanyası ile beraber hem siz hem de sevdikleriniz kazanmakta. Vodafone’un sunmuş olduğu bu hizmet ile beraber birçok hediye verilmekte. Toplan Gel kampanyası ile numara taşıyan ya da yeni hat alacak kişiler bir komünite ile hediyeler kazanbiliyor. Birbirlerini tanıyan ve aynı işlemi yapacak olan kişiler yıl boyunca sürecek bazı avantajlara sahip olmakta. Hediyeler arasında sınırsız Whatsapp, Spotify ve 5 GB Twitter, Facebook, Instagram kullanma hakkı bulunmakta. Bunlara da ek olarak aylık 2 GB Vodafone bedava internet verilmekte.

Toplan Gel Hediyeleri:

 • Toplan Gel’deki 2 Hat için aylık 1 GB internet hediyesi
 • Toplan Gel’deki 3 Hat için aylık 1 GB+Sınırsız Facebook Messenger + Whatsapp hediyesi
 • Toplan Gel’deki 4 Hat için aylık 2 GB+Sınırsız Facebook Messenger + Whatsapp + Spotify hediyesi
 • Toplan Gel’deki 5 Hat için aylık 2 GB+Sınırsız Facebook Messenger + Whatsapp+ 5 GB Twitter, Facebook, Instagram hediyesi

 

Vodafone FreeZone 2 GB Bedava İnternet

Vodafone Bedava Dakika Kampanyaları

2 GB internet paketini kazanmak için yapmanız gereken şey 30 TL üzeri yükleme ve 29 TL üzeri paket alımı yapmak. Bunu yapan FreeZone üyeleri 2 gün için 2 GB Vodafone bedava internet kazanmakta. Kampanyadan yararlanmak için yüklemeleri pazartesi günleri yapmalısnız. 26 yaş altı tüm Vodafone müşterileri bu fırsattan yararlanabilirler. Paketiniz SMS iletimi ardından başlayacak olup 48 saat sonra kullanım dışı kalır. Paketde bir yenileme olmaz, ücretlendirme tarifeniz üzerinden yapılır.

Vodafone Bedava Netflix Paketi

Vodafone Bedava Netflix Paketi kampanyası Vodafone Red abonelerine özel bir kampanyadır. Bu kampanya kapsamında tarifesini Vodafone Red’e taşıyan kullanıcılar 3 ay boyunca Netflix paketini kullanmaya hak kazanıyorlar. Hattını Vodafone Red’e taşıyan veya yeni hat alarak Vodafone Red’li olan tüm kullanıcılar bu kampanyadan yararlanabilmektedir. Bu kampanyanın yanı sıra Vodafone aboneleri tarifelerine ek farklı Netflix paketlerini satın alabilirler. Bu paketler;

Red Sınırsız Sosyal 25 GB+5GB Paketi: 12 ay geçerli olan bu paketi satın aldığınız takdirde 5GB kazanacaksınız. Ayrıca Red Sınırsız Sosyal tarifesine geçen kullanıcılara ilk 3 ay Netflix standart paket hediye üyelik verilmektedir. Hediye 5GB internetinizi  Instagram Facebook + Whatsapp ve Spotify’da sınırsız kullanabilirsiniz.

 • 2000 DK + 250 SMS kullanabileceğiniz bu tarifenin fiyatı ilk 3 ay 99 TL diğer aylar ise 119 TL’dir.

Red Sınırsız Sosyal Video 30GB+5GB Paketi: 12 ay geçerli olan bu paketi satın aldığınız takdirde her ay 5GB sosyal medyada kullanabileceğiniz hediye internet hakkından yararlanabileceksiniz. Hattını Vodafone Red’e taşıyan kullanıcılar; 3 ay Netflix üyeliği ile birlikte birçok farklı kampanyadan yararlanabilecektir. Bunlar;

 • Amazon prime üyeliği.
 • Vodafone ve sabit hatlarla sınırsız konuşma imkanı.
 • 23 Ülkeden farklı kişiyle 120 DK ücretsiz konuşma hakkı.
 • Sınırsız Tiktok paketi 25 TL değil yalnızca 15 TL.

Red Sınırsız sosyal Video kullanıcıları ilk 3 ay 124 TL, diğer aylar ise 149 TL’ye bu kampanyadan yararlanabilecekler.

Red Sınırsız İletişim 20GB+5GB Paketi: bu paket kapsamında 12 ay boyunca her ay yenilenen 1000 DK konuşma + 250 SMS hakkınız bulunmaktadır. Ayrıca WhatsApp’ta kullanabileceğiniz 5GB internet hattınıza tanımlanacaktır. Bu tarifenin ücreti ise ilk 3 ay 72 TL, diğer aylar ise yalnızca 84 TL’dir.

Red Sınırsız Eğlence 40GB+5GB paketi: Bu paket kapsamında hattınıza 3500 DK+ 250 SMS ile birlikte 40GB ve her ay 5GB internet tanımlanacaktır. 5GB internetinizi Instagram, FaceBook, WhatsApp, Twitter, Spotify’da rahatlıkla kullanabilirsiniz.

İlk 3 ay 144 TL’ye, diğer aylar ise 160 TL’ye bu tarifeden yararlanabilirsiniz.

Vodafone Ramazan Kampanyası 2022

Ramazanın gelmesi Vodafone bedava internetin gelmesi demektir. Vodafone her yıl olduğu gibi 2022 yılında da Ramazan Kampanyası yaparak faturalı/faturasız tüm kullanıcılarına 1GB internet hediye etmektedir. Ulaştırma Bakanlığı ile yapılan görüşmeden sonra her kullanıcısına 1GB hediye internet vermeyi onaylamıştır. Her kullanıcının yalnızca 1 defa yararlanabileceği bu kampanya kapsamında her kullanıcı 1GB internetin sahibi olacaktır.  Ayrıca Vodafone her ramazan ayınca kullanıcılarına özel hediye internet/ucuza internet paketi tarifeleri sunmaktadır. Geçen yıl yapılan kampanyalar kapsamında yükle kazan, Vodafone Sahur bedava internet, Ramazan bedava internet kampanyası sunmuştur.

 

Vodafone 20 GB Hediye internet – Faturalı

Vodafone kullanıcı sayısını artırmak için sürekli güncel kampanyalar yapmaya devam etmektedir. 20 GB hediye internet kampanyası ise hattını Vodafone’a taşıyan tüm kullanıcılar için geçerli olacak bir kampanyadır. Son 1 ay içerisinde Vodafone mağazalarından, vodafone.com.tr üzerinden yeni hat tesisi yapan, hattını Vodafone’a taşıyan veya faturasız tarifeden faturalı tarifeye geçiş yapan her kullanıcısına 30 gün boyunca kullanabileceği 20 GB hediye internet vermektedir. Sizlerde son 30 gün içerisinde hattınızı Vodafone’a taşıdıysanız ya da faturasız tarifeden faturalı tarifeye geçiş yaptıysanız hemen Vodafone Yanımda uygulamasını telefonunuza indirerek hediye internetinizi alınız.

 

Akbank Vodafone 2 GB Hediye internet

Akbank Vodafone 2 GB Hediye İnternet kazanmak için yapmanız gereken yalnızca Akbank’tan otomatik fatura talimatı vermek. Faturanızı otomatik olarak ödediğiniz takdirde Vodafone’dan 2 GB internet kazanabilirsiniz.

 

İnternet Avcıları Oyunu Oyna

İnternet Avcıları Oyunu Oyna hediye internetlerin sahibi ol. Evet yanlış duymadınız Vodafone oyun oynayarak GB kazanma şansını sunmaktadır. Vodafone İnternet Avcıları oyunu ile sizlerde bedava internet kazanma şansını yakalayabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken oyun içerisinde bulunan BİT adı verilen yaratıkları avlamak! Sürekli olarak her yerde karşınıza çıkan Bitleri avladıkça mağazanızda toplanacaktır. Topladığınız Bitleri isterseniz hediye internet paketine çevirebilir isterseniz indirimli paketlere dönüştürebilirsiniz.

Vodafone Soruyu Bil İnternet Kazan

Vodafone Soruyu Bil İnternet Kazan kampanyası ile sizlerde Hızla Kazanda yer alan sorulara doğru yanıtları vererek internet kazanabilirsiniz. Soruyu Bil internet kazan ücretlidir aylık ücreti ise yalnızca 36TL’dir.

Vodafone Grup Kur Hediye İnternet Kazan

Vodafone Grup Kur Hediye İnternet Kazan, Vodafone Toplan Gel ile bedava internet kazanabilirsiniz. Sevdiğiniz insanlarla birlikte grup kurup 1 yıl boyunca geçerli olacak, her ay kullanabileceğiniz ‘’ Twitter, Instagram, Spotify ve Whatsapp erişimi tarafınıza sağlanacaktır.

Üniversitelilere 6 GB Bedava İnternet

Üniversitelilere 6 GB Bedava İnternet, uzaktan eğitim sürecinde olan tüm üniversiteli gençlere YÖK tarafından sunulmuş olan bir kampanyadır. Derslerine online olarak giren öğrencilerin derslerinden mahrum kalmaması ve internet sorunu yaşamaması için YÖK ve Vodafone işbirliği ile 6 GB hediye internet dağıtılmıştır.

Vodafone EBA 6 GB Bedava İnternet

Vodafone EBA 6 GB Bedava İnternet Kampanyası ile 31 Ağustos 2022 tarihine kadar, lise, ortaokul ve ilkokul öğrencilerine 6 GB internet verilmektedir. Tüm Vodafone kullanıcı EBA üzerinden canlı derslere hediye verilen 6 GB internet ile rahatça katılabilirler. Bu GB’lar EBA’ya giriş yaptığınız takdirde kullanıma başlanacaktır. Herhangi farklı bir başvuru yapmanıza gerek yoktur.

Vodafone Sınırsız Whatsapp Sınırsız Mesajlaşma

Vodafone Sınırsız Whatsapp Sınırsız Mesajlaşma paketleri Vodafone Red kullanıcılarına özel paketlerdir. Aşağıda yer alan paketleri satın alarak Vodafone sınırsız whatsapp sınırsız mesajlaşma hakkına sahip olabilirsiniz.

Red Sınırsız Sosyal 25 GB+5GB Paketi: 12 ay geçerli olan bu paketi satın aldığınız takdirde 5GB kazanacaksınız. Ayrıca Red Sınırsız Sosyal tarifesine geçen kullanıcılara ilk 3 ay Netflix standart paket hediye üyelik verilmektedir. Hediye 5GB internetinizi  Instagram Facebook + Whatsapp Sınırsız Mesajlaşma ve Spotify’da sınırsız kullanabilirsiniz.

Red Sınırsız Sosyal Video 30GB+5GB Paketi: 12 ay geçerli olan bu paketi satın aldığınız takdirde her ay 5GB sosyal medyada kullanabileceğiniz ( Sınırsız Whatsapp)  hediye internet hakkından yararlanabileceksiniz. Hattını Vodafone Red’e taşıyan kullanıcılar; 3 ay Netflix üyeliği ile birlikte birçok farklı kampanyadan yararlanabilecektir. Red Sınırsız sosyal Video kullanıcıları ilk 3 ay 124 TL, diğer aylar ise 149 TL’ye bu kampanyadan yararlanabilecekler.

Red Sınırsız İletişim 20GB+5GB Paketi: bu paket kapsamında 12 ay boyunca her ay yenilenen 1000 DK konuşma + 250 SMS hakkınız bulunmaktadır. Ayrıca WhatsApp’ta kullanabileceğiniz 5GB internet hattınıza tanımlanacaktır. Bu tarifenin ücreti ise ilk 3 ay 72 TL, diğer aylar ise yalnızca 84 TL’dir.

Red Sınırsız Eğlence 40GB+5GB paketi: Bu paket kapsamında hattınıza 3500 DK+ 250 SMS ile birlikte 40GB ve her ay 5GB internet tanımlanacaktır. 5GB internetinizi Instagram, FaceBook, WhatsApp, Twitter, Spotify’da rahatlıkla kullanabilirsiniz.

 

Vodafone Yanımda Bedava İnternet 2022

Vodafone Yanımda Bedava İnternet 2022 yılında da hediye internet kazandırmaya devam ediyor. Sizlerde hediye internet kazanmak istiyorsanız Vodafone Yanımda uygulamasını telefonunuzda yer alan AppStore ya da PlayStore mağazalarından indirebilirsiniz. Uygulamayı indirdikten sonra uygulama içerisinde çeşitli bedava internet kazanma yollarını uygulayabilir ve bedava internet kazanabilirsiniz.

Vodafone Bedava İnternet Kazanma

Vodafone Bedava İnternet Kazanma şansı Ramazan ayının yaklaşması için artmış bulunmaktadır. sizlerde Vodafone Bedava İnternet Kazanma şansını yakalamak istiyorsanız güncel olarak https://bedavainternetr.com/ ‘u takip edebilirsiniz. Ayrıca Vodafone Yanımda uygulamasını indirerek uygulama içerisinde yer alan birden çok aktivite ile hediye internet kazanabilirsiniz.

Vodafone Yanımda Arkadaşını Davet Et Bedava İnternet

Vodafone Yanımda Arkadaşını Davet Et Bedava İnternet kazan! 3 ay boyunca geçerli olan 30 GB internet kazanma şansını yakalamak istiyorsanız arkadaşınızı Vodafone’lu yapın. Vodafone uygulaması üzeridnen Davet Et butonuna tıklayarak arkadaşınızın numarasını girin. Arkadaşınızın hattı aktifleştiği takdirde arkadaşınızın hattına 15 GB, sizin hattınıza da 15GB internet yüklenecektir. Toplamda 30 GB kazanacağınız bu kampanyadan yararlanmak için hemen arkadaşınızı Vodafone’lu olmaya davet edin.

Not: bu kampanyadan yalnızca faturalı hat sahipleri yararlanabilmektedir. Faturasız hat başvurularında kampanya aktif olmayacaktır.

Vodafone Bedava İnternet Kampanyası

Vodafone Bedava İnternet Kampanyası hatta kampanyaları ile binlerce GB hediye internet dağıtmaya devam etmektedir. Bedava internet kazandıran kampanyalara yazımızdan ulaşabilirsiniz. Vodafone kullanıcıları için birden fazla bedava internet kampanları bulunmaktadır.

Vodafone Yanımda Bana Ne Var Bedava İnternet

Vodafone Yanımda Bana Ne Var Bedava İnternet var mı? Diye soruyorsanız size güzel bir haberimiz var. Evet Vodafone’lu olan herkese bedava internet her zaman vardır. Sizde bana ne var? diye soranlardansanız hemen Vodafone Yanımda uygulamasını cep telefonlarınıza indrerek 1 hafta geçerli olacak olan 5GB internetinizi alın. Bu hak, yalnızca Yanımda uygulamasını ilk defa indiren ve ilk defa kullanan müşterilerin yararlanabileceği bir haktır.

Vodafone E-Fatura Bedava İnternet

Vodafone E-Fatura Bedava İnternet hakkı faturasını E-Fatura olarak e-mailine gönderilmesini isteyen kullanıcıların yararlanabileceği bir haktır. Vodafone E-Faturaya geçtiğiniz takdirde anında 1GB bedava internet kazanacaksınız.

Vodafone İnternet Avcıları Oyunu Bedava İnternet

Vodafone İnternet Avcıları Oyunu oynayarak Bedava İnternet kazanma şansını yakalayabilirsiniz. 26 yaşının altındaki her kullanıcı internet avcıları oyununu oynayarak bedava internet kazanabilirler.

Vodafone Bedava 8 GB Bedava İnternet

Vodafone Bedava 8 GB Bedava İnternet kazanma şansı mı? Bunu kim istemez!  8 GB internet kazanmanız için yapmanız gereken oldukça basit:

 • SUPER2GB yaz 3636’ya SMS gönder.

Tarafına SMS yoluyla gelen aktivasyon kodundan sonra paketini dilediğince kullanabilirsin.  İlk ay ücretsiz olan bu paket diğer aylar ücretle yenilecektir. Bu nedenle paketinizin süresi dolmadan iptal ediniz.

Vodafone Bedava 500 MB Bedava İnternet

Vodafone Bedava 500 MB Bedava İnternet kazanmak için yapmanız gereken;

 • NET 500 MB yazmak ve 3636’ya göndermek.

Bu mesajınızdan sonra tarafınıza onay mesajı gelecektir. Onay mesajıyla birlikte MB’larınızı dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Vodafone 4.5G Bedava İnternet Kampanyası

Vodafone 4.5G Bedava İnternet Kampanyasından yararlanmak için;

 • 5G yaz 4545’e gönder.

Sim kartınızı 4.5G ‘ye geçirdiğiniz takdirde anında 10 GB internetin sahibi olursunuz. Sim kartınızın 4.5G açmak için;

Ayarlar -> Bağlantılar -> Mobil Ağlar -> Şebeke Modu LTE 4.5G

Pazartesi TL Yükle 2 GB Bedava İnternet

Pazartesi TL Yükle 2 GB Bedava İnternet kazan fırsatından yalnızca Vodafone faturasız hat sahipleri yararlanabilmektedir. Her ay pazartesi günleri hatlarına TL yükleyen aboneler 2 GB bedava internetin sahibi oluyorlar. Bu kampanyadan yararlanmak için Vodafone Yanımda uygulamasını telefonunuza indirmelisiniz. Uygulama içerisinde pazartesi günleri 30 TL ve üzeri yaptığınız her TL yükleme işlemi ardından 2 GG bedava internet hattınıza tanımlanacaktır.

Vodafone Yükle Kazan Bedava İnternet

Vodafone Yükle Kazan Bedava İnternet kazan kampanyası ile hattınıza TL yükleyerek bedava internet ya da bedava SMS kazanabilirsiniz. Yükle kazan kampanyasından yalnızca Vodafone faturasız hat sahipleri yararlanabilir. Yanımda uygulamasında yer alan yükleme hedeflerine ulaşan kullanıcılar 5GB internet kazanma şansını yaklayacaklardır.

Vodafone Bedava İnternet Kazanma 2022

Vodafone Bedava İnternet Kazanma 2022 yılında da devam etmektedir. Birçok farklı uygulama ve kampanya bedava internet kazanmanız mümkündür. Bunlardan birkaçı aşağıda yer almaktadır;

 • Vodafone Yükle Kazan
 • Vodafone Yanımda
 • Vodafone Soruyu Bil Kazan
 • İnternet Avcıları Oyunu Oyna
 • Freezone 2 GB Bedava İnternet
 • E-Fatura Sistemi ile bedava internet
 • Vodafone Sınırsız Sosyal
 • Vodafone Tiktok 5 GB
 • Vodafone Yılbaşı Bedava İnternet
 • Vodafone Grup Kur Bedava İnternet Kazan
 • Vodafone EBA
 • Vodafone Evde Kal

Daha saymadığımız birçok kampanya bulunmaktadır. Bu kampanyalardan yararlanmak için https://bedavainternetr.com/ ‘u takip etmeyi unutmayınız.

 

Vodafone Bedava İnternet Nasıl Yapılır

Vodafone Bedava İnternet Nasıl Yapılır , birçok kampanyaya katılarak bedava internet yapmanız mümkündür. Aşağıda yer alan kampanyalar bunlardan bazılarıdır.

 • Sürpriz yaz 6666’ya gönder.
 • SUPER2GB yaz 3636’ya gönder.
 • Vodafone İnternet Avcıları oyna.
 • EFATURA (boşluk) email adresini yaz 7000’a gönder.
 • Bana Ne Var? çarkını çevir 5 GB kazan.
 • Arkadaşını Davet Et 15 GB kazan.
 • Vodafone Yanımda uygulamasını indir hediye GB kazan.

 

Vodafone Bedava İnternet Veren Uygulamalar

Vodafone Bedava İnternet Veren Uygulamaları bulunmaktadır. Bu uygulamalara giriş yaparak hediye internet kazanabilirsiniz. Hem eğleneceğiniz hem de bedava internet kazanabileceğiniz uygulamalar;

 • Bonus Hediye 7 GB
 • Vodafone Seviyorum İnterneti
 • KazandıRio
 • Vodafone Güvenli Depo
 • Vodafone İnternet Avcıları
 • Vodafone Yanımda

Vodafone Bedava İnternet Hilesi 2022

Vodafone Bedava İnternet Hilesi 2022 ile 5 GB internet kazanabilirsiniz. 5 GB internet için yapmanız gereken Yükle Kazan kampanyasına katılıp hattınıza her ay belirli miktarda TL yüklemesi yapmak.

Vodafone Bedava İnternet Hilesi yapma;

Vodafone abonesi olmayıp vodafone’a geçiş yapanlar ya da faturasız tarifeden  faturalıya geçiş yapanlar her ay kullanabileceği 12 GB internetin sahibi olabilir.

Bu yazımızda sizler de yukarıda bahsetmiş olduğumuz başlıkların bilgisini aktarmaya çalıştık vodafone gsm şirketinin yapmış olduğu tüm kampanyalara Vodafone Bedava İnternet kategorimizden ulaşabilirsiniz.

vodafone bedava internet 2021
vodafone bedava internet 2020
vodafone bedava internet 2022
vodafone bedava internet vpn
vodafone bedava internet hilesi
vodafone bedava internet kampanyaları
vodafone bedava internet 2020 faturasız
vodafone bedava internet nasıl yapılır
vodafone bedava internet kazanma 2021
ramazana özel vodafone bedava internet
my vodafone bedava internet
4.5g vodafone bedava internet
ramazan vodafone bedava internet
vodafone faturalı bedava internet
vodafone yanımda bedava internet
vodafone faturasız bedava internet
vodafone evde kal bedava internet
vodafone 4.5g bedava internet
vodafone faturalı bedava internet 2021
vodafone ramazan bedava internet
vodafone tobi bedava internet
vodafone faturasız hat bedava internet
vodafone ramazana özel bedava internet

 

Vodafone Bedava İnternet başlıklı yazımız ile ilgili düşüncelerinizi bizimle paylaşın…

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ