Bedava İnternet

Vodafone Bedava İnternet Kazanma Nasıl Yapılır (GÜNCEL)

  • 28 Kasım 2022
  • 141 kez görüntülendi.
Vodafone Bedava İnternet Kazanma Nasıl Yapılır (GÜNCEL)

Vodafone bedava internet kazanma nasıl yapılır başığımızda vodafonun muhteşem kampanyalarından kullanıcılarına özel hizmetleri devam etmekterdir. Sizlere bu yazımızda vodafone bedava internet kazanma nasıl yapılır güncel listeyi aşağıda yer vereceğimiz sıralamayı takip etmeniz yeterli olacaktır.
vodafone bedava internet nasıl yapılır

bana ne var çarkını çevirerek bizlere sunduğu 5gb

Cep telefonunuza Vodafone yanımda uygulamasını indirim kullanabileceğiniz 1,2 ve 5 GB

Vodafane Yanımda uygulamasından arkadaşlarını davet ederek  9 GB kazan

Vodafane yanımda uygulamasına girip 100 TL alışveriş yaparak 10 GB kazan

Süpermarket yanımda ile alışveriş yaparak 2 GB cebinde

Vodafone faturanızı e- faturaya geçirerek 1 GB kazanmak için EFATURA boşluk mail adresi yazarak 7000’e kısa mesaj atın 1 gb kazanın.

Vodafone seviyorum testini yapıp sonunda çıkan ekrana numaranızı yazarak gelen mesajdaki kodu yazdıktan sonra 3 GB cebinizde.

Vodafone internet avcıları oyununu oynayarak internet kazan SUPER2GB yazıp 3636’ya kısa mesaj atarak 1 ay geçerli internet bedava.

EBAA Vodafone Bedava İnternet Nasıl Yapılır

EBA Vodafane bedava internet nasıl yapılır, Vodafone  öğrenciler mağdur olmasın diye internet kullanımında bonkörlük yaptı ve internet hediye etti. Bunlardan birisi de EBA vodafone, bedava internet almak için her hangi bir işlem yapmanıza gerek yok. Vodafon abonelerinin EBA da geçerli olacak internetten faydalanmaları için 6 GB internet otomatik olarak hatlarına tanıplanıp yansımakta. Her ay EBA internet paketi otomatik olarak yenilenmektedir. EBA internet paketinden vodafone abonelerinin hepsi faydalanacak olup, Vodafonun öğrencilere sunduğu muhteşem fırsatlar gün gün yeniliklerle güzel hizmetler vererek devam etmekte.  takpte kalmanız yeterli.

Vodafone’lulara Bedava İnternet 2022 Nasıl Yapılır

Vodafone’lulara bedava internet nasıl yapılır, Vodafone hat sahibi olanlar bir çok yöntem ile bol bol bedava internet kazanabiliyor. En çok bedava internet veren yollardan biri ise  Vodafone yanımda uygulamasını indirmek ve orada yer alan çarkı çevirerek bir çok interneti cebinizde kullanmak.Hediye çarkında yalnızca internet paketleri bulunmayıp bir çok indirimli alışveriş kampanyalarındanda faydalanabilirsiniz. Yapmanız gereken haftada bir çarkı çevirip hediyelerden yararlanmanız olacaktır. Bedava internet kazanmanın bir çok yöntemi vardır. Ayrıca hattınızı 4.5G ye geçirerek, internet avcıları oyununu oynayarak, e- faturaya geçiş yaparak bedava internet kazanabilirsiniz.

Vodafone Faturalı Bedava İnternet Nasıl Yapılır

Vodafone faturalı bedava internet nasıl yapılır, Vodafone faturanızı e fatura yaparak bedava internet kazanmak çok basit. E- faturaya geçmek için ‘EFATURA” yazıp boşluk bırakıp  “E-MAİL” adresinizi girerek  bu mesajı “7000” a kısa mesaj olarak yollayın. E-fatura hizmetini aktif hale getirmek için ise, Yanımda İnternet fatura ayarları bölümünden e-fatura seçeneğini işaretlemeniz gerekmektedir.. Fatura ayarları sayfasına ulaşmak için Bir başka seçenek ise internet avcıları oyununu oynayarak bedava internet kazanabilirsiniz. Bu oyunu yalnızca 26 yaş altı aboneler oynayarak bedava internet kazanır. Faturasız hattınızı faturalı yaparak bile internet kazabilirsiniz.

Vodafone Bedava 5 GB İnternet Nasıl Yapılır

Vodafone bedava 5 GB internet nasıl yapılır, öğrenci hattı diye bilinen Vodafone yeni gelen bütün müşterisine ister faturasız ister faturalı hat olsun fark etmeksizin, vodafone uygulamasını indirir indirmez, bir haftalık 5 GB internet anında cebinzde doya doya kullanabilirsiniz. Faturasız hatlarını faturaya geçiren Vodafone abonelerine aylık 5 GB internet tanımlamakta. Bunun için yapmanız gereken Vodafone Yanımda uygulamasına girip ‘ek paket al’ sayfası üzerinden giriş yapılmalı. vodafonun daha bir çok kullanıcılarına özel bedava kullanabileceği internet paketleri mevcut diğeri ise bip bedava internet.

Vodafone Bedava İnternet Kampanyası Nasıl Yapılır

Vodafone bedava internet kampanyası  nasıl yapılır, kapsamında sevdikleriniz ile hediye internet kazanmak için toplan gel kapmayasına katılabilirsiniz. Tam 1 yıl boyunca her ay 2 GB bedava internetin yanında sosyal medyada geçerli ek 5 GB daha kazanıyorsunuz.

Toplan Gel kampanyası ile numara taşıma veya yeni hat alma başvurusu bulunanlar bir grupta toplanıp birlikte hediyeler yakalarlar. 1 yıl boyunca her ay sınırsız WhatsApp, Spotify ve 5 GB ile sınırlı Instagram, Facebook, Twitter’ın yanında 2 GB internete varan hediyelerden faydalanın bir arkadaş grubu olabilir, bir kuzen gurubuz olabilir,  sizlerde faydalanabilirsiniz.

Diğer makalelerimiz  olan Vodafone faturalı ve faturasız ek konuşma ve internet paketleri   Vodafone 4.5 G Bedava İnterne  inceleyebilirsin.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ