Bedava İnternet

Vodafone Bedava SMS Kampanyaları

  • 02 Şubat 2021
  • 1.473 kez görüntülendi.
Vodafone Bedava SMS Kampanyaları

Vodafone Bedava SMS Kampanyaları; Vodafone, sağladığı hediyeler ile beraber müşterilerini sürekli mutlu etmeyi amaçlayan bir firmadır. Bedava internet paketleri, binlerce bedava SMS ve dakikalarca konuşma ile bu amacına da ulaşabilmektedir. Bu yazımızda Vodafone bedava SMS kampanyalarını detaylı şekilde irdeleyeceğiz. Kampanyaya katılım şartlarını, katılmak için yapılması gerekenleri bu yazıda bulabilirsiniz.

 

Vodafone, diğer operatörlere nazaran gençleri daha fazla odak alır. Kampanyalarının büyük çoğunluğu Vodafone Freezone üyelerine yönelik olur. Bu sebeple ülkemizdeki genç nüfusun önemli bir ornaı Vodafone kullanmaktadır. Hediye dağıtımı da bu anlayışının bir yansımasıdır. Bu yazımızda bahsedeceğimiz bedava SMS kampanyaları dışında İnternet paketleri, sinema bileti, hediye çeki gibi çok ilginç hediyeler de bulunmaktadır.

VODAFONE BEDAVA İNTERNET KAMPANYALARI 2022

Vodafone Bedava SMS Nasıl Yapılır?

Vodafone firmasının sizlere sağlamış olduğu hediyelerin her biri için farklı yöntem bulunur. Bazı hediyelere SMS servisi üzerinden ulaşılabilirken bazılarına da uygulamalar üzerinden ulaşılır. Vodafone, Turkcell ve Türk Telekom sağlamış olduğu servislere müşteri çekmek için hediye verme yöntemini izlemektedir. Bedava SMS Kampanyaları da bu politikaların sonucudur. Eğer “Vodafone Bedava SMS Nasıl Yapılır?” sorusuna net bir cevap arıyorsanız kampanya özelinde değerlendirme yapmalısınız.

Vodafone Bedava SMS Kampanyaları 2022 Güncel

Vodafone Yanımda Bedava SMS Kampanyaları

Vodafone Bedava SMS Kampanyaları

Vodafone’un müşterilerine sunduğu; bilgi, abonelik işlemi, hediye alma gibi aksiyonları yapabileceğiniz bir uygulama bulunmakta. Vodafone Yanımda ismine sahip bu uygulama nerede ise tüm Vodafone’lular tarafından da kullanılmakta. Uygulama içerisinde her Pazartesi günü yenilenen bir hediye havuzu bulunuyor. Pazartesi uygulamaya giriş yaparak o hafta için geçerli olacak bedava SMS, internet ve dakika paketleri kazanabilirsiniz.

Her Yöne 100 SMS Paketi

Uygulama içerisinde en fazla dağıtılan SMS paketi ise her yöne 100 SMS paketi. Bu paket sayesinde Türk Telekom, Turkcell müşterileri ile de mesajlaşabilirsiniz. Pakete sahip olmak için yapmanız gereken tek şey her hafta uygulamadaki ilgili kısmı ziyaret etmek.

Her Yöne 250 SMS Paketi

Her yöne 100 SMS paketine göre daha az dağıtılan bu paket de yine aynı yöntemle alınmaktadır. Haftalık olarak verilen paket ile beraber yine tüm operatörler ile keyifli şekilde mesajlaşabilirsiniz. Uygulamadan kazandığınız bu paketi başkalarına devredemezsiniz.

Her Yöne 500 SMS Paketi

Uygulamada verilen en büyük SMS paketi ise Her Yöne 500 SMS paketidir. Bu paket kısa mesajı çok kullanan kişiler için çok önemlidir. Bir hafta geçerli olan 500 SMS ile birlikte doya doya mesajlaşmak mümkün. Sayısı itibari ile bir haftada bitirmek de oldukça zor. Paketin bitmediği durumlarda diğer aylara devir olmadığını eklemek de gerekiyor.

Yükle Kazan Vodafone Bedava SMS

Bildiğiniz gibi Vodafone Yanımda uygulaması içerisinde kullanıcı hedefleri sunulmakta. Uygulamadaki “Bana Ne Var?” kısmında verilmiş hedefelere ulaşmanız durumunda hediyeler kazanabiliyorsunuz. Bu hediyeler arasında Bedava SMS paketlerinin yanı sıra bedava konuşma ve internet paketleri de bulunmakta. Uygulama içerisindeki Yükle Kazan başlığındaki ödüller arasında Bedava SMS hediyesi olanları görüp onlara yönelik işlem yaparsanız, hediyenizi alırsınız.

Vodafone Online Self Servis ile Bedava Mesaj

Vodafone web işlemleri yapabileceğiniz bir arayüz sunmakta. www.vodafone.com.tr sitesinde bulabileceğiniz bu sistem üzerinden birçok işlemi gerçekleştirirken hediye de kazanabilirsiniz. Online Self Servis üzerinde kayıt oluşturmanın ardından SMS kazanabilirsiniz. Kampanya kapsamında günlük 10, totalde aylık 300 SMS hakkı kazanırsınız. Bu SMS’leri dilediğince kullanabilirsiniz.

Vodafone SURPRIZ ile Bedava SMS

Vodafone’un kullanıcılarına sağlamış olduğu en hediyeli SMS servisidir. Tek bir mesaj göndererek bedava internet, konuşma ve SMS paketi kazanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken SURPRIZ yazıp 6666 numarasına SMS gönderemek. Mesajı göndermenizin ardından sizin için seçilen hediye ile ilgili hatta tanımlama ve bilgilendirme SMS’i alacaksınız. Paketler boyut ve süre açısından değişiklik göstemektedir. Kullanırken bunlara dikkat etmelisiniz.

Vodafone Bedava SMS Hilesi

Vodafone’un az bilinen SMS hilelerinden biri de Online Self Servis üzerinden SMS göndermek. Site üzerindeki konsola girerek günde 10 adet ile sınırlı olmak üzere SMS gönderebilirsiniz. SMS paketinizin olmasına bakılmaksızın bu işlemi her gün yapabilmektesiniz.

Yazıda 2022 Vodafone Bedava SMS kampanyaları hakkında bilgiler verdik. Kampanyalardan yararlanmadan önce içerikleri dikkatlice okuyun. Bunların dışında kalan tüm bedava SMS hilesi ve yöntemlerini yorumlar kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

VODAFONE MÜŞTERİ HİZMETLERİ DİREK BAĞLANMA

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ