Bedava İnternet

Vodafone Benzersiz Teklif Nedir? iPhone 11 Pro Kazan Kampanyası

 • 14 Temmuz 2021
 • 1.739 kez görüntülendi.
Vodafone Benzersiz Teklif Nedir? iPhone 11 Pro Kazan Kampanyası

Vodafone Benzersiz Teklif Nedir? iPhone 11 Pro Kazan Kampanyası Çekiliş ile ödül kazanmak her zaman için çekici gelmiştir. Vodafone Benzersiz Teklif çekilişi de vaat ettiği iPhone 11 Pro ile oldukça merak uyandırıyor. Normal çekiliş yapısından çok garip bir açık arttırma yapısında olan benzersiz teklif ile her ay iPhone 11 Pro dağıtılıyor. Peki Vodafone Benzersiz Teklif Nedir, Benzersiz Teklif Nasıl Kazanılır, Benzersiz Teklif Çekiliş Sonuçları ne zaman açıklanır? Bu gibi soruların tümünün cevabını yazımızda bulabilirsiniz.

Vodafone Benzersiz Teklif Nedir

Vodafone Benzersiz Teklif iPhone 11 Pro Çekilişi

Vodafone benzersiz teklif, her ay teklif veren kişilerden birine iPhone 11 Pro hediye edilen bir çekiliş kampanyasıdır. Kampanyadaki ana amaç fazladan teklif vermek değildir. Teklif verenler arasından en düşük fiyat veren yarışmayı kazanır. Aşağıda da belirteceğimiz üzere kazanma mantığı oldukça farklıdır.

Benzersiz Teklif Nasıl Kazanılır

Vodafone Benzersiz Teklif iPhone 11 Pro Çekilişi

Benzersiz teklif kazanma için yapmanız gereken şey kimse tarafından verilmemiş en düşük teklifi vermektir. Evet, kulağa biraz garip gelse de durum bu. Aşağıdaki kazananlar listesinden de görebileceğiniz üzere kazananların teklif ettiği ücretler 9 ile 50 TL arasında. Bu tekliflerin her birinin en önemli özelliği bir kişi tarafından belirtilen miktarlar olması. Örneğin 9.39 TL teklif sadece biri tarafından verildi ve bu ücretin altında sadece bir kişinin verdiği bir teklif yok. Benzersiz Teklif nasıl kazanılır sorusunu cevabı bu. Kısaca kimsenin vermediği en düşük miktar diyebiliriz.

Vodafone Benzersiz Teklif Kazananlar

Kampanyadan İphone 11 Pro kazanan herkes aynı mantık ile ilerledi. Ana amaç teklifi verirken düşünülmeyecek en düşük ücreti bulmak. Bir nevi şans oyunu da diyebiliriz. Piyangoyu düşünün, büyük ödülü sadece tahmin edilen doğru rakamlar kazanıyor. Benzersiz teklif mantığı da buna az çok benzer. Geleli şu ana kadar kazananlara.

Vodafone Benzersiz Teklif Çekiliş Sonuçları

Vodafone Benzersiz Teklif iPhone 11 Pro Çekilişi

Bu bölümde 2022 Vodafone benzersiz teklif sonuçları bulunmaktadır. Her ayın kazananı açıklandıkça liste güncellenecektir.

 • 2022 Vodafone Benzersiz Teklif Ocak Ayı Kazananı Cengiz Yılmaz, verdiği teklif ise 20,71 TL
 • 2022 Vodafone Benzersiz Teklif Şubat Ayı Kazananı Ertuğrul Deniz, verdiği teklif ise 24,62 TL
 • 2022 Vodafone Benzersiz Teklif Mart Ayı Kazananı Lütfiye Korkmaz, verdiği teklif ise 5,84 TL
 • 2022 Vodafone Benzersiz Teklif Nisan Ayı Kazananı Ali Namlı, verdiği teklif ise 9,94 TL
 • 2022 Vodafone Benzersiz Teklif Mayıs Ayı Kazananı Emre Tekel, verdiği teklif ise 9,39 TL

Vodafone benzersiz teklif Haziran ayı kazananı daha açıklanmamıştır. Kazananlar, bir sonraki ayın 2. haftasının sonuna doğru açıklanır. Kazanan açıklandığında yazımızdan bulabilirsiniz.

Vodafone Benzersiz Teklif Gerçek mi?

Vodafone gibi ülkenin en büyük 3 operatöründen birinin yapmış olduğu bir kampanya tabi ki gerçektir. Kampanya ile beraber açıklanan kişiler cihazlarına kavuşmuşlardır. Vodafone firmasının yaptığı kampanya ve çekilişlere tam anlamı ile güvenebilirsiniz.

Benzersiz Teklif Son Katılım Tarihi

Kampanyadan yararlanmak için her ayın son gününe kadar süre verilir. Daha sonraki iki hafta içerisinde kazanan Benzersiz Teklif web sayfasında fotoğrafı ile sergilenir. Kampanyadan yararlanan kişilerin ödülü almak için isim bilgisi vermeli ve fotoğraf gönderme işlemini yapmalıdır. Aksi takdirde ödül yedek kazananlara devredilir.

Benzersiz Teklif Şartları

Kampanya şartları şu şekildedir:

 • Kampanyadan tüm aboneler ve diğer hat sahipleri yararlanabilir. Türk Telekom veya Turkcell müşterisi olarak da kampanyaya katılabilirsiniz.
 • Kampanyadan yararlanabilmek için Vodafone tarafından talep edilen izinler verilmelidir.
 • Her müşteri bir ayda en fazla bir teklif verebilir.
 • Kampanya sonuçları Vodafone tarafından belirlenen tarihlerde en düşük ve kimsenin vermediği teklifi veren kişi olarak açıklanır.
 • Benzersiz Teklif kampanyasını kazanan kişi hat sahibidir. Hattı bir başkası kullanıyor ise hattı kullanan kişi değil, hattın yasal sahibi ödülü alma hakkına sahiptir.
 • Ödülü kazandığı açıklanan kişinin kimlik ibrazı yapması gerekir. Kampanyaya katılan hat sahibi ile kimlik sahibi uyuşmaz ise ödül verilmez.
 • Kampanyadan sadece 18 yaş ve üzeri hat sahipleri yararlanabilir.
 • Kampanyadan elde edilen kazanımlar sadece ödül kazanana tahsis edilir. Cihazın değişimi durumunda hak kaybı yaşanabilir.
 • Kampanyaya yönelik hile veya kötüye kullanım gibi olumsuzlukların tespiti halinde Vodafone tarafından yaptırımlar uygulanır. Puan silme ve abone engelleme bunlardan bazılarıdır. Tespit halinde, suçlu bulunan kişinin Vodafone karşı herhangi bir hak iddiası bulunamaz.

Benzersiz teklif web sayfasına BURADAN gidebilirsiniz. Teklif vermek için yapmanız gereken ilk şey telefon numaranızı girmektir. İki farklı teklif girme kısmı bulunmaktadır. Bu ekranda teklif verecekler iki farklı seçenek ile karşılaşır. Seçenekler Vodafone müşterisiyim ve Vodafone müşterisi değilim’dir.

Benzersiz teklif kampanyası ile ilgili tüm detaylar bu şekildeydi. Operatörlerin yaptığı bedava telefon çekilişleri, hediye kampanyaları ve daha fazlası için bedavainternetr.com‘u takipte kalın.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ