Bedava İnternet

Vodafone Ek Konuşma Paketi Faturasız Kampanyaları

  • 03 Kasım 2021
  • 1.494 kez görüntülendi.
Vodafone Ek Konuşma Paketi Faturasız Kampanyaları

Vodafone Ek Konuşma Paketi Faturasız Kampanyaları Vodafone Faturasız hat kampanyaları arasında merak edilenlerden biri de konuşmadır. Bu yazıda Vodafone ek konuşma paketi faturasız hatlar için özel kampanyaları yayınlayacağız.

Ön ödemeli hat kullanan kişiler kimi zaman dakikalarını bitirirler. Ucuz paket kullanan kişiler, paketlerde bulunan dakikaları bitirdiğinde ise direkt olarak ek paket satın alma yolunu izler.

Vodafone ek dakika paketleri ile beraber direkt olarak hattan ücretlendirilmek yerine uygun fiyatlı bir plan izlenebilmektedir. Bu yazımızda faydalanabileceğiniz tüm ek konuşma paketleri bulunacaktır.

Vodafone Ek Konuşma Paketleri

Vodafone Ek Konuşma Paketi Faturasız Kampanyaları

Bu bölümde güncel olarak Vodafone tarafından yayımlanan tüm paketleri bulabilirsiniz. Çok konuşmayı sevenden acil olarak dakika ihtiyacı olanlara kadar herkese uygun dakika paketleri aşağıda yer almaktadır. Paketlerin fiyatları, paket yapma ve ek paket iptali ile alakalı tüm detaylara yazının ilerleyen bölümlerinde ulaşabilirsiniz.

Vodafone Ek Konuşma Paketi 100 DK

Cankurtaran paketi Vodafone faturasız müşterilerinin sıklıkla tercih ettiği paketler arasındadır. Paket ile beraber mevcut tarifenin bitişinden sonra 100 dakika konuşma hakkı alınır.

Vodafone Cankurtaran ek dakika paketi sadece Vodafone müşterileri arasında geçerlidir. Paket sadece günlük olarak tanımlanmakta ve tek sefere mahsus verilmektedir. Paket iptali için ek olarak SMS veya Vodafone Yanımda üzerinden işlem yapmaya gerek duyulmamaktadır.

Vodafone 500 Dakika Konuşma Paketi

Bir diğer çok talep göre ek konuşma paketi de 500 dakika paketidir. Paket Vodafone Doldur 500 olarak geçmektedir. Fiyat ve süre bakımından avantajlı olması sebebi ile birçok faturasız müşterinin ilk durağı konumdadır.

Vodafone 1000 Dakika Konuşma Paketi

Telefonda uzun süreler konuşan kişiler için hazırlanan Vodafone Doldur 100 dakika paketi ile beraber sevdikleriniz ile doya doya konuşabilirsiniz.

Vodafone 500 Dk 12 TL Paketi

Vodafone Büyük Seçim paketi olarak da adlandırılan paket ile beraber sadece 12 TL’ye tamı tamına 500 dakika konuşabilirsiniz. Paket her ay yenilenir. Paketin ucuz olması sebebi ile birçok kişi normal tarifelerine ek olarak bu paketi düzenli olarak kullanmaktadır.

Vodafone 250 Dk 8 TL Paketi

Bir diğer Büyük seçim paketi ile beraber 250 dakika konuşmayı sadece 8 TL’ye satın alabilirsiniz. Bir önceki 500 dakika paketinde olduğu gibi bu paket de siz iptal etmediğiniz sürece her ay yenilenmektedir.

Vodafone Aylık 500 Dakika Konuşma Paketi

Standart Vodafone ek konuşma paketi arıyorsanız doğru satırları okuyorsunuz. Aylık olarak 500 dakika verilen bu paket ile beraber paketinizin bitmesinden sonra güvenli bir destek sağlayabilirsiniz.

Vodafone Ek Konuşma Paketi Fiyatları

Vodafone Ek Konuşma Paketi Faturasız Kampanyaları

Paketlerden sıra sıra bahsettik, şimdi gelelim fiyatlarına. Bildiğiniz gibi birçok kişinin Faturasız paketleri tercih etme sebebi maddi olarak daha az külfet yaratmasıdır. Faturasız hatta sahip kişi herhangi bir taahhüde tabii olmadan dilediği paketi satın alabilmektedir. Faturalı paketlerin aksine istediği kadar tarife, internet ve Vodafone ek konuşma paketi satın alabilir.

Vodafone Ek Konuşma Paketi 100 DK paketi aylık olarak sadece 4 TL’dir.

Vodafone 500 Dakika Konuşma Paketi aylık olarak sadece 19 TL’dir.

Vodafone 750 Dakika Konuşma Paketi aylık olarak sadece 19 TL’dir.

Vodafone 1000 Dakika Konuşma Paketi aylık olarak sadece 19 TL’dir.

Vodafone 500 Dk 12 TL Paketi isminden de anlaşılacağı gibi aylık olarak sadece 12 TL’dir.

Vodafone 250 Dk 8 TL Paketi isminden de anlaşılacağı gibi aylık olarak sadece 8 TL’dir.

Vodafone Aylık 500 Dakika Konuşma Paketi paketi aylık olarak sadece 20 TL’dir.

Vodafone Faturasız Ek Konuşma Paketleri Nasıl Yapılır?

Vodafone Ek Konuşma Paketi Faturasız Kampanyaları

Bilindiği üzer Vodafone SMS üzerinden paket alımı hakkındaki tüm işlemlerini yavaş yavaş azaltmakta. Bundan nasibini alan alanlardan biri de Vodafone ek konuşma paketi kampanyaları.

Tüm Vodafone ek konuşma paketleri üç farklı platformdan alınabilmektedir:

Vodafone Ek Konuşma Paketi İptal Etme Nasıl Yapılır?

Vodafone paket iptalleri için de benzer yolu izliyor. Ek paket iptali için direkt olarak Vodafone Yanımda uygulama veya sitesine gitmeniz gerekir. Yukarıda ismini geçirdiğimiz paketler arasında sadece 100 Dakika paketi için iptale gerek yoktur. Paket acil durumlar için sunulur ve tek seferliktir.

Bu içeriğimizde Vodafone Ek konuşma paketi yapma, iptal etme gibi konulara detaylıca değindik. Konu hakkındaki soru, görüş ve önerileriniz yorumlar kısmından bizlere iletebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ